НОВІТНЄ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ — СИЛАМИ ФРАКЦІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Останні новини

 • Про все-все мені нагадують «три зозулі, з поклоном»…
  — А почитаймо, — раптом десь у надвечір’ї зверталася до мене дружина Надя, — таким чином і наснажимося, а потім знову за робочий стіл, за ручку з пером…— А що ж почитаємо? — уточнюю.— Та почнемо з Григора (це вона мала на увазі Григора Тютюнника): він так болісно писав.І стиха додавала:
 • Перші «Олесеволівські читання-2018»
  4 травня у Бреусівському Будинку культури відбулися перші районні літературно-краєзнавчі «Олесеволівські читання-2018». На захід із Києва прибув письменник-земляк, авторитетний дослідник Голодомору 1932-33 рр. в Україні, випускник місцевої школи Олесь Воля з дружиною Ганнусею, братом Михайлом та соратником-побратимом по перу Олександром Кавуненком.
 • Пам’яті видатного письменника-земляка
  Цей рік для жителів нашого району знаменний 100-річчям від дня народження славетного земляка, письменника, поета, літературного та громадського діяча Олеся Терентійовича Гончара.

НОВІТНЄ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ — СИЛАМИ ФРАКЦІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

рентгендсУ Козельщинській центральній районній лікарні  почав функціонувати сучасний пересувний рентгенапарат — палатний рентгенівський діагностичний Комплекс «INDIagraf-02». Компактний і зручний у використанні, він дозволяє здійснювати обстеження безпосередньо у палаті біля ліжка хворого та під час проведення операцій.

Новітню установку вітчизняного виробництва — апарат виготовлений на харківському підприємстві «Квант» — придбано за кошти обласного бюджету. Днями депутат Полтавської обласної ради, керівник фракції «Опозиційний блок» Олег Сазонов презентував апарат місцевим медикам, наголосивши під час зустрічі з персоналом лікувального закладу, що їхня політична сила вкотре доводить, що їх слово ніколи не розходиться з ділом.
— До керівника районного осередку нашої політичної партії «Опозиційний блок» Віталія Олійника звернулися головний лікар ЦРЛ Сергій Колесніков і заступник головного лікаря ЦРЛ з лікувальної роботи Андрій Хоменко, — розповів нам Олег Юрійович. — Медики повідомили, що лікарня гостро потребує мобільного рентген-апарату. Ми порадилися, розглянули наші можливості: адже кожному депутатові фракції виділяються кошти з обласного бюджету, які ми маємо право спрямовувати на заклади соціальної сфери, що утримуються за рахунок бюджету. Зазвичай закуповуємо обладнання шляхом співфінансування разом із місцевими бюджетами. Апарат для Козельщинської ЦРЛ придбано за кошти обласної ради, точніше — за рахунок субвенції депутата від нашої фракції Володимира Говоренка. Апарат обійшовся у майже 270 тисяч гривень. рентген1дс
— У нас буває безліч складних випадків, коли хворий у тяжкому стані потребує рентгенівського дослідження, але нетранспортабельний, — додає лікар-хірург, травматолог Андрій Хоменко. — Саме для цього і призначений апарат. Тепер ми можемо робити рентгенівські знімки нетранспортабельних хворих у лікарняних палатах, травматологічних пунктах, а також у польових експедиційних та інших нестаціонарних умовах. Робота апарату ефективна для діагностики травм при наданні невідкладної медичної допомоги. Апарат компактний і зручний як для кабінету лікаря, так і для переміщення в умовах лікувального закладу. Мала вага й оптимізовані габаритні розміри забезпечують легке і зручне переміщення в обмеженому просторі, сходами, ліфтами, пішими доріжками тощо. Конструкція штатива дозволяє одній людині без особливих зусиль складати, переносити і транспортувати апарат без обмежень у виборі транспортного засобу. Крім цього, дана рентгенографічна система відповідає усім вимогам безпеки, дає можливість робити якісні знімки для точної діагностики хвороби, а потужні фільтри максимально зменшують опромінення як хворого, так і медпрацівника під час процедури.
Особливо втішений таким подарунком від фракції Політичної партії «Опозиційний блок» Полтавської обласної ради персонал хірургічного відділення Козельщинської ЦРЛ: медики вже пройшли навчання і готові працювати з апаратом від цієї ж миті, адже хворі не можуть чекати. Відтепер процедура рентгенологічного обстеження для «важких» пацієнтів буде максимально безболісною. Тож вдячність спонсорам — як від районної медицини, так і від її пацієнтів.

Надія ЛИТВИН
Фото Юрія ОПЕРАЙЛА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини в Україні

Канал не знайдено

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1005
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):15
15 guests
no members

Ваш IP:141.8.142.117