РЕСУРСИ — СПРАВА ДРУГОРЯДНА...
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • Зці­ли­лась і ощас­ли­ви­лась
  Че­рез хво­ро­бу не скла­ло­ся у ме­не сі­мей­не жи­ття, щас­тя. Моє одру­жен­ня — всь­о­го на пі­вро­ку. Не ві­ри­ли ба­ть­ки, що я ко­лись ви­ду­жаю, тож не по­ві­ри­ли і чу­жі лю­ди.
 • Приведи нас, Маріе, до Сина!…
  Од­не з най­ве­лич­ні­ших в іс­то­рії люд­с­т­ва свят — Різ­д­во Гос­по­да Бо­га і Спа­са  на­шо­го Ісу­са Хрис­та. Ду­ша зав­ми­рає, ко­ли по­ду­ма­єш: це ж са­ма Лю­бов, са­ма  Бла­го­дать опус­ка­є­ть­ся до нас із своїх Не­бес­них ви­сот... Яко­го ще да­рун­ку тре­ба?
 • Пройшов Спас - пішло літо від нас...
  До найбільших серед дванадцяти річних свят християнського календарного циклу належить і Преображення Господнє, або Спас (Великий Спас), що припадає на 19 серпня. Він вважається третім святом після Різдва та Великодня. Перший Спас збігається з Маковеєм, тобто 14 серпня, а третій збігається з післясвятом Успіння (29 серпня). Згідно з переказами, одного разу Ісус Христос з трьома своїми учнями піднявся на гору під назвою – Фавор. Як тільки добрався він до самої вершини і безпосередньо зійшов на неї, він змінився на краще. Неймовірною білизною засяяло його вбрання, і обличчя його також засяяло. Преображення — явлення Сина, під час якого Отець свідчить голосом зі світлої хмари Святого Духа: «Цей є...

РЕСУРСИ — СПРАВА ДРУГОРЯДНА...

колонка редактора ноаУ Гватемалі раптово сталося потужне виверження вулкана Фуего, а над Африкою розірвався двометровий астероїд, який повністю згорів у небі, не досягнувши землі. У  Франції на аукціоні продали пляшку вина епохи Людовика XVI за 103,7 тис. євро. У Китаї виявлено більш ніж 600 наскельних малюнків віком 2 тис. років. Україна та Іспанія оновлять угоду про соціальний захист українців у цій країні. Окупований Донецьк «провалюється» під землю через припинення відкачування шахтних вод на вугільних підприємствах: супутник зафіксував просідання поверхні ґрунту на 20-25 см.

Завершилася реєстрація абітурієнтів, які вступатимуть до магістратури за технологією ЗНО. Випадково «підслухала» на вулиці розмову двох жіночок:
— Як там твоя?
— Та подала документи на ЗНО у ту, як її… магістратуру, чи що… Буде ще рік учитися. Вона-то й не працюватиме, спеціальність якась… технологічна. Але ж — треба, то нехай…
Я подумала собі: ось так дитина відучилася п’ять років, очевидно, без всякого задоволення; потім ще рік змарнує у магістратурі, знаючи апріорі, що за спеціальністю все одно не працюватиме. І що далі? Якщо пощастить або є зв’язки, то, можливо, вдасться прилаштуватися на роботу, де згодиться її вища освіта. А не пощастить — тоді у супермаркет касиром, туди завжди люди потрібні… То для чого витрачала дорогоцінні шість років молодого життя? Можна було зразу йти касиром, то за цей час хоча би просунулася б кар’єрними сходами на службі. Такі історії, на жаль, непоодинокі.
Можна звинувачувати економічну ситуацію в державі, відсутність роботи на ринку праці, неможливість влаштуватися на роботу молодій людині без досвіду… Але це причини об’єктивні, проти них нічого не вдієш. Але є ще й суб’єктивні. Найчастіше саме так буває, коли дитина йде вчитися до вишу не за покликанням, а тому, що «модно» або «треба» (невідомо тільки кому: батькам, учителям, знайомим, чи їй самій?). Коли немає чіткої мети — чого ти хочеш і яким чином плануєш досягати своєї мети. Тоді, здається, взагалі відсутня мотивація до навчання, самовдосконалення, отримання фаху й подальшого зростання. При таких умовах мало надії на те, що ваша дитина стане успішною в житті.
—У старшій школі я був звичайним середньостатистичним підлітком, ледачим і нецілеспрямованим: до моменту, поки не закохався У дівчину-відмінницю, — розповідає тридцятилітній чоловік, на вигляд заможний і судячи з розмови, — освічений і культурний. — Однак вона вказала на всі мої недоліки і дала відкоша. Тоді мене наче прорвало. Я записався на всілякі гуртки, став зразковим учнем, із високим балом закінчив школу, вступив до престижного столичного вишу. Хоча на навчання їхав у сльозах, розуміючи, що об’єкт мого кохання-зітхання виявиться за багато сотень кілометрів від мене... Після академії, відпрацювавши 15 років, повернувся додому, де знову зустрів її. Яким же було моє розчарування, коли я побачив замість свого «першого кохання» розповнілу, деградуючу, розлучену і з двома дітьми тітку! Уявіть, вона вважає мій успіх своєю заслугою і нав’язливо вимагає до себе особливого ставлення й уваги!
Ось вам і дві долі з різними життєвими мотиваціями. Результат — наочний. Мотивацією, до речі, може стати не тільки кохання, а й, наприклад, хвороба, своя чи когось із близьких. Знаю хлопчину, який у ранньому дитинстві був практично прикутий до ліжка через хворобу опорно-рухового апарату. Пройшовши курс тривалого, виснажливого лікування, він піднявся на ноги і став медиком.
На прикладах із життя можу зробити висновок, що обирати свій професійний шлях потрібно так само, як і свою другу половинку, — і розумом, і серцем. Тільки тоді є шанс жити у гармонії з собою і навколишнім світом і знайти у ньому гідне місце. Саме це й пораджу завтрашнім абітурієнтам, які готуються до вступної кампанії-2018. І не бійтеся, що ваша мета, до якої кличе серце, видаватиметься занадто амбітною й недосяжною: як сказав колись індійський лідер і національний герой Магатма Ганді — знайди мету, ресурси знайдуться.
Саме цього я бажаю і дітям, і їхнім батькам, а особливо — нашим читачам. До зустрічі через тиждень, залишайтеся з нами!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
107
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):22
22 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.73