Відзначили роботу місцевого мисливського господарства

Останні новини

  • Папа Римський закликав свIт змIнити «Отче наш»
    Папа Римський Франциск закликав вірян в усьому світі переглянути переклад молитви «Отче наш». Про це повідомляє The Daily Mail.
  • IсторIя сповIдI: до чого призводять образи
    (Розповідь одного священика) Якось до мене на сповідь прийшла парафіянка років сорока. Жінка розповіла, що коли їй було 10 років, батько пішов із сім'ї. Тридцять років вона відчувала до нього ненависть, проклинала і не хотіла його більше бачити. Усі ці роки чоловік марно намагався налагодити контакт із дочкою, але вона уперто відмовлялася й ігнорувала його.
  • ЯК НЕ ПРОСПАТИ РIЗДВО?
    Я дуже люблю Різдво. Хоча сьогодні воно дуже нагадує Новий рік мого дитинства. Народна пам'ять перенесла на нього весь традиційний емоційний заряд забороненого радянською владою Різдва: те ж саме наростаюче чекання, довга передсвяткова суєта, ялинка... І головне — всепоглинаюче очікування Дива з великої літери. Ось зараз, як у казці, проб'ють дзвони, і почнеться якесь інше, СПРАВЖНЄ, дивне життя, відкриються чарівні двері в інший, блискучий світ. І для більшості людей у цьому сенсі мало що змінилося. Усі ці емоції й сьогодні більше стосуються Нового року, а не Різдва. Тому і повторюються з року в рік такі хвилюючі багатьох запитання: а як...

Відзначили роботу місцевого мисливського господарства

мислицііііііііі1На минулому тижні на Полтавщині відбулося розширене виїзне засідання президії Українського товариства мисливців і рибалок під головуванням Миколи Шуляра  та за участю голів усіх обласних мисливських організацій та представників ЗМІ.

11 жовтня, після перевірки фінансового стану у Кременчуцькому УТМР, делегація приїхала до Козельщини.мислиціііііі
Провівши невелику екскурсію по господарству, директор Козельщинського ГМРП Андрій Підлісний знайомив гостей зі своїми підопічними — дикими зайцями, фазанами, качками та голубами:
— Площа козельщинських мисливських угідь становить 60 тисяч гектарів, у тому числі орні, водо-болотні угіддя, луки й ліси. Маємо 14 первинних мисливських організацій, бригадири яких у невеликих вольєрах утримують диких тварин, зокрема й фазанів. Через деякий час ми їх випускаємо у природу. Кормами, в основному, забезпечують самі ж мисливці, підприємці та фермери. У цьому році за підтримки Біланівського гірничо-збагачувального комбінату була збудована дамба, що дало змогу створити 40 га водного плеса для диких качок. Дуже хочеться зберегти і примножити природну фауну, щоби і наші внуки побачили те, що бачимо ми.
— Є що порівнювати, — відзначив присутнім голова Полтавської обласної організації ради УТМР Костянтин Боровик. — Якщо у Кременчуці 2500 членів товариства, то тут у районі — до 400. Але руку господаря одразу видно — є на що полювати, є доглянуті угіддя. Бо кошти, зібрані з членських внесків любителів полювання та рибальства, дійсно спрямовують на розведення різних видів диких тварин. Це організація, що однією з перших в області у повному обсязі перезакріпила мисливські угіддя на новий термін користування, не віддавши при цьому жодного гектара.
Наступного дня під час розширеної наради голів УТМР, що відбулася у Полтаві, присутні гідно оцінили ефективну роботу Козельщинського мисливського господарства на 5,5 балу за п’ятибальною шкалою.

Наталія РОМАНЧЕНКО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
723
1745
10486
11666
28232
70044
1098558

Прогноз
1896

10.97%
6.42%
16.48%
0.62%
0.49%
65.01%
Online (15 minutes ago):56
56 guests
no members

Ваш IP:54.82.78.213