Головна
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • Будівничий соборів наших душ
  На жаль, нині у школі прозу видатного українського літератора Олеся Гончара вивчають дуже стисло. Але він — саме той письменник, котрий своїми емоційно насиченими текстами підкреслює загальнолюдські цінності, спонукає до всебічного розвитку.
 • До 100-рiччя вiд дня народження Олеся Гончара: улюбленi цитати
  «Дорожіть днем — ось що я вам скажу, молоді! Дорожіть миттю, секундою! Живіть так, щоб встигли зоставити слід після себе путящий. Живе не той, хто чадить. Живе — хто іскрить! … Зоставте ж слід…Не бляшанку з-під шпротів, покинуту на Скарбному, не купу сміття, а таке, щоб людей радувало — близьких і далеких… Дорожіть, дорожіть миттю, синочки! Бо ГЕСи плануються, все на світі планується — не планується одна тільки смерть» («Собор»)
 • Гончар у моєму житті
  Собор душі… Коли я вперше почула цей вислів, то навіть не знала, кому він належить. Собор — це християнський храм, куди приходять люди, щоб очистити свою душу. Це добро, краса, сама чистота й духовність. Духовні цінності не можна вимірювати їжею чи речами, адже нашим душам потрібні любов, доброта, милосердя, тобто все, що робить людину кращою, піднімає над мізерним і буденним у вищі сфери духу.

Звитяга

З району на військову службу відправили перших призовників

призо201810 квітня з району відправили на строкову службу перших чотирьох призовників. Усього ж цієї весни до лав Збройних Сил, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби заплановано призвати 17 юнаків.

Біля Підгорівки військовослужбовці та резервісти перевіряли вміння володіти зброєю

20180224 094634Військовослужбовці районного військкомату та резервісти з роти охорони у свій вихідний день удосконалювали навички з ведення вогню зі стрілецької зброї.

Розпочалася приписна кампанія

приписУ січні у Козельщинському районному військовому комісаріаті запрацювала комісія з приписки юнаків 2001 року народження до районної призовної дільниці. Хлопці проходили поглиблений медичний огляд та професійно-психологічний відбір. Члени комісії вивчали освітній рівень призовників, стан їхнього здоров’я та фізичної підготовки. За три дні 70 допризовників з Козельщинського району стали призовниками.

100 років подвигу «перших кіборгів»

крутииииииии29 січня 100 років тому відбувся бій під Крутами, в якому українські студенти пожертвували своїм життям, аби спинити російську армію при наступі на Київ. Цей приклад самопожертви молоді багато в чому нагадує подвиг Небесної сотні та «кіборгів».
Бій українських вояків проти більшовиків на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності. Минуло майже сто років, а ми знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв.
Наш постійний дописувач, Анатолій САГАЙДАЧНИЙ, учитель історії вищої категорії Бродщинської ЗОШ I-II ступенів, підготував збірку фактів про те, що має знати кожен українець: легендарну історію подвигу і мужності в нашій країні.

Призов для «чайників». Чи можуть мене забрати до армії прямо з дискотеки?

Після ситуації з «Jugendhub» у найкращих традиціях почали поширюватися нові метафори «експрес-призов», «Міноборони ловить призовників уже по клубах», «Генштабу треба здати план з укомплектації війська» тощо. На прикладі цього випадку ми спробували з’ясувати, як і з яких причин вас можуть забрати до армії прямо з публічних місць. Ситуацію коментують представники Управління призову та комплектування ГУ персоналу Генштабу ЗСУ.

… І ЗНИЩЕННЯ ПРОТИВНИКА ВОГНЕМ, ГРАНАТАМИ, БАГНЕТОМ І ПРИКЛАДОМ

збориииииНа базі однієї із військових частин під Полтавою  відбулися навчальні збори з територіальної оборони з практичним призовом та формуванням стрілецького батальйону. У зборах узяли участь і четверо резервістів із нашого району: учасник АТО, сержант запасу В.Г.Плескач, солдати запасу В.М.Юдін, А.С.Лисенко, А.А.Новгородцев та один офіцер військкомату – заступник військового комісара Козельщинського РВК з територіальної оборони майор І.А.Турчин, який під час зборів виконував обов’язки інструктора та проводив заняття з вогневої, тактичної та інженерної підготовки.

Перших призовників з району відправили на службу

призоникиииии16 жовтня на строкову службу з району відправили перших чотирьох призовників. За інформацією військового комісара Козельщинському РВК майора Юрія Кушка, цієї весни до лав Збройних Сил та Національної гвардії України заплановано призвати 12 юнаків.

Оголошення

Реклама

ЛОГОТИПчик

Погода

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
161
1801
5450
13924
31483
114877
1479892

Прогноз
1824

12.20%
5.86%
14.67%
0.52%
0.39%
66.36%
Online (15 minutes ago):50
50 guests
no members

Ваш IP:54.224.103.239