Головна
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2018
  Учаснику ЗНО-2018 у день тестування необхідно:1) своєчасно прибути до пункту ЗНО із Сертифікатом ЗНО та документом, на підставі якого особу зареєстровано для участі в ЗНО (серія та номер якого вказані в Сертифікаті), запрошенням-перепусткою (потрібно роздрукувати самостійно на сайті Українського центру в розділі Інформаційна сторінка).
 • ТУТ ШАНУЮТЬ І ЦІНУЮТЬ, ЛЮБЛЯТЬ І РОЗВИВАЮТЬ ТВОРЧІ ТАЛАНТИ
  Наближається кінець навчального року. Саме час підбити підсумки, відзвітувати перед громадою за діяльність протягом навчального року. Таким звітом і став звітний концерт Козельщинської дитячої музичної школи — найважливіша та найвідповідальніша подія для учнів школи, їх батьків і викладачів. Захід зібрав у глядацькій залі ДМШ (старе приміщення РБК) шанувальників і прихильників талантів юних музикантів, а вони, у свою чергу, подарували їм цікаву подорож у казковий світ музичного мистецтва. Вокальні та інструментальні ансамблі, оркестр, хор, солісти, дуети і тріо – концертна програма була побудована таким чином, аби познайомити глядачів з усіма музичними інструментами, грі на яких сьогодні можна навчитися у стінах школи,...
 • Незвичайна кав’ярня у Лутовинівці для надзвичайних відвідувачів
  Юні поети з усього району традиційно зібралися на чергове засідання поетичної вітальні «Росинка», що упродовж багатьох років об’єднує творчо обдарованих дітей і служить своєрідним вікном у велику поезію для тих, хто пізнав таїну слова душею, хто розкриває його багатогранний світ своїми, ні на чиї не схожими барвами. Цього разу творців слова приймала «Поетична кав’ярня» в Лутовинівській загальноосвітній школі I-II ступенів. На три години звичайний клас перетворився на справжню кав’ярню зі своєрідним дизайном, меню і гостями, які смакували не лише кавою, а й поетичними та прозовими доробками «власного приготування». А креативне меню пропонувало відвідувачам духмяний цілющий чай «Життєдайний», поетичний коктейль «На...

Звитяга

З району на військову службу відправили перших призовників

призо201810 квітня з району відправили на строкову службу перших чотирьох призовників. Усього ж цієї весни до лав Збройних Сил, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби заплановано призвати 17 юнаків.

Біля Підгорівки військовослужбовці та резервісти перевіряли вміння володіти зброєю

20180224 094634Військовослужбовці районного військкомату та резервісти з роти охорони у свій вихідний день удосконалювали навички з ведення вогню зі стрілецької зброї.

Розпочалася приписна кампанія

приписУ січні у Козельщинському районному військовому комісаріаті запрацювала комісія з приписки юнаків 2001 року народження до районної призовної дільниці. Хлопці проходили поглиблений медичний огляд та професійно-психологічний відбір. Члени комісії вивчали освітній рівень призовників, стан їхнього здоров’я та фізичної підготовки. За три дні 70 допризовників з Козельщинського району стали призовниками.

100 років подвигу «перших кіборгів»

крутииииииии29 січня 100 років тому відбувся бій під Крутами, в якому українські студенти пожертвували своїм життям, аби спинити російську армію при наступі на Київ. Цей приклад самопожертви молоді багато в чому нагадує подвиг Небесної сотні та «кіборгів».
Бій українських вояків проти більшовиків на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності. Минуло майже сто років, а ми знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв.
Наш постійний дописувач, Анатолій САГАЙДАЧНИЙ, учитель історії вищої категорії Бродщинської ЗОШ I-II ступенів, підготував збірку фактів про те, що має знати кожен українець: легендарну історію подвигу і мужності в нашій країні.

Призов для «чайників». Чи можуть мене забрати до армії прямо з дискотеки?

Після ситуації з «Jugendhub» у найкращих традиціях почали поширюватися нові метафори «експрес-призов», «Міноборони ловить призовників уже по клубах», «Генштабу треба здати план з укомплектації війська» тощо. На прикладі цього випадку ми спробували з’ясувати, як і з яких причин вас можуть забрати до армії прямо з публічних місць. Ситуацію коментують представники Управління призову та комплектування ГУ персоналу Генштабу ЗСУ.

… І ЗНИЩЕННЯ ПРОТИВНИКА ВОГНЕМ, ГРАНАТАМИ, БАГНЕТОМ І ПРИКЛАДОМ

збориииииНа базі однієї із військових частин під Полтавою  відбулися навчальні збори з територіальної оборони з практичним призовом та формуванням стрілецького батальйону. У зборах узяли участь і четверо резервістів із нашого району: учасник АТО, сержант запасу В.Г.Плескач, солдати запасу В.М.Юдін, А.С.Лисенко, А.А.Новгородцев та один офіцер військкомату – заступник військового комісара Козельщинського РВК з територіальної оборони майор І.А.Турчин, який під час зборів виконував обов’язки інструктора та проводив заняття з вогневої, тактичної та інженерної підготовки.

Перших призовників з району відправили на службу

призоникиииии16 жовтня на строкову службу з району відправили перших чотирьох призовників. За інформацією військового комісара Козельщинському РВК майора Юрія Кушка, цієї весни до лав Збройних Сил та Національної гвардії України заплановано призвати 12 юнаків.

Оголошення

Реклама

ЛОГОТИПчик

Погода

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1976
1619
6605
15450
33946
61747
1213983

Прогноз
1896

10.76%
6.39%
16.15%
0.59%
0.46%
65.65%
Online (15 minutes ago):81
one guest
no members

Ваш IP:54.156.37.174