Восени на строкову службу з району призвуть 11 юнаків
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • Електрокардіограф — екстреній медицині
  Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
 • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
  «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
 • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
  За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

Восени на строкову службу з району призвуть 11 юнаків

В Україні стартувала осіння призовна кампанія. Призов юнаків буде проведений у жовтні-листопаді відповідно до Указу Президента України від 15.02.2018 року №33/2018.

призодсУ Козельщинському районному військовому комісаріаті проведене уточнення військово-облікових даних, завершується обстеження стану здоров’я та професійно-психологічне вивчення призовників. Зокрема, з 5 до 7 вересня близько півсотні призовників пройшли районну військово-лікарську комісію.
За словами начальника відділення комплектування військкомату капітана Анатолія Фалюша, цієї осені Козельщинський РВК має відправити на строкову військову службу 11 юнаків. Відправка команд до збірного пункту Полтавського обласного військового комісаріату запланована з 6 жовтня до 30 листопада. Конкретні дати призову по Козельщинському району та де саме будуть проходити службу призовники, поки невідомо. Ті, які були призвані навесні, наразі проходять службу в навчальному центрі Сухопутних військ «Десна», що на Чернігівщині; у військових частинах у Києві, у Національній гвардії та Державній спеціальній службі транспорту.
Військовий комісар Козельщинського РВК майор Юрій Кушко наголосив, що усі строковики проходитимуть військову службу у місцях постійної дислокації військових частин – у зону ООС (АТО) нікого не відправлятимуть. Таке рішення було прийнято РНБО ще у серпні 2014 року і воно було введено в дію Указом Президента України від 24.09.2014 р. №744. За його словами, на строкову військову службу згідно з чинним законодавством призивають юнаків віком від 20 до 27 років, а за бажанням вони можуть йти на службу з 18 років. Більшість призовників готові йти до армії за власним бажанням. Проте є й такі, хто побоюється, але відмов від проходження військової служби у районі не було. Служитимуть хлопці 1,5 року, а хто має вищу освіту — рік.
— Строковики за час проходження служби отримають військову спеціальність, яка може стати їм у нагоді і після звільнення з військової служби, та будуть забезпечувати життєдіяльність військових частин, — пояснив Юрій Кушко.
Бажаємо нашим землякам успіхів у службі, мужності та витримки, адже кожен справжній чоловік має пройти армійську школу та навчитися володіти зброєю, щоб у разі необхідності захистити свою країну.

Віктор КРУК

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
2764
2743
9690
20240
56288
56951
1740558

Прогноз
2880

11.29%
7.10%
13.89%
0.57%
0.34%
66.81%
Online (15 minutes ago):29
29 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.94