Головна
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • ШАНОВНІ НАШІ ЧИТАЧІ, ДРУЗІ, ПРИХИЛЬНИКИ!
  Для вас — чудова новина: «Козельщинські вісті» уперше за свою історію паралельно з поштовою передплатою на наше друковане видання оголошують про нову послугу:РОЗСИЛКУ ЕЛЕКТРОННОЇ ВЕРСІЇ ГАЗЕТИз ІІ півріччя 2017 року!
 • ХОЧ І ДЕШЕВО, ТА ВСЕ ОДНО — СЕРДИТО
  Чорногорія офіційно стала 29-ю державою — членом НАТО. Китайський вірус заразив більше 250 млн. комп’ютерів по усьому світу. Facebook планує запустити спеціальний месенджер для підлітків, який дозволить батькам контролювати своїх дітей, не вимагаючи аккаунта. У Туреччині знайшли стародавнє підземне місто з 52 печерами. Помер голова Української греко-католицької церкви 2005-2011 рр. Блаженніший Любомир Гузар.  Україна зайняла 60 місце в рейтингу найбільш конкурентоспроможних економік світу. Харків — єдине місто в Україні, де незабаром буде побудовано потужний сміттєпереробний завод.
 • «КОЗЕЛЬЩИНСЬКІ ВІСТІ» — ЗНОВУ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ЖУРНАЛІСТ РОКУ-2017»
  Ось уже другий рік поспіль на Полтавщині проводять обласний творчий конкурс «Журналіст року». Цьогоріч участь у ньому взяло 44 журналісти, кореспонденти, блогери. Спільно вони подали 224 матеріали.Для порівняння: минулого року було 25 учасників, які подали на конкурс 190 матеріалів.

Про нас

ШАНОВНІ НАШІ ЧИТАЧІ, ДРУЗІ, ПРИХИЛЬНИКИ!

електронна ерсія газетиДля вас — чудова новина: «Козельщинські вісті» уперше за свою історію паралельно з поштовою передплатою на наше друковане видання оголошують про нову послугу:
РОЗСИЛКУ ЕЛЕКТРОННОЇ ВЕРСІЇ ГАЗЕТИ
з ІІ півріччя 2017 року!

ХОЧ І ДЕШЕВО, ТА ВСЕ ОДНО — СЕРДИТО

Чорногорія офіційно стала 29-ю державою — членом НАТО. Китайський вірус заразив більше 250 млн. комп’ютерів по усьому світу. Facebook планує запустити спеціальний месенджер для підлітків, який дозволить батькам контролювати своїх дітей, не вимагаючи аккаунта. У Туреччині знайшли стародавнє підземне місто з 52 печерами. Помер голова Української греко-католицької церкви 2005-2011 рр. Блаженніший Любомир Гузар.  Україна зайняла 60 місце в рейтингу найбільш конкурентоспроможних економік світу. Харків — єдине місто в Україні, де незабаром буде побудовано потужний сміттєпереробний завод.

«КОЗЕЛЬЩИНСЬКІ ВІСТІ» — ЗНОВУ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ЖУРНАЛІСТ РОКУ-2017»

DSC07785Ось уже другий рік поспіль на Полтавщині проводять обласний творчий конкурс «Журналіст року». Цьогоріч участь у ньому взяло 44 журналісти, кореспонденти, блогери. Спільно вони подали 224 матеріали.
Для порівняння: минулого року було 25 учасників,
які подали на конкурс 190 матеріалів.

«Козельщинські вісті» — з вами і для вас!

Завершується 2016 рік. Але не завершується передплата на газету «Козельщинські вісті».

У новому році ви побачите оновлену газету з цікавими й актуальними матеріалами, новими героями, зручним дизайном.

НАГАДУЄМО:

щоб не залишитися без улюбленої газети уже в січні 2017 року, покваптеся до ваших поштових відділень і передплатіть «Козельщинські вісті»

до 27 грудня!

Якщо ви не встигли до цієї дати — не засмучуйтеся; отримуватимете газету з лютого. Адже передплата на «Козельщинські вісті» не закінчується ніколи.

Залишайтеся з нами!

У ПОЛТАВІ ВПЕРШЕ НАГОРОДИЛИ ЛАУРЕАТІВ КОНКУРСУ «ЖУРНАЛІСТ РОКУ»

DSC 044716 листопада у Полтавському обласному музично-драматичному театрі імені М.Гоголя вперше вручили премії у рамках обласного конкурсу «Кращий журналіст року». Засновник конкурсу — Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА. Вручення приурочили до професійного свята — Дня працівника радіо, телебачення та зв’язку. Робили це в дружній, майже неформальній обстановці за келихом шампанського.

Наш колектив

nadia litvin

Надія Литвин — редактор, член Національної спілки журналістів України

natalia romanchenko

Наталія Романченко — заступник редактора з проектування та дизайну газети, член Національної спілки журналістів України

lydmila gladka

Людмила Гладка — головний бухгалтер

inna vorona

Інна Ворона — завідуюча відділом листів

lesya litvin

Леся Литвин — кореспондент

yrij operailo

Юрій Операйло — фотокорреспондент, член Національної спілки журналістів України

jurij litvin

Юрій Литвин — водій

lydmila romanchenko

Людмила Романченко — кур′єр

Історія

«КОЗЕЛЬЩИНСЬКІ ВІСТІ» — З ЛЮДЬМИ, ДЛЯ ЛЮДЕЙ І ПРО  ЛЮДЕЙ

Заснована  Козельщинська районна газета 2 жовтня 1930 року під назвою «Розгорнутим  фронтом». Перед війною у редакції на посаді кореспондента починав свою творчу  діяльність Олесь Гончар. На жаль, не збереглося жодного примірника цієї газети,  навіть у обласному архіві. Газета «Розгорнутим фронтом» припинила своє  існування з початком окупації Козельщинського району гітлерівськими військами у  1941-му році. Районка відновила випуск першої ж весни після звільнення  Козельщинського краю: перший повоєнний номер під назвою «За честь Батьківщини»  вийшов 1 травня 1944 року.

prapor 1

Після  відновлення Козельщинського району у 1966 році районка отримала назву  «Радянське село», а з 1997 року — «Козельщинські вісті». Був час, коли вона  змінила формат на А-4, але потім повернулася до звичних для читача газетних  шпальт. І у 1997-му «Радянське село» стало «Козельщинськими вістями»,  перейшовши на комп’ютерні технології газетного дизайну.

29  листопада 2008 року вийшов 10000-ий номер нашої районної газети. 2 жовтня 2010  року вона відзначила свій 80-літній ювілей.

За ці  десятиліття разом із функціями газети змінився і сам творчий процес. Із  агітатора і пропагандиста вона перетворилася на співбесідника, порадника,  просто товариша. На її сторінках — матеріали про пересічну, просту людину і для  простої людини. Наближаючись до читача, «Козельщинські вісті» водночас  намагаються наблизити і читача до себе. 

download.do1

Районний часопис разом  із читачами кількох поколінь був і залишається співучасником усіх масштабних  подій свого часу, виразником здобутків, радощів і тривог людей.

Як і  всі районні газети комунальної форми власності, районка пережила зміну  форматів, об’єму, періодичності виходу, хронічне недофінансування, скорочення  штатів. Але все ж таки вижила і виживає сьогодні, намагаючись іти в ногу з  часом, відшуковуючи у буднях маленького сільського району цікаву місцеву  інформацію для нього, борючись за  свого  читача і прагне допомогти жителям  району подолати труднощі, вселяє в їх душі і серця надію й оптимізм, віру в  прийдешнє.

Оголошення

Реклама

ЛОГОТИПчик

Погода

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1439
2554
7231
14269
29216
54269
1531894

Прогноз
1800

12.07%
5.85%
14.56%
0.51%
0.38%
66.64%
Online (15 minutes ago):7
7 guests
no members

Ваш IP:66.249.64.94