Будем знати, як не там паркувати
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • КУРС НА ОСВІТНЮ РЕФОРМУ ВЗЯТО
  Слово «новий», здається, ніколи не вибуває з лексикону мешканців населених пунктів Новогалещинської об’єднаної територіальної громади. По-перше, сама назва громади містить його. По-друге, ОТГ утворилася не так давно, і багато чого для неї нове. Як, наприклад, з нуля утворено галузеві відділи виконкому. По-третє, заклади освіти Новогалещинської ОТГ розпочали новий навчальний рік у новій іпостасі, будучи підпорядкованими новоствореному відділу освіти виконкому. І, нарешті, усі ці нововведення відбуваються в умовах запровадження освітньої реформи — Концепції «Нова українська школа» в освітніх закладах громади.
 • ВЛЕТІЛО В КОПІЄЧКУ…
  Непомітно збіг останній місяць літа. Якраз час підвести риску: скільки ж витратили батьки на те, щоби зібрати улюблене чадо до школи?
 • НА СТАРТІ
  Відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Козельщинського краю, присвячена впровадженню Нової української школи та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти регіону в 2018/2019 навчальному роціУчасники конференції обговорили здобутки освітньої галузі за минулий, окреслили основні завдання на новий 2018/2019 навчальний рік та обговорили шляхи запровадження концепції Нової української школи, створення сучасного освітнього середовища. Традиційно працівників освітньої галузі Козельщинського краю відзначили нагородами за сумлінну працю та професійні досягнення.У роботі конференції взяли участь і привітали освітян голова районної ради Юрій Марченко, Козельщинський селищний голова Олександр Троцький, заступник голови райдержадміністрації Світлана Тригубенко.

Будем знати, як не там паркувати

паркокаЗалишилося кілька місяців до набрання чинності нового Закону, за яким водіїв чекають покарання за порушення правил парковки. Сума штрафу буде розраховуватися, виходячи з того, де водій залишив свій автомобіль, повідомляє ТСН.

Мінімальне стягнення становить 255 гривень за те, що машина стоїть на пішохідному переході, газоні, перехресті або на тротуарі в недозволеному місці. Правила дорожнього руху забороняють парковку на залізничних переїздах, коліях, у тунелях, на естакадах, шляхопроводах та під ними, а також за 10 метрів до і після пішохідного переходу.
Також у Правилах йдеться про те, що зупинятися не можна в місцях, де залишається простору менше трьох метрів від подвійної розділової смуги і транспортним засобом, що зупинився.
Потрібно пам’ятати, що до зупинки громадського транспорту потрібно залишати не менше 30 метрів, а до початку дорожніх робіт — 10 метрів.
Не можна паркувати авто там, де неможливо виконати зустрічний роз’їзд, і якщо машина буде закривати знаки або світлофор.
Зупинка можлива не ближче ніж за 10 метрів до прилеглих доріг і виїздів з них. Заборонено зупинятися і стояти на тротуарах, якщо пішоходам залишається менше двох метрів.
Більшу суму — 510 гривень — з водіїв можуть стягувати, якщо машина перешкоджає руху пішоходів або інших транспортних засобів, або зупинилася на смузі для громадського транспорту.
Максимальний штраф буде загрожувати тим, хто залишить автомобіль на місцях для людей з інвалідністю. За це стягується 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1020 гривень.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
43
1730
6781
17858
26488
79093
1789851

Прогноз
1536

11.03%
7.35%
13.83%
0.57%
0.33%
66.89%
Online (15 minutes ago):12
12 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.72