Коли буде банкомат у Новій Галещині?
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • 15 днів — 15 пожеж!
  Останнім часом на території Козельщинського району почастішали випадки пожеж. Цьому сприяв довготривалий період засухи та високий температурний рівень повітря.  Лише за останні 15 днів на території району виникло 15 надзвичайних подій, основна частина яких сталася через необережне поводження з вогнем  під час спалювання сміття та підпали сухої трави на відкритих місцевостях.
 • Частина козельщан врятована від потопів
  Не так давно на адресу Козельщинської громадської приймальні Радикальної Партії Олега Ляшка звернувся мешканець вулиці Залізничної у Козельщині Володимир Охріменко. Чоловік прийшов зі своєю бідою: щороку під час повені  вода повністю заливає двори, погреби, будинки. На городах вода не сходить до початку червня.
 • ЦІНИ РОСТУТЬ, ТОЖ ВАРТО ЗАТЯГНУТИ ПАСКИ. НА ДОРОЗІ ТАКОЖ ДОВЕДЕТЬСЯ ПОТІСНИТИСЯ
  З 1 вересня 2018 «HOMENET» ще на 20 гривень піднімає  тарифні плани Про це повідомляє на своєму офіційному сайті провайдер. Отож із 01.09.2018 щомісячна вартість пакетів зі швидкістю 100 Мбіт/с для населених пунктів нашого району складатиме 190 гривень у місяць.Нагадаємо, тарифний план вартістю 170 гривень діяв із 1 березня 2018 року. До цього абонентська плата становила 150 гривень на місяць.

Коли буде банкомат у Новій Галещині?

банкомат«У нас у Новій Галещині є величезна проблема — відсутність банкомата. Раніше був «приватбанківський» банкомат біля біофабрики, у приватному магазині, де зараз відділення «Нової пошти». Було дуже зручно — термінал розташовувався надворі, тож  люди вдень і вночі могли ним безперешкодно користуватися. Але щось не склалося. Поставили  банкомат на машзавод: буцімто там і охорона, і т. д., і т. п. Хай би був, аби був. Але ж  факт у тому, що й там банкомат зараз не працює. Чутки ходять, що селищна рада щось не поділила чи то із машзаводом, чи із Приватбанком. А що ж  нам, людям, робити? Уявляєте, яка кількість людей по Новій Галещині та навколишніх селах із пенсіями, зарплатами залишилася відірваною від світу?»

Ситуацію коментує
Роман ЛИСІВЕЦЬ,
керуючий Козельщинським відділенням філії Полтавське ГРУ ПАТ КБ ПриватБанк:
— Три роки тому у Новій Галещині закрилося відділення Приватбанку у зв’язку зі спробою викрадення банкомату. На машзаводі стояв банкомат «Авалю». Його теж неодноразово намагалися зламати, тож і його довелося прибрати.
Головною причиною відсутності у селищі банкоматів є те, що зараз діють досить жорсткі вимоги Національного банку України щодо їх розміщення. Зокрема одне із головних правил — потрібно, щоб була охорона. Тобто, за вимогами НБУ група реагування охоронної фірми (чи то поліції, чи іншої структури) повинна прибувати на виклик протягом 7 хвилин. У Нову Галещину ж за такий час ніхто не прибуде нізвідкіля. Ми разом із Полтавським регіональним директором Приватбанку зустрічалися з Новогалещинським селищним головою та керівництвом машзаводу, плануємо одну із кімнат підприємства облаштувати для розміщення банкомату. Але це не вийде так швидко, як хотілося б, — саме узгодження займе не менше 3-4 місяців. Тобто, у перспективі на найближчі 2-3 місяці нічого конкретного там не буде, хоч би до Нового року залагодити це питання.
А просто поставити посеред села банкомат, наповнити його грошима, щоби хтось зміг поживитися, а нам потім відповідати перед Нацбанком і платити штрафи... З цієї ж причини за останні три роки по Полтавській області прибрали близько 20 банкоматів. Це просто питання безпеки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Оголошення

Реклама

ЛОГОТИПчик

Погода

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1473
2303
11507
13131
43647
58260
1604585

Прогноз
2496

12.03%
6.07%
14.37%
0.50%
0.36%
66.66%
Online (15 minutes ago):14
14 guests
no members

Ваш IP:130.180.209.161