Народний телефон
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • Жити з людьми, жити для людей
  У ці дні близькі, рідні та друзі вшановують пам’ять Дмитра Івановича Піщаного і засвідчують йому свою повагу. Адже на 40-й день після смерті людини її душа постає перед Всевишнім, щоб дізнатися про своє місце у потойбічному світі. Тож нехай моя розповідь про Дмитра Івановича стане вагомим аргументом на користь його душі.
 • Щоб не плакать, сміємося…
  Ніхто не хоче бути батьками дитини з особливими потребами, не планує цього, коли уявляє себе батьком або матір'ю. На жаль, це — сліпа лотерея, від участі в якій не застрахований ніхто.
 • ДЛЯ НЕЇ ХОРІШКІВСЬКА ЗЕМЛЯ СТАЛА РІДНОЮ
  Із Сибіру — до ХорішокКоли онуки були малими (а їх у Раїси Єгорівни четверо: три хлопці й одна дівчина), вони сідали гуртом, брали географічний атлас, і бабуся Рая починала «урок географії»:— Дивіться, діти, де ваша бабуся навчалася, де жила і звідки сюди приїхала. А показувати було що… Ось тут, у Забайкаллі (Читинська область), народилася... Ось сюди, на Алтай, маленькою — у дитинстві боліли суглоби — медсестра возила дівчинку лікуватися. Середню й вищу освіту здобула у Тюменській області, вивчившись на вчителя російської мови та літератури. На четвертому курсі вийшла заміж, народила доньку; працювала у Бєлгородській області…

Народний телефон

СМСКоментар Сергія Клименка до статті Олександра Коваленка «Все, що разом будуємо, сьогодні зміцнює нашу незалежну державу і розвиває рідний край», що була опублікована у минулому номері газети:
«Усе це добре, але я б хотів продовжити статтю Олександра Андрійовича і запитати, чому, маючи у прекрасному екологічно чистому місці, де є практично готовий оздоровчий комплекс (за умови вкладання певної суми грошей), не виникає бажання зробити його продовженням того комплексу, що у Козельщині. Можна зробити прекрасне місце для відпочинку й оздоровлення тих же спортсменів, які займаються у секціях ДЮСШ. Думаю, що при бажанні і РОК «Старт» можна було б приміряти до якоїсь із програм розвитку.»
--------------------------------------------

«Доброго дня! У мене до вас прохання підняти питання передачі показників газових лічильників. Із сіл неможливо додзвонитись, особливо пенсіонерам. Чи не можна якось передавати показники, приміром, через сільські ради чи ще якимось чином?», — запитує мешканка села Пашківки.

показникНа сайті ПАТ «Полтавагаз» повідомляється наступне.
Показники за спожитий протягом місяця газ треба передавати до 5 числа кожного наступного місяця. Інакше фактичний об’єм розподілу та споживання газу визначається оператором «Полтавагазу». Передача показників SMS-повідомленням спрощує процедуру
Показники слід надсилати на номер 067-627-56-37. Вартість повідомлення – згідно з тарифом вашого мобільного оператора на відправку SMS.
Що потрібно написати у повідомленні?
SMS, якою споживач передаватиме показники лічильника, має бути у форматі з трьох складових: *Код бази*Номер особового рахунку*Показник#.
Код бази — це двоцифрове позначення населеного пункту, де проживає споживач. По Козельщинському району — це 12.
Номер особового рахунку має кожен абонент.
Показник — це не кількість спожитого газу, а цифри лічильника без десятих. Програма сама порахує спожитий об’єм.
Наприклад, людина живе у Пашківці (код бази Козельщини — 12), її особовий рахунок — 15889, а станом на 1 число її лічильник показує 6402 кубометри. Тоді повідомлення, яке вона відправлятиме, виглядатиме так: *12*15889*6402#
Окрім цього є ще 6 способів передачі показників:
зателефонувати на автовідповідач: 0-800-501-507;
зв’язатися з call-центром: 0-800-508-104;
сконтактувати зі службою обліку: 54-60-43, 56-04-66, 56-97-77, 57-29-95;
надати дані через особистий кабінет на сайті «Полтавагазу» (http://poltavagaz.com.ua/cabinet/index.php);
написати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
зазначити показники у квитанції абонентської книжки.
-------------------------------------------------
НАГАДУЄМО номери телефонів, за якими ви можете подзвонити нам чи написати повідомлення у Вайбер про будь-яку проблему, що турбує вас, ваших сусідів чи односельців: +38 098 48 91 820, +38 099 51 71 029, 3-12-34. Окрім цього, ви, звісно, можете писати повідомлення звичним вам способом на нашу електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або особисто у Фейсбук.
Підпис під повідомленням у газеті ми друкуватимемо тільки за Вашої згоди. Але суть викладеного висловлюйте коротко, чітко й достовірно.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Ми намагатимемося зберегти стиль повідомлень, однак не друкуватимемо повідомлення, котрі потребують офіційних перевірок, містять образи, принижують честь і гідність громадян. Погляди читачів у СМС можуть не співпадати із точкою зору редакції. Повідомлення рекламного характеру друкуються тільки на комерційній основі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
151
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):76
76 guests
no members

Ваш IP:54.173.237.152