Подати заяву у ДРАЦС можна й через Інтернет
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • Посилено відповідальність за несплату аліментів
  Благополуччя дітей та їхні права завжди викликали пильну увагу українського суспільства. Сімейне законодавство встановлює, що батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. При цьому право на утримання не припиняється навіть у разі розлучення батьків та проживання дитини окремо від одного з батьків.
 • кого у цьому році залишать без субсидії?
   З ТРАВНЯ — НОВИЙ ПОРЯДОК НАДАННЯ СУБСИДІЙ 27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1022», якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій (набрала чинності з 01.05.2018 року).
 • ЧИ ЗМОЖУТЬ УКРАЇНЦІ ХОВАТИ РІДНИХ БЕЗ ДОЗВОЛУ СУДУ
  Зміни до КПК, що набули чинності  15 березня, насправді не спричинять зайвих клопотів близьким померлої людини.

Подати заяву у ДРАЦС можна й через Інтернет

Віднині подати документи у відділ ДРАЦС можна як у звичному паперовому форматі, так і он-лайн, не виходячи з дому.

Це для того, щоб людина почувалася більш комфортно та раціональніше розподіляла свій дорогоцінний час. Здійснюється реєстрація через веб-сайти головних управлінь юстицій і ця система працює по всій Україні.
Приміром, на веб-порталі http://dracs.minjust.gov.ua «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» кожен охочий може подати заяву про державну реєстрацію шлюбу. Спочатку потрібно пройти первинну реєстрацію. Відтак на електронну адресу користувача веб-порталу надійде пароль для входу в особистий кабінет. Тепер сміливо можна подавати заяву про державну реєстрацію шлюбу. Молодята зможуть вибрати зручні дату і час проведення церемонії. Якщо виникли поважні причини для того, аби шлюб відбувся раніше, не забудьте поставити відмітку «Необхідне скорочення строку державної реєстрації шлюбу у зв’язку з наявністю поважної причини» та надати необхідні документи у цифровій формі.
Але є одне «але»: заяву на державну реєстрацію шлюбу необхідно підписати особисто в обраному відділі ДРАЦС не пізніше одного календарного місяця до обраної дати реєстрації шлюбу та упродовж трьох днів після реєстрації заяви он-лайн. Тож прийти у ДРАЦС таки доведеться. Заява вважається дійсною з моменту підписання обома молодятами і вже від цієї дати потрібно відраховувати дату розпису, реєстрації шлюбу. Заяву для реєстрації шлюбу у будь-яке відділення ДРАЦСу можна подати без прив’язки до місця прописки.
Перспективи в електронної системи он-лайн реєстрації заяв, безперечно, є. Громадяни можуть подавати документи щодо зміни імені, розірвання шлюбу, записуватися на прийом до спеціалістів щодо державної реєстрації народження дитини, реєстрації смерті тощо.
Також на веб-порталі можна отримати консультацію, поставивши запитання, що вас хвилює, і вам на нього дасть відповідь спеціаліст.
Це дає змогу спростити процедуру запису та дозволяє, не виходячи з дому, вибрати зручний час для прийому, щоб уникнути черг у РАЦСах.

А.ТРИСТАН,
провідний спеціаліст Козельщинського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Реклама

ЛОГОТИПчик

Погода

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
318
3850
27176
17740
69568
58428
1308033

Прогноз
4056

11.09%
6.26%
15.63%
0.56%
0.43%
66.04%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:91.107.69.70