НОВІТНЄ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ — СИЛАМИ ФРАКЦІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • Жити з людьми, жити для людей
  У ці дні близькі, рідні та друзі вшановують пам’ять Дмитра Івановича Піщаного і засвідчують йому свою повагу. Адже на 40-й день після смерті людини її душа постає перед Всевишнім, щоб дізнатися про своє місце у потойбічному світі. Тож нехай моя розповідь про Дмитра Івановича стане вагомим аргументом на користь його душі.
 • Щоб не плакать, сміємося…
  Ніхто не хоче бути батьками дитини з особливими потребами, не планує цього, коли уявляє себе батьком або матір'ю. На жаль, це — сліпа лотерея, від участі в якій не застрахований ніхто.
 • ДЛЯ НЕЇ ХОРІШКІВСЬКА ЗЕМЛЯ СТАЛА РІДНОЮ
  Із Сибіру — до ХорішокКоли онуки були малими (а їх у Раїси Єгорівни четверо: три хлопці й одна дівчина), вони сідали гуртом, брали географічний атлас, і бабуся Рая починала «урок географії»:— Дивіться, діти, де ваша бабуся навчалася, де жила і звідки сюди приїхала. А показувати було що… Ось тут, у Забайкаллі (Читинська область), народилася... Ось сюди, на Алтай, маленькою — у дитинстві боліли суглоби — медсестра возила дівчинку лікуватися. Середню й вищу освіту здобула у Тюменській області, вивчившись на вчителя російської мови та літератури. На четвертому курсі вийшла заміж, народила доньку; працювала у Бєлгородській області…

НОВІТНЄ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ — СИЛАМИ ФРАКЦІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

рентгендсУ Козельщинській центральній районній лікарні  почав функціонувати сучасний пересувний рентгенапарат — палатний рентгенівський діагностичний Комплекс «INDIagraf-02». Компактний і зручний у використанні, він дозволяє здійснювати обстеження безпосередньо у палаті біля ліжка хворого та під час проведення операцій.

Новітню установку вітчизняного виробництва — апарат виготовлений на харківському підприємстві «Квант» — придбано за кошти обласного бюджету. Днями депутат Полтавської обласної ради, керівник фракції «Опозиційний блок» Олег Сазонов презентував апарат місцевим медикам, наголосивши під час зустрічі з персоналом лікувального закладу, що їхня політична сила вкотре доводить, що їх слово ніколи не розходиться з ділом.
— До керівника районного осередку нашої політичної партії «Опозиційний блок» Віталія Олійника звернулися головний лікар ЦРЛ Сергій Колесніков і заступник головного лікаря ЦРЛ з лікувальної роботи Андрій Хоменко, — розповів нам Олег Юрійович. — Медики повідомили, що лікарня гостро потребує мобільного рентген-апарату. Ми порадилися, розглянули наші можливості: адже кожному депутатові фракції виділяються кошти з обласного бюджету, які ми маємо право спрямовувати на заклади соціальної сфери, що утримуються за рахунок бюджету. Зазвичай закуповуємо обладнання шляхом співфінансування разом із місцевими бюджетами. Апарат для Козельщинської ЦРЛ придбано за кошти обласної ради, точніше — за рахунок субвенції депутата від нашої фракції Володимира Говоренка. Апарат обійшовся у майже 270 тисяч гривень. рентген1дс
— У нас буває безліч складних випадків, коли хворий у тяжкому стані потребує рентгенівського дослідження, але нетранспортабельний, — додає лікар-хірург, травматолог Андрій Хоменко. — Саме для цього і призначений апарат. Тепер ми можемо робити рентгенівські знімки нетранспортабельних хворих у лікарняних палатах, травматологічних пунктах, а також у польових експедиційних та інших нестаціонарних умовах. Робота апарату ефективна для діагностики травм при наданні невідкладної медичної допомоги. Апарат компактний і зручний як для кабінету лікаря, так і для переміщення в умовах лікувального закладу. Мала вага й оптимізовані габаритні розміри забезпечують легке і зручне переміщення в обмеженому просторі, сходами, ліфтами, пішими доріжками тощо. Конструкція штатива дозволяє одній людині без особливих зусиль складати, переносити і транспортувати апарат без обмежень у виборі транспортного засобу. Крім цього, дана рентгенографічна система відповідає усім вимогам безпеки, дає можливість робити якісні знімки для точної діагностики хвороби, а потужні фільтри максимально зменшують опромінення як хворого, так і медпрацівника під час процедури.
Особливо втішений таким подарунком від фракції Політичної партії «Опозиційний блок» Полтавської обласної ради персонал хірургічного відділення Козельщинської ЦРЛ: медики вже пройшли навчання і готові працювати з апаратом від цієї ж миті, адже хворі не можуть чекати. Відтепер процедура рентгенологічного обстеження для «важких» пацієнтів буде максимально безболісною. Тож вдячність спонсорам — як від районної медицини, так і від її пацієнтів.

Надія ЛИТВИН
Фото Юрія ОПЕРАЙЛА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
151
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):76
76 guests
no members

Ваш IP:54.173.237.152