Відзначили роботу місцевого мисливського господарства

Останні новини

  • «Хто викине сміття, того покарає Бог!»
    Дорога на Задовгу донедавна була позначена численними стихійними смітниками, які «цвіли» мало не під кожним деревом побіля узбіч. Але кілька тижнів тому все змінилося. Замість засміченої території уздовж дороги ми побачили акуратно складене і частково спаковане сміття.
  • облаштували зону відпочинку для жителів нашого району
    У ході двомісячника чистоти та благоустрою працівники районної ради разом із керівником та працівниками КП «Козельщина» облаштували створену в минулому році зону відпочинку біля річки Рудьки поблизу Василівки дерев’яним столом із лавами навколо нього та навісом, а також упорядкували три місця під мангали. Найближчим часом буде повністю завершено дощате перекриття альтанки для захисту від сонця й опадів і обладнано додаткові місця для безпечного розведення багаття відпочивальниками. Тож  усі бажаючі уже зараз можуть там відпочити з комфортом.
  • «Птахи — наші друзі»
    Узимку козельщинські школярі й учителі у рамках проекту «Птахи — наші друзі» дбали про зимуючих пернатих: розвішували по райцентру власноруч зроблені годівнички та регулярно підсипали у них корм. А у квітні учні подбали і про перелітних птахів. На уроках трудового навчання діти навиготовляли десятки шпаківень, які тепер красуються на деревах у парку і на набережній.

Відзначили роботу місцевого мисливського господарства

мислицііііііііі1На минулому тижні на Полтавщині відбулося розширене виїзне засідання президії Українського товариства мисливців і рибалок під головуванням Миколи Шуляра  та за участю голів усіх обласних мисливських організацій та представників ЗМІ.

11 жовтня, після перевірки фінансового стану у Кременчуцькому УТМР, делегація приїхала до Козельщини.мислиціііііі
Провівши невелику екскурсію по господарству, директор Козельщинського ГМРП Андрій Підлісний знайомив гостей зі своїми підопічними — дикими зайцями, фазанами, качками та голубами:
— Площа козельщинських мисливських угідь становить 60 тисяч гектарів, у тому числі орні, водо-болотні угіддя, луки й ліси. Маємо 14 первинних мисливських організацій, бригадири яких у невеликих вольєрах утримують диких тварин, зокрема й фазанів. Через деякий час ми їх випускаємо у природу. Кормами, в основному, забезпечують самі ж мисливці, підприємці та фермери. У цьому році за підтримки Біланівського гірничо-збагачувального комбінату була збудована дамба, що дало змогу створити 40 га водного плеса для диких качок. Дуже хочеться зберегти і примножити природну фауну, щоби і наші внуки побачили те, що бачимо ми.
— Є що порівнювати, — відзначив присутнім голова Полтавської обласної організації ради УТМР Костянтин Боровик. — Якщо у Кременчуці 2500 членів товариства, то тут у районі — до 400. Але руку господаря одразу видно — є на що полювати, є доглянуті угіддя. Бо кошти, зібрані з членських внесків любителів полювання та рибальства, дійсно спрямовують на розведення різних видів диких тварин. Це організація, що однією з перших в області у повному обсязі перезакріпила мисливські угіддя на новий термін користування, не віддавши при цьому жодного гектара.
Наступного дня під час розширеної наради голів УТМР, що відбулася у Полтаві, присутні гідно оцінили ефективну роботу Козельщинського мисливського господарства на 5,5 балу за п’ятибальною шкалою.

Наталія РОМАНЧЕНКО

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1996
2454
17740
17740
43038
58428
1281503

Прогноз
3024

10.65%
6.34%
15.83%
0.57%
0.44%
66.18%
Online (15 minutes ago):39
39 guests
no members

Ваш IP:54.166.212.152