НЕ ТРЕБА Й ЖИТА ЗАСІК, КОЛИ Є ДОБРИЙ СУСІД!
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • Перемогу в спартакіаді здобула команда «Енергетик»
  8 лютого у спортивному залі Козельщинської ДЮСШ відбулася районна спартакіада серед працівників підприємств, установ та організацій, метою якої є популяризація здорового способу життя, залучення працівників району до активних занять фізичною культурою та спортом. Організував і підготував захід місцевий осередок спорту — громадська організація ВФСТ «Колос».
 • Армспорт
  2 лютого у спортивному комплексі Полтавської аграрної академії відбулися чемпіонати області з армспорту серед чоловіків, жінок і молоді. Козельщинський район представляли вихованці ДЮСШ і дорослі спортсмени-ентузіасти боротьби на руках. У молодіжному чемпіонаті призерами змагань стали: у боротьбі на ліву руку — перше місце у Григорія Пособчука (ваг. кат. 60 кг), Сергія Джафарова (ваг. кат. 65 кг), Юрія Руденка (ваг. кат. 70 кг); друге місце дісталося Віті Коваленко (ваг. кат. 55 кг), а третє місце — Артему Іванку (ваг. кат. 70 кг).
 • ПРО СПОРТ, НАТХНЕННЯ І МРІЇ
  Як почнеш, так і завершиш — стверджує гарна українська промовка. Гарними спортивними справами наповнився перший місяць року — січень. Уже традиційно організатори від спорту проводять чемпіонат Козельщинського району та відкритий турнір з цього виду спорту серед ветеранів. Отже, мова сьогодні іде про чемпіонат.…П’яте січня, дев’ята година ранку. Спортивний зал Козельщинської школи переповнений. Очільник Козельщинської об’єднаної територіальної громади Олександр Троцький, вітаючи учасників, відзначив належні умови для розвитку настільного тенісу, зокрема закуплені фірмові тенісні столи, на яких не соромно проводити змагання і значно вищого рівня. Згадав Олександр Андрійович і свою причетність до цього виду спорту. Пригадав і оті перші покручені, облущені столи,...

НЕ ТРЕБА Й ЖИТА ЗАСІК, КОЛИ Є ДОБРИЙ СУСІД!

колонка редактора ноаАвстралійська Titomic представила найбільший у світі 3D-принтер, який може виготовляти металеві вироби. У США чоловік загинув від вибуху електронної сигарети, частина якої під час вибуху влетіла йому в голову. В Україні з’явився новий незвичайний сервіс доставки посилок мандрівниками TravelPost, який дозволяє «орендувати вільне місце у валізі» мандрівника.

Виявляється, остання п’ятниця травня — це привід сходити в гості до сусідів, оскільки це Європейський день сусідів! У сучасному житті дуже багато залежить від того, які люди нас оточують на роботі, вдома, у дворі, на відпочинку і т.д. Тому важливо вміти налагоджувати контакт з усіма сусідами, починаючи з сусідів по шкільній парті і закінчуючи сусідами по будинку.
У наші дні це свято формально об’єднує 1200 великих організацій, які функціонують у 30 країнах світу. Їх учасники виступають за духовне зближення з усіма, хто може по праву називатися нашими сусідами. Психологи довели, що сучасна людина стає все більш відособленою, егоїстичною і відчуженою. І ця тенденція набуває жахливих масштабів. Тому завданням цього свята можна назвати побутове єднання сусідів, яке проявляється на рівні посмішки, доброго побажання, взаємодопомоги, частування... Усе це робить людей ближчими один до одного і сприяє зміцненню суспільства в цілому.
А мені з приводу цього спала на згадку історія одного будинку, розказана знайомою. Їхня родина тоді жила у двоповерховому, на один під’їзд і вісім квартир, домі. Двір мешканці власноруч облаштовували як дітям (гойдалки, альтанка, пісочниця), так і дорослим (стіл для настільних ігор). Був затишок і порядок, хоча й сяку-таку живність кожен тримав у своєму сарайчику. Усі жили начебто дружно.
Навесні у будинку завжди затопляло підвал. Батько моєї співрозмовниці сам змайстрував насоса, щоб відкачувати воду. По доброті душевній допомагав і сусідам.
Але так сталося, що померла їхня мама, у батька стався інсульт, діти забрали тата в місто. Квартиру продали подрузі. У неї свій будинок, а квартиру придбала синові на майбутнє. Тож поки що ніхто в ній не живе.
Аж ось весна! Сніг тане, ґрунтові води підходять, погреби затопило! Стали сусіди подрузі телефонувати:
— Що думаєш робити? Вода стоїть!
Та плечима знизує: «А я тут до чого?»
Сусіди обурюються:
— Як це — «до чого»?! Ти квартиру в Андрія Івановича купила? А він усім цим займався! Значить, тепер ти повинна!
Звикли вони, бачте.
Так подруга стала головним ворогом усього будинку.
Не минуло й кількох років, як двір зовсім змінився: паркан покосився, пісок з пісочниці зник, альтанка розвалилася, ніхто не хоче ремонтувати; а кури-качки по двору гуляють, уся трава витоптана, як і не було. Сусіди пересварилися. І тільки скаржаться один на одного та на подругу, яка квартиру купила. Кажуть, усе через неї — нічим не хоче займатися!..
Бачите, як воно буває: думаєш, що пощастило з сусідами, а потім виявляється, що все якраз із точністю до навпаки. Причому це стосується не тільки людей, але, як ми впевнилися чотири роки тому, — і цілих країн.
Тож бажаю всім добрих сусідів і гарних стосунків. І, звичайно ж, самим бути добрими сусідами, адже все, що ми адресуємо оточуючим, неодмінно повертається до нас «за законом бумеранга». Ми ж не хочемо, щоб до нас поверталося щось лихе і негативне, чи не так?
Зустрінемося наступної п’ятниці, залишайтеся з нами!

Надія ЛИТВИН

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1712
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Ваш IP:54.197.24.206