Будем знати, як не там паркувати
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • Перемогу в спартакіаді здобула команда «Енергетик»
  8 лютого у спортивному залі Козельщинської ДЮСШ відбулася районна спартакіада серед працівників підприємств, установ та організацій, метою якої є популяризація здорового способу життя, залучення працівників району до активних занять фізичною культурою та спортом. Організував і підготував захід місцевий осередок спорту — громадська організація ВФСТ «Колос».
 • Армспорт
  2 лютого у спортивному комплексі Полтавської аграрної академії відбулися чемпіонати області з армспорту серед чоловіків, жінок і молоді. Козельщинський район представляли вихованці ДЮСШ і дорослі спортсмени-ентузіасти боротьби на руках. У молодіжному чемпіонаті призерами змагань стали: у боротьбі на ліву руку — перше місце у Григорія Пособчука (ваг. кат. 60 кг), Сергія Джафарова (ваг. кат. 65 кг), Юрія Руденка (ваг. кат. 70 кг); друге місце дісталося Віті Коваленко (ваг. кат. 55 кг), а третє місце — Артему Іванку (ваг. кат. 70 кг).
 • ПРО СПОРТ, НАТХНЕННЯ І МРІЇ
  Як почнеш, так і завершиш — стверджує гарна українська промовка. Гарними спортивними справами наповнився перший місяць року — січень. Уже традиційно організатори від спорту проводять чемпіонат Козельщинського району та відкритий турнір з цього виду спорту серед ветеранів. Отже, мова сьогодні іде про чемпіонат.…П’яте січня, дев’ята година ранку. Спортивний зал Козельщинської школи переповнений. Очільник Козельщинської об’єднаної територіальної громади Олександр Троцький, вітаючи учасників, відзначив належні умови для розвитку настільного тенісу, зокрема закуплені фірмові тенісні столи, на яких не соромно проводити змагання і значно вищого рівня. Згадав Олександр Андрійович і свою причетність до цього виду спорту. Пригадав і оті перші покручені, облущені столи,...

Будем знати, як не там паркувати

паркокаЗалишилося кілька місяців до набрання чинності нового Закону, за яким водіїв чекають покарання за порушення правил парковки. Сума штрафу буде розраховуватися, виходячи з того, де водій залишив свій автомобіль, повідомляє ТСН.

Мінімальне стягнення становить 255 гривень за те, що машина стоїть на пішохідному переході, газоні, перехресті або на тротуарі в недозволеному місці. Правила дорожнього руху забороняють парковку на залізничних переїздах, коліях, у тунелях, на естакадах, шляхопроводах та під ними, а також за 10 метрів до і після пішохідного переходу.
Також у Правилах йдеться про те, що зупинятися не можна в місцях, де залишається простору менше трьох метрів від подвійної розділової смуги і транспортним засобом, що зупинився.
Потрібно пам’ятати, що до зупинки громадського транспорту потрібно залишати не менше 30 метрів, а до початку дорожніх робіт — 10 метрів.
Не можна паркувати авто там, де неможливо виконати зустрічний роз’їзд, і якщо машина буде закривати знаки або світлофор.
Зупинка можлива не ближче ніж за 10 метрів до прилеглих доріг і виїздів з них. Заборонено зупинятися і стояти на тротуарах, якщо пішоходам залишається менше двох метрів.
Більшу суму — 510 гривень — з водіїв можуть стягувати, якщо машина перешкоджає руху пішоходів або інших транспортних засобів, або зупинилася на смузі для громадського транспорту.
Максимальний штраф буде загрожувати тим, хто залишить автомобіль на місцях для людей з інвалідністю. За це стягується 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1020 гривень.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1712
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Ваш IP:54.197.24.206