Почесні громадяни Козельщинського краю
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • Майбутнє нації
  Третє місце в обласному етапі  конкурсу для учнів 6-11 класів «Здорове життя – успіх буття» у 2016/2017 навчальному році у номінації «Соціальна реклама» здобула учениця Лутовинівської ЗОШ І-ІІ ступенів Анна Солдатова.
 • РОЗКАЖУ ВАМ БАЄЧКУ…
  Сьогодні студенти всього світу відзначають своє свято. Студентські роки — найпрекрасніша пора у житті, наповнена цікавими і незабутніми подіями, романтикою, безтурботністю, новими знайомствами та зустрічами. Як-то кажуть, студенти живуть весело від сесії до сесії. А скільки всього ще попереду! У кожного свої незабутні спогади про студентське життя. Як важко здавали сесію, а потім як святкували її здачу. Як не вистачало грошей, і всі скидалися на пачку макаронів. Як збиралися вечорами і під гітару співали пісні.  
 • ПІДГОРІВКА: місце ДТП змінити не можна...
  29 серпня на автошляху Полтава — Олександрія у районі с. Підгорівки сталася дорожньо-транспортна пригода: перекинувся автомобіль ЗІЛ-554, ущерть завантажений дровами, яким керував громадянин В. Як пояснив сам водій, під час спуску машину кинуло вправо, після чого вона перекинулася. Очевидно, чоловік не врахував габаритів вантажу при обранні безпечної швидкості, не впорався з керуванням, що і спричинило аварію. На щастя, обійшлося без жертв, водій відбувся забоєм тулуба, вивихом ноги і, як-то кажуть, легким переляком. На місце події виїжджали працівники Козельщинського відділення поліції та взводу № 2 роти № 3 РПП БПОП ГУ НП у Полтавській області.

Почесні громадяни Козельщинського краю

МарченкоРішенням восьмої сесії районної ради четвертого скликання від 16 грудня 2003 року було започатковано звання «Почесний громадянин Козельщинського краю», яке є найвищою оцінкою територіальної громади і присвоюється особам, котрі мають особливі особисті заслуги перед жителями краю, чия багаторічна виробнича, благодійна, просвітницька, громадська та інша діяльність одержала визнання.

Безима Микола ДмитроичРішенням одинадцятої сесії районної ради четвертого скликання від 30 липня 2004 року присвоєно звання «Почесний громадянин Козельщинського краю:
Миколі Дмитровичу Безимі — на той час депутатові обласної ради по Козельщинському виборчому округу №14, директору ВАЗП «Укртелеком», уродженцю с. Другої Олександрівки Бреусівської сільської ради;Матыэнко

Олександру Федоровичу Матвієнку — депутатові обласної ради по Козельщинському виборчому округу №14, голові постійної комісії обласної ради з питань бюджету, начальнику районного управління банку «Фінанси і кредит», колишньому завідуючому районним фінансовим відділом;


Олександру Григоровичу Онищенку — радникові ректора Полтавського державного технічного університету, уродженцю с.Чапаєвки.

Онищенко
Рішенням дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 18 травня 2018 року присвоєно звання «Почесний громадянин Козельщинського краю»:Коаленко

Олександру Андрійовичу Коваленку — депутатові Полтавської обласної ради по Козельщинському виборчому округу, члену постійної комісії з питань бюджету та управління майном області, колишньому генеральному директору ТОВ АФ «Добробут» за вагомий внесок у 

Леонтію Никифоровичу Марченку — педагогу, поету, історику-краєзнавцю, громадському діячеві, ветерану праці, автору символіки краю та книги «Слався повік, Козельщинський краю» за вагомий внесок у розвиток освіти, культурної та духовної спадщини краю;


СердюкГригорію Дмитровичу Сердюку — педагогу, історику-краєзнавцю, поетові, члену Національної спілки журналістів та Національної спілки краєзнавців України, лауреату літературно-мистецької премії імені В.Малика та обласної премії ім. А. Макаренка, призеру конкурсу на здобуття премії імені С.Величка, автору багатьох історико-краєзнавчих статей і матеріалів до енциклопедій, співавтору книги «Перлина Козельщини», авторові щойно виданої книги «Величний подвиг Козельщинського краю» за вагомий внесок у розвиток освіти, культурної та духовної спадщини краю.
Наш край славиться своєю багатовіковою історією, народними традиціями, добрими й порядними людьми, які вміють сіяти хліб, виховувати дітей, шанувати власну громаду й державу (дуже сподіваюсь, що колись навіть матимемо тут свій краєзнавчий музей). А нині з нагоди 300-річчя Козельщини знову пишаємося нашими славними пращурами і сучасниками, мріємо про неодмінно щасливе майбутнє.

Леонтій МАРЧЕНКО

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1507
1946
2821
13457
37799
66381
1665118

Прогноз
2064

11.71%
6.20%
14.18%
0.58%
0.35%
66.99%
Online (15 minutes ago):41
one guest
no members

Ваш IP:54.145.83.79