НЕ ТРЕБА Й ЖИТА ЗАСІК, КОЛИ Є ДОБРИЙ СУСІД!
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • З району на військову службу відправили перших призовників
  10 квітня з району відправили на строкову службу перших чотирьох призовників. Усього ж цієї весни до лав Збройних Сил, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби заплановано призвати 17 юнаків.
 • Біля Підгорівки військовослужбовці та резервісти перевіряли вміння володіти зброєю
  Військовослужбовці районного військкомату та резервісти з роти охорони у свій вихідний день удосконалювали навички з ведення вогню зі стрілецької зброї.
 • Розпочалася приписна кампанія
  У січні у Козельщинському районному військовому комісаріаті запрацювала комісія з приписки юнаків 2001 року народження до районної призовної дільниці. Хлопці проходили поглиблений медичний огляд та професійно-психологічний відбір. Члени комісії вивчали освітній рівень призовників, стан їхнього здоров’я та фізичної підготовки. За три дні 70 допризовників з Козельщинського району стали призовниками.

НЕ ТРЕБА Й ЖИТА ЗАСІК, КОЛИ Є ДОБРИЙ СУСІД!

колонка редактора ноаАвстралійська Titomic представила найбільший у світі 3D-принтер, який може виготовляти металеві вироби. У США чоловік загинув від вибуху електронної сигарети, частина якої під час вибуху влетіла йому в голову. В Україні з’явився новий незвичайний сервіс доставки посилок мандрівниками TravelPost, який дозволяє «орендувати вільне місце у валізі» мандрівника.

Виявляється, остання п’ятниця травня — це привід сходити в гості до сусідів, оскільки це Європейський день сусідів! У сучасному житті дуже багато залежить від того, які люди нас оточують на роботі, вдома, у дворі, на відпочинку і т.д. Тому важливо вміти налагоджувати контакт з усіма сусідами, починаючи з сусідів по шкільній парті і закінчуючи сусідами по будинку.
У наші дні це свято формально об’єднує 1200 великих організацій, які функціонують у 30 країнах світу. Їх учасники виступають за духовне зближення з усіма, хто може по праву називатися нашими сусідами. Психологи довели, що сучасна людина стає все більш відособленою, егоїстичною і відчуженою. І ця тенденція набуває жахливих масштабів. Тому завданням цього свята можна назвати побутове єднання сусідів, яке проявляється на рівні посмішки, доброго побажання, взаємодопомоги, частування... Усе це робить людей ближчими один до одного і сприяє зміцненню суспільства в цілому.
А мені з приводу цього спала на згадку історія одного будинку, розказана знайомою. Їхня родина тоді жила у двоповерховому, на один під’їзд і вісім квартир, домі. Двір мешканці власноруч облаштовували як дітям (гойдалки, альтанка, пісочниця), так і дорослим (стіл для настільних ігор). Був затишок і порядок, хоча й сяку-таку живність кожен тримав у своєму сарайчику. Усі жили начебто дружно.
Навесні у будинку завжди затопляло підвал. Батько моєї співрозмовниці сам змайстрував насоса, щоб відкачувати воду. По доброті душевній допомагав і сусідам.
Але так сталося, що померла їхня мама, у батька стався інсульт, діти забрали тата в місто. Квартиру продали подрузі. У неї свій будинок, а квартиру придбала синові на майбутнє. Тож поки що ніхто в ній не живе.
Аж ось весна! Сніг тане, ґрунтові води підходять, погреби затопило! Стали сусіди подрузі телефонувати:
— Що думаєш робити? Вода стоїть!
Та плечима знизує: «А я тут до чого?»
Сусіди обурюються:
— Як це — «до чого»?! Ти квартиру в Андрія Івановича купила? А він усім цим займався! Значить, тепер ти повинна!
Звикли вони, бачте.
Так подруга стала головним ворогом усього будинку.
Не минуло й кількох років, як двір зовсім змінився: паркан покосився, пісок з пісочниці зник, альтанка розвалилася, ніхто не хоче ремонтувати; а кури-качки по двору гуляють, уся трава витоптана, як і не було. Сусіди пересварилися. І тільки скаржаться один на одного та на подругу, яка квартиру купила. Кажуть, усе через неї — нічим не хоче займатися!..
Бачите, як воно буває: думаєш, що пощастило з сусідами, а потім виявляється, що все якраз із точністю до навпаки. Причому це стосується не тільки людей, але, як ми впевнилися чотири роки тому, — і цілих країн.
Тож бажаю всім добрих сусідів і гарних стосунків. І, звичайно ж, самим бути добрими сусідами, адже все, що ми адресуємо оточуючим, неодмінно повертається до нас «за законом бумеранга». Ми ж не хочемо, щоб до нас поверталося щось лихе і негативне, чи не так?
Зустрінемося наступної п’ятниці, залишайтеся з нами!

Надія ЛИТВИН

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Реклама

ЛОГОТИПчик

Погода

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
416
1938
10926
14269
32911
54269
1535589

Прогноз
1656

12.06%
5.85%
14.55%
0.51%
0.38%
66.66%
Online (15 minutes ago):38
38 guests
no members

Ваш IP:157.55.39.130