Народний телефон
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • Електрокардіограф — екстреній медицині
  Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
 • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
  «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
 • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
  За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

Народний телефон

СМСКоментар Сергія Клименка до статті Олександра Коваленка «Все, що разом будуємо, сьогодні зміцнює нашу незалежну державу і розвиває рідний край», що була опублікована у минулому номері газети:
«Усе це добре, але я б хотів продовжити статтю Олександра Андрійовича і запитати, чому, маючи у прекрасному екологічно чистому місці, де є практично готовий оздоровчий комплекс (за умови вкладання певної суми грошей), не виникає бажання зробити його продовженням того комплексу, що у Козельщині. Можна зробити прекрасне місце для відпочинку й оздоровлення тих же спортсменів, які займаються у секціях ДЮСШ. Думаю, що при бажанні і РОК «Старт» можна було б приміряти до якоїсь із програм розвитку.»
--------------------------------------------

«Доброго дня! У мене до вас прохання підняти питання передачі показників газових лічильників. Із сіл неможливо додзвонитись, особливо пенсіонерам. Чи не можна якось передавати показники, приміром, через сільські ради чи ще якимось чином?», — запитує мешканка села Пашківки.

показникНа сайті ПАТ «Полтавагаз» повідомляється наступне.
Показники за спожитий протягом місяця газ треба передавати до 5 числа кожного наступного місяця. Інакше фактичний об’єм розподілу та споживання газу визначається оператором «Полтавагазу». Передача показників SMS-повідомленням спрощує процедуру
Показники слід надсилати на номер 067-627-56-37. Вартість повідомлення – згідно з тарифом вашого мобільного оператора на відправку SMS.
Що потрібно написати у повідомленні?
SMS, якою споживач передаватиме показники лічильника, має бути у форматі з трьох складових: *Код бази*Номер особового рахунку*Показник#.
Код бази — це двоцифрове позначення населеного пункту, де проживає споживач. По Козельщинському району — це 12.
Номер особового рахунку має кожен абонент.
Показник — це не кількість спожитого газу, а цифри лічильника без десятих. Програма сама порахує спожитий об’єм.
Наприклад, людина живе у Пашківці (код бази Козельщини — 12), її особовий рахунок — 15889, а станом на 1 число її лічильник показує 6402 кубометри. Тоді повідомлення, яке вона відправлятиме, виглядатиме так: *12*15889*6402#
Окрім цього є ще 6 способів передачі показників:
зателефонувати на автовідповідач: 0-800-501-507;
зв’язатися з call-центром: 0-800-508-104;
сконтактувати зі службою обліку: 54-60-43, 56-04-66, 56-97-77, 57-29-95;
надати дані через особистий кабінет на сайті «Полтавагазу» (http://poltavagaz.com.ua/cabinet/index.php);
написати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
зазначити показники у квитанції абонентської книжки.
-------------------------------------------------
НАГАДУЄМО номери телефонів, за якими ви можете подзвонити нам чи написати повідомлення у Вайбер про будь-яку проблему, що турбує вас, ваших сусідів чи односельців: +38 098 48 91 820, +38 099 51 71 029, 3-12-34. Окрім цього, ви, звісно, можете писати повідомлення звичним вам способом на нашу електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або особисто у Фейсбук.
Підпис під повідомленням у газеті ми друкуватимемо тільки за Вашої згоди. Але суть викладеного висловлюйте коротко, чітко й достовірно.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Ми намагатимемося зберегти стиль повідомлень, однак не друкуватимемо повідомлення, котрі потребують офіційних перевірок, містять образи, принижують честь і гідність громадян. Погляди читачів у СМС можуть не співпадати із точкою зору редакції. Повідомлення рекламного характеру друкуються тільки на комерційній основі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Реклама

ЛОГОТИПчик

Погода

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
471
2003
10094
13131
42234
58260
1603172

Прогноз
2568

12.04%
6.07%
14.38%
0.50%
0.36%
66.65%
Online (15 minutes ago):41
one guest
no members

Ваш IP:178.154.200.73