У період жнив

Останні новини

  • «Хто викине сміття, того покарає Бог!»
    Дорога на Задовгу донедавна була позначена численними стихійними смітниками, які «цвіли» мало не під кожним деревом побіля узбіч. Але кілька тижнів тому все змінилося. Замість засміченої території уздовж дороги ми побачили акуратно складене і частково спаковане сміття.
  • облаштували зону відпочинку для жителів нашого району
    У ході двомісячника чистоти та благоустрою працівники районної ради разом із керівником та працівниками КП «Козельщина» облаштували створену в минулому році зону відпочинку біля річки Рудьки поблизу Василівки дерев’яним столом із лавами навколо нього та навісом, а також упорядкували три місця під мангали. Найближчим часом буде повністю завершено дощате перекриття альтанки для захисту від сонця й опадів і обладнано додаткові місця для безпечного розведення багаття відпочивальниками. Тож  усі бажаючі уже зараз можуть там відпочити з комфортом.
  • «Птахи — наші друзі»
    Узимку козельщинські школярі й учителі у рамках проекту «Птахи — наші друзі» дбали про зимуючих пернатих: розвішували по райцентру власноруч зроблені годівнички та регулярно підсипали у них корм. А у квітні учні подбали і про перелітних птахів. На уроках трудового навчання діти навиготовляли десятки шпаківень, які тепер красуються на деревах у парку і на набережній.

У період жнив

У Козельщинському районі жнива вже розпочато, але це не привід забувати про безпеку праці. Енергетики ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» нагадують про необхідність дотримання правил електробезпеки та пожежної безпеки при роботі в охоронних зонах повітряних ліній усіма працівниками, які задіяні на збиранні урожаю 2017 року. Це дозволить уберегти поля від пожежі, мешканців навколишніх сіл — від знеструмлення їхніх осель та гарантує безпеку здоров’я і життя самих аграріїв.

Козельщинська філія ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» уже вкотре нагадує, що уздовж повітряних ліній електропередач встановлюються охоронні зони електромереж — у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені від крайніх проводів, при невідхиленому їх положенні на відстань: 2 м — до 1 кВ, 10 м — до 20 кВ, 15 м — до 35 кВ, 20 м — до 110 кВ, 25 м — до 220 кВ. Крім того, в охоронних зонах ПЛ заборонено складати добрива, солому, дрова, інші матеріали, розпалювати вогнища. Категорично забороняється торкатися опор ЛЕП руками, прив’язувати тварин, облаштовувати місця відпочинку людей.
Слід пам’ятати, що наближатися до обірваного електродроту на відстань менше 8 м смертельно небезпечно. Про його місцезнаходження треба негайно повідомити чергового диспетчера Козельщинської філії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за телефонами: 3-12-68, (0532) 510-910,
0 800 210-312, 097-20-20-207 та до прибуття ремонтної бригади організувати охорону небезпечної ділянки, запобігаючи наближенню до неї людей, тварин, механізмів. Проводити біля пошкоджених мереж будь-які господарські роботи категорично забороняється.
Пам’ятаймо, що електроенергія приносить велику користь, але вимагає до себе грамотного та відповідального ставлення і може стати смертельно небезпечною при порушенні правил безпеки праці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1996
2454
17740
17740
43038
58428
1281503

Прогноз
3024

10.65%
6.34%
15.83%
0.57%
0.44%
66.18%
Online (15 minutes ago):39
39 guests
no members

Ваш IP:54.166.212.152