Коли буде банкомат у Новій Галещині?
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • «А й справдI, воно менI нужне?..»
  На хуторі Худенках, де пройшло моє дитинство, було у кінці 50-х років минулого століття щось трохи більше двох десятків осель. Жили тут дві багатодітні сім’ї — по семеро і більше дітей. Усі вони зростали, як правило, працьовитими, уміли постояти за себе. «Зірок» у науках не знімали, але лайливими були — до неможливості. Ми, інші хутірські діти, з самого малечку пізнавали від них новий курс наук зі вживання… матюків та й, що гріха таїти, інших «заборонених» речей.
 • Який домисел? Це ж брехня!..
  Це було у 80-і роки минулого століття. Я працював тоді власкором «Кіровоградської правди». Якось прибув у відрядження в один із районів області. За звичаєм, перш за все, завітав до колег у редакцію районної газети, де редактором віднедавна працював мій однокашник по Київському університету Толя.Не встиг ступити на поріг редакції, як назустріч стрімко вибігає явно розгніваний літній чоловік з буйною сивою шевелюрою.— Ідіоти, писаки хренові, матір вашу! — репетує дядько, вже простуючи по вулиці. — Морди б вам понабивати за таку писанину!..Заходжу в кабінет до редактора.
 • Приколи, притчі, побрехеньки від Костянтина Тараненка
  Від автора:Ось і знову, шановні читачі, ми зустрічаємося з вами у нашому жвавому, непересічному і такому «смачному» «Веселому варенику»!Звичайно, не винайду велосипеда і не відкрию Америку, коли згадаю, до певної міри, банальну, але таку живучу, як українці за вибриків різних режимів, істину: народ живе до того часу, доки уміє сміятися над собою.Отже, до вашої уваги — чергова пригорща приколів, притч і побрехеньок, почутих, записаних та пережитих у різні часи і періоди мого життя. Якщо до вподоби — смійтеся на здоров’я, а ні — вибачте. Як зумів, так і написав. З повагою і до нових зустрічей! Назавжди ваш — К.Т.

Коли буде банкомат у Новій Галещині?

банкомат«У нас у Новій Галещині є величезна проблема — відсутність банкомата. Раніше був «приватбанківський» банкомат біля біофабрики, у приватному магазині, де зараз відділення «Нової пошти». Було дуже зручно — термінал розташовувався надворі, тож  люди вдень і вночі могли ним безперешкодно користуватися. Але щось не склалося. Поставили  банкомат на машзавод: буцімто там і охорона, і т. д., і т. п. Хай би був, аби був. Але ж  факт у тому, що й там банкомат зараз не працює. Чутки ходять, що селищна рада щось не поділила чи то із машзаводом, чи із Приватбанком. А що ж  нам, людям, робити? Уявляєте, яка кількість людей по Новій Галещині та навколишніх селах із пенсіями, зарплатами залишилася відірваною від світу?»

Ситуацію коментує
Роман ЛИСІВЕЦЬ,
керуючий Козельщинським відділенням філії Полтавське ГРУ ПАТ КБ ПриватБанк:
— Три роки тому у Новій Галещині закрилося відділення Приватбанку у зв’язку зі спробою викрадення банкомату. На машзаводі стояв банкомат «Авалю». Його теж неодноразово намагалися зламати, тож і його довелося прибрати.
Головною причиною відсутності у селищі банкоматів є те, що зараз діють досить жорсткі вимоги Національного банку України щодо їх розміщення. Зокрема одне із головних правил — потрібно, щоб була охорона. Тобто, за вимогами НБУ група реагування охоронної фірми (чи то поліції, чи іншої структури) повинна прибувати на виклик протягом 7 хвилин. У Нову Галещину ж за такий час ніхто не прибуде нізвідкіля. Ми разом із Полтавським регіональним директором Приватбанку зустрічалися з Новогалещинським селищним головою та керівництвом машзаводу, плануємо одну із кімнат підприємства облаштувати для розміщення банкомату. Але це не вийде так швидко, як хотілося б, — саме узгодження займе не менше 3-4 місяців. Тобто, у перспективі на найближчі 2-3 місяці нічого конкретного там не буде, хоч би до Нового року залагодити це питання.
А просто поставити посеред села банкомат, наповнити його грошима, щоби хтось зміг поживитися, а нам потім відповідати перед Нацбанком і платити штрафи... З цієї ж причини за останні три роки по Полтавській області прибрали близько 20 банкоматів. Це просто питання безпеки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
771
2743
7907
20240
54505
56951
1738775

Прогноз
3384

11.30%
7.08%
13.90%
0.57%
0.34%
66.82%
Online (15 minutes ago):34
34 guests
no members

Ваш IP:40.77.167.77