Головна
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • ПРОСО: ЧИ МАЄ ЗНАЧЕННЯ КОЛІР?
  «Я щороку сію на своїй присадибній ділянці просо. І от у чому проблема: у позаминулому році після обмолоту я помітила, що серед звичайного жовтуватого проса де-не-де траплялося чорне на колір. А коли змолотили у минулому році, виявилося що тепер майже усе зерно чорного забарвлення. Не знаю, що й робити. Куди його можна використовувати? Чи можна його згодовувати хоча б курям? І чи його можна також застосовувати від пролежнів, як і звичайне просо? Лідія Петрівна РАДЧЕНКО, пенсіонерка, с.Бреусівка»
 • Ювелірні вироби виглядатимуть, ніби нові
  Хочете повернути блиск вашим улюбленим прикрасам?  Зробити це досить легко. Вам лише знадобляться: по одній столовій ложці солі, соди, засобу для миття посуду, склянка води та шматок алюмінієвої фольги.Відріжте шматок алюмінієвої фольги і покладіть на дно невеликої миски або склянки. Налийте гарячу воду в миску. Додайте сіль, соду, і рідину для миття посуду. Покладіть ювелірні вироби на фольгу і залиште на 5-10 хвилин.Промийте ювелірні вироби у прохолодній воді і протріть сухою м'якою тканиною.
 • «Бомбочки» для ванни
  Ваші дітки не завжди із задоволенням біжать у ванну? Можливо, це зміниться, коли ви зробите для них різнокольорові «бомбочки». Додаючи ті чи інші косметичні інгредієнти, ви підсилите корисні властивості «бомбочок». Згодом  ви й самі захочете купатися тільки з цими ароматними кульками. Залежно від настрою, можна додавати тонізуючі, заспокійливі, розігріваючі, пом’якшувальні та інші добавки.  Для прикладу пропонуємо вам кілька найпопулярніших рецептів.

Веселий вареник

Згадуючи маму

господиня— Харашо Марусє: захотєла борщ сваріть, вишла в огород, там картошкі накопала, там зєлєні нарвала, там морковку видєрнула, пєтушка зарубіла. Всьо под рукой. А тут — утром в субботу часов в сємь встань, сході на базар, купи всьо, домой сумку пріволокі...

Гуморини із «Манцевої корзини»

корзинаШановні «козвістяни»! Щиросердно вітаю усіх вас із Новорічно-Різдвяними святами!
Зичу міцного здоров’я, вагомих успіхів у вашій нелегкій праці; а також відпочинку, всіляких гараздів, терпіння, подолання злигоднів, що напали останнім часом на більшість українців. Нарешті, миру в Україні і світі, згоди і злагоди між людьми. А головне — будьте здорові!

З повагою і навіть любов’ю до вас — Дмитро МАНЕЦЬ, один із «пишущої братії»,  старший ваш друг і шанувальник

усміхнені діалоги

модницяЄвген ОПРИШКО
КОНГРЕС
На конгресі діловому
Жінки всього світу
Вперто відповідь шукають,
Як надалі жити?

ЯК КОБИЛА ЦИГАНА ВКРАЛА

Zigan(СТАРА БУВАЛЬЩИНА)

Циган гнівно кулаком бив себе у груди:
— Кажуть, я кобилу вкрав! Та не вірте ж, люди!
Бо не я її — мене вкрала та зараза!

Для чого цвях тому, хто замість бугая?

короафффМолодий фермер одружився й узяв собі жінку з міста, як тут кажуть, городську. Зрозуміло, що новоспечена фермерша була у питаннях сільського господарства, що називається, ні в зуб ногою. Проте, слід віддати їй належне, потроху вникала в суть нових для себе проблем і згодом набралася досвіду. А на самому початку цього набирання досвіду, кажуть, трапилося з нею таке.

«НЕТРЕБА ЧИ… ТРЕБА?»

дороги карикатураПроводимо рейд щодо стану доріг в одному із районів Кіровоградської області. Зі мною, власкором обласної газети, працівник ДАІ, капітан міліції, представник дорожньої служби та народний контролер. Зупиняємося на одній із вулиць райцентру. Дорожнє покриття розбите вщент, баюри такі, що собака не перестрибне, та ще й дощ пройшов напередодні. Бачимо, якийсь чоловік, певно, місцевий житель, марно намагається перейти з відром води вулицю.

Оголошення

Реклама

ЛОГОТИПчик

Погода

Новини в Україні

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
751
1626
4072
10947
32765
70044
1103091

Прогноз
1944

10.93%
6.41%
16.47%
0.62%
0.49%
65.07%
Online (15 minutes ago):22
22 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.39