Відзначили роботу місцевого мисливського господарства

Останні новини

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
    Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
  • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
    Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
  • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
    Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

Відзначили роботу місцевого мисливського господарства

мислицііііііііі1На минулому тижні на Полтавщині відбулося розширене виїзне засідання президії Українського товариства мисливців і рибалок під головуванням Миколи Шуляра  та за участю голів усіх обласних мисливських організацій та представників ЗМІ.

11 жовтня, після перевірки фінансового стану у Кременчуцькому УТМР, делегація приїхала до Козельщини.мислиціііііі
Провівши невелику екскурсію по господарству, директор Козельщинського ГМРП Андрій Підлісний знайомив гостей зі своїми підопічними — дикими зайцями, фазанами, качками та голубами:
— Площа козельщинських мисливських угідь становить 60 тисяч гектарів, у тому числі орні, водо-болотні угіддя, луки й ліси. Маємо 14 первинних мисливських організацій, бригадири яких у невеликих вольєрах утримують диких тварин, зокрема й фазанів. Через деякий час ми їх випускаємо у природу. Кормами, в основному, забезпечують самі ж мисливці, підприємці та фермери. У цьому році за підтримки Біланівського гірничо-збагачувального комбінату була збудована дамба, що дало змогу створити 40 га водного плеса для диких качок. Дуже хочеться зберегти і примножити природну фауну, щоби і наші внуки побачили те, що бачимо ми.
— Є що порівнювати, — відзначив присутнім голова Полтавської обласної організації ради УТМР Костянтин Боровик. — Якщо у Кременчуці 2500 членів товариства, то тут у районі — до 400. Але руку господаря одразу видно — є на що полювати, є доглянуті угіддя. Бо кошти, зібрані з членських внесків любителів полювання та рибальства, дійсно спрямовують на розведення різних видів диких тварин. Це організація, що однією з перших в області у повному обсязі перезакріпила мисливські угіддя на новий термін користування, не віддавши при цьому жодного гектара.
Наступного дня під час розширеної наради голів УТМР, що відбулася у Полтаві, присутні гідно оцінили ефективну роботу Козельщинського мисливського господарства на 5,5 балу за п’ятибальною шкалою.

Наталія РОМАНЧЕНКО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1112
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:3.84.243.246