Відзначили роботу місцевого мисливського господарства

Останні новини

  • ШАНОВНІ НАШІ ЧИТАЧІ, ДРУЗІ, ПРИХИЛЬНИКИ!
    Для вас — чудова новина: «Козельщинські вісті» уперше за свою історію паралельно з поштовою передплатою на наше друковане видання оголошують про нову послугу:РОЗСИЛКУ ЕЛЕКТРОННОЇ ВЕРСІЇ ГАЗЕТИз ІІ півріччя 2017 року!
  • ХОЧ І ДЕШЕВО, ТА ВСЕ ОДНО — СЕРДИТО
    Чорногорія офіційно стала 29-ю державою — членом НАТО. Китайський вірус заразив більше 250 млн. комп’ютерів по усьому світу. Facebook планує запустити спеціальний месенджер для підлітків, який дозволить батькам контролювати своїх дітей, не вимагаючи аккаунта. У Туреччині знайшли стародавнє підземне місто з 52 печерами. Помер голова Української греко-католицької церкви 2005-2011 рр. Блаженніший Любомир Гузар.  Україна зайняла 60 місце в рейтингу найбільш конкурентоспроможних економік світу. Харків — єдине місто в Україні, де незабаром буде побудовано потужний сміттєпереробний завод.
  • «КОЗЕЛЬЩИНСЬКІ ВІСТІ» — ЗНОВУ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ЖУРНАЛІСТ РОКУ-2017»
    Ось уже другий рік поспіль на Полтавщині проводять обласний творчий конкурс «Журналіст року». Цьогоріч участь у ньому взяло 44 журналісти, кореспонденти, блогери. Спільно вони подали 224 матеріали.Для порівняння: минулого року було 25 учасників, які подали на конкурс 190 матеріалів.

Відзначили роботу місцевого мисливського господарства

мислицііііііііі1На минулому тижні на Полтавщині відбулося розширене виїзне засідання президії Українського товариства мисливців і рибалок під головуванням Миколи Шуляра  та за участю голів усіх обласних мисливських організацій та представників ЗМІ.

11 жовтня, після перевірки фінансового стану у Кременчуцькому УТМР, делегація приїхала до Козельщини.мислиціііііі
Провівши невелику екскурсію по господарству, директор Козельщинського ГМРП Андрій Підлісний знайомив гостей зі своїми підопічними — дикими зайцями, фазанами, качками та голубами:
— Площа козельщинських мисливських угідь становить 60 тисяч гектарів, у тому числі орні, водо-болотні угіддя, луки й ліси. Маємо 14 первинних мисливських організацій, бригадири яких у невеликих вольєрах утримують диких тварин, зокрема й фазанів. Через деякий час ми їх випускаємо у природу. Кормами, в основному, забезпечують самі ж мисливці, підприємці та фермери. У цьому році за підтримки Біланівського гірничо-збагачувального комбінату була збудована дамба, що дало змогу створити 40 га водного плеса для диких качок. Дуже хочеться зберегти і примножити природну фауну, щоби і наші внуки побачили те, що бачимо ми.
— Є що порівнювати, — відзначив присутнім голова Полтавської обласної організації ради УТМР Костянтин Боровик. — Якщо у Кременчуці 2500 членів товариства, то тут у районі — до 400. Але руку господаря одразу видно — є на що полювати, є доглянуті угіддя. Бо кошти, зібрані з членських внесків любителів полювання та рибальства, дійсно спрямовують на розведення різних видів диких тварин. Це організація, що однією з перших в області у повному обсязі перезакріпила мисливські угіддя на новий термін користування, не віддавши при цьому жодного гектара.
Наступного дня під час розширеної наради голів УТМР, що відбулася у Полтаві, присутні гідно оцінили ефективну роботу Козельщинського мисливського господарства на 5,5 балу за п’ятибальною шкалою.

Наталія РОМАНЧЕНКО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1439
2554
7231
14269
29216
54269
1531894

Прогноз
1800

12.07%
5.85%
14.56%
0.51%
0.38%
66.64%
Online (15 minutes ago):7
7 guests
no members

Ваш IP:66.249.64.94