Головна
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
  Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
 • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
  Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
 • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
  Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

Звитяга

Восени на строкову службу з району призвуть 11 юнаків

В Україні стартувала осіння призовна кампанія. Призов юнаків буде проведений у жовтні-листопаді відповідно до Указу Президента України від 15.02.2018 року №33/2018.

З району на військову службу відправили перших призовників

призо201810 квітня з району відправили на строкову службу перших чотирьох призовників. Усього ж цієї весни до лав Збройних Сил, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби заплановано призвати 17 юнаків.

Біля Підгорівки військовослужбовці та резервісти перевіряли вміння володіти зброєю

20180224 094634Військовослужбовці районного військкомату та резервісти з роти охорони у свій вихідний день удосконалювали навички з ведення вогню зі стрілецької зброї.

Розпочалася приписна кампанія

приписУ січні у Козельщинському районному військовому комісаріаті запрацювала комісія з приписки юнаків 2001 року народження до районної призовної дільниці. Хлопці проходили поглиблений медичний огляд та професійно-психологічний відбір. Члени комісії вивчали освітній рівень призовників, стан їхнього здоров’я та фізичної підготовки. За три дні 70 допризовників з Козельщинського району стали призовниками.

100 років подвигу «перших кіборгів»

крутииииииии29 січня 100 років тому відбувся бій під Крутами, в якому українські студенти пожертвували своїм життям, аби спинити російську армію при наступі на Київ. Цей приклад самопожертви молоді багато в чому нагадує подвиг Небесної сотні та «кіборгів».
Бій українських вояків проти більшовиків на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності. Минуло майже сто років, а ми знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв.
Наш постійний дописувач, Анатолій САГАЙДАЧНИЙ, учитель історії вищої категорії Бродщинської ЗОШ I-II ступенів, підготував збірку фактів про те, що має знати кожен українець: легендарну історію подвигу і мужності в нашій країні.

Призов для «чайників». Чи можуть мене забрати до армії прямо з дискотеки?

Після ситуації з «Jugendhub» у найкращих традиціях почали поширюватися нові метафори «експрес-призов», «Міноборони ловить призовників уже по клубах», «Генштабу треба здати план з укомплектації війська» тощо. На прикладі цього випадку ми спробували з’ясувати, як і з яких причин вас можуть забрати до армії прямо з публічних місць. Ситуацію коментують представники Управління призову та комплектування ГУ персоналу Генштабу ЗСУ.

… І ЗНИЩЕННЯ ПРОТИВНИКА ВОГНЕМ, ГРАНАТАМИ, БАГНЕТОМ І ПРИКЛАДОМ

збориииииНа базі однієї із військових частин під Полтавою  відбулися навчальні збори з територіальної оборони з практичним призовом та формуванням стрілецького батальйону. У зборах узяли участь і четверо резервістів із нашого району: учасник АТО, сержант запасу В.Г.Плескач, солдати запасу В.М.Юдін, А.С.Лисенко, А.А.Новгородцев та один офіцер військкомату – заступник військового комісара Козельщинського РВК з територіальної оборони майор І.А.Турчин, який під час зборів виконував обов’язки інструктора та проводив заняття з вогневої, тактичної та інженерної підготовки.

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1112
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:3.84.243.246