РЕСУРСИ — СПРАВА ДРУГОРЯДНА...
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • Перемогу в спартакіаді здобула команда «Енергетик»
  8 лютого у спортивному залі Козельщинської ДЮСШ відбулася районна спартакіада серед працівників підприємств, установ та організацій, метою якої є популяризація здорового способу життя, залучення працівників району до активних занять фізичною культурою та спортом. Організував і підготував захід місцевий осередок спорту — громадська організація ВФСТ «Колос».
 • Армспорт
  2 лютого у спортивному комплексі Полтавської аграрної академії відбулися чемпіонати області з армспорту серед чоловіків, жінок і молоді. Козельщинський район представляли вихованці ДЮСШ і дорослі спортсмени-ентузіасти боротьби на руках. У молодіжному чемпіонаті призерами змагань стали: у боротьбі на ліву руку — перше місце у Григорія Пособчука (ваг. кат. 60 кг), Сергія Джафарова (ваг. кат. 65 кг), Юрія Руденка (ваг. кат. 70 кг); друге місце дісталося Віті Коваленко (ваг. кат. 55 кг), а третє місце — Артему Іванку (ваг. кат. 70 кг).
 • ПРО СПОРТ, НАТХНЕННЯ І МРІЇ
  Як почнеш, так і завершиш — стверджує гарна українська промовка. Гарними спортивними справами наповнився перший місяць року — січень. Уже традиційно організатори від спорту проводять чемпіонат Козельщинського району та відкритий турнір з цього виду спорту серед ветеранів. Отже, мова сьогодні іде про чемпіонат.…П’яте січня, дев’ята година ранку. Спортивний зал Козельщинської школи переповнений. Очільник Козельщинської об’єднаної територіальної громади Олександр Троцький, вітаючи учасників, відзначив належні умови для розвитку настільного тенісу, зокрема закуплені фірмові тенісні столи, на яких не соромно проводити змагання і значно вищого рівня. Згадав Олександр Андрійович і свою причетність до цього виду спорту. Пригадав і оті перші покручені, облущені столи,...

РЕСУРСИ — СПРАВА ДРУГОРЯДНА...

колонка редактора ноаУ Гватемалі раптово сталося потужне виверження вулкана Фуего, а над Африкою розірвався двометровий астероїд, який повністю згорів у небі, не досягнувши землі. У  Франції на аукціоні продали пляшку вина епохи Людовика XVI за 103,7 тис. євро. У Китаї виявлено більш ніж 600 наскельних малюнків віком 2 тис. років. Україна та Іспанія оновлять угоду про соціальний захист українців у цій країні. Окупований Донецьк «провалюється» під землю через припинення відкачування шахтних вод на вугільних підприємствах: супутник зафіксував просідання поверхні ґрунту на 20-25 см.

Завершилася реєстрація абітурієнтів, які вступатимуть до магістратури за технологією ЗНО. Випадково «підслухала» на вулиці розмову двох жіночок:
— Як там твоя?
— Та подала документи на ЗНО у ту, як її… магістратуру, чи що… Буде ще рік учитися. Вона-то й не працюватиме, спеціальність якась… технологічна. Але ж — треба, то нехай…
Я подумала собі: ось так дитина відучилася п’ять років, очевидно, без всякого задоволення; потім ще рік змарнує у магістратурі, знаючи апріорі, що за спеціальністю все одно не працюватиме. І що далі? Якщо пощастить або є зв’язки, то, можливо, вдасться прилаштуватися на роботу, де згодиться її вища освіта. А не пощастить — тоді у супермаркет касиром, туди завжди люди потрібні… То для чого витрачала дорогоцінні шість років молодого життя? Можна було зразу йти касиром, то за цей час хоча би просунулася б кар’єрними сходами на службі. Такі історії, на жаль, непоодинокі.
Можна звинувачувати економічну ситуацію в державі, відсутність роботи на ринку праці, неможливість влаштуватися на роботу молодій людині без досвіду… Але це причини об’єктивні, проти них нічого не вдієш. Але є ще й суб’єктивні. Найчастіше саме так буває, коли дитина йде вчитися до вишу не за покликанням, а тому, що «модно» або «треба» (невідомо тільки кому: батькам, учителям, знайомим, чи їй самій?). Коли немає чіткої мети — чого ти хочеш і яким чином плануєш досягати своєї мети. Тоді, здається, взагалі відсутня мотивація до навчання, самовдосконалення, отримання фаху й подальшого зростання. При таких умовах мало надії на те, що ваша дитина стане успішною в житті.
—У старшій школі я був звичайним середньостатистичним підлітком, ледачим і нецілеспрямованим: до моменту, поки не закохався У дівчину-відмінницю, — розповідає тридцятилітній чоловік, на вигляд заможний і судячи з розмови, — освічений і культурний. — Однак вона вказала на всі мої недоліки і дала відкоша. Тоді мене наче прорвало. Я записався на всілякі гуртки, став зразковим учнем, із високим балом закінчив школу, вступив до престижного столичного вишу. Хоча на навчання їхав у сльозах, розуміючи, що об’єкт мого кохання-зітхання виявиться за багато сотень кілометрів від мене... Після академії, відпрацювавши 15 років, повернувся додому, де знову зустрів її. Яким же було моє розчарування, коли я побачив замість свого «першого кохання» розповнілу, деградуючу, розлучену і з двома дітьми тітку! Уявіть, вона вважає мій успіх своєю заслугою і нав’язливо вимагає до себе особливого ставлення й уваги!
Ось вам і дві долі з різними життєвими мотиваціями. Результат — наочний. Мотивацією, до речі, може стати не тільки кохання, а й, наприклад, хвороба, своя чи когось із близьких. Знаю хлопчину, який у ранньому дитинстві був практично прикутий до ліжка через хворобу опорно-рухового апарату. Пройшовши курс тривалого, виснажливого лікування, він піднявся на ноги і став медиком.
На прикладах із життя можу зробити висновок, що обирати свій професійний шлях потрібно так само, як і свою другу половинку, — і розумом, і серцем. Тільки тоді є шанс жити у гармонії з собою і навколишнім світом і знайти у ньому гідне місце. Саме це й пораджу завтрашнім абітурієнтам, які готуються до вступної кампанії-2018. І не бійтеся, що ваша мета, до якої кличе серце, видаватиметься занадто амбітною й недосяжною: як сказав колись індійський лідер і національний герой Магатма Ганді — знайди мету, ресурси знайдуться.
Саме цього я бажаю і дітям, і їхнім батькам, а особливо — нашим читачам. До зустрічі через тиждень, залишайтеся з нами!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1712
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Ваш IP:54.197.24.206