Щоби населення місцевої фауни благополучно перезимувало

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

Щоби населення місцевої фауни благополучно перезимувало

підгоділяКожного року з приходом зими мисливське господарство Козельщинського УТМР починає на повну потужність займатися підгодівлею диких тварин і птахів.

Photo0402Ось і цього року всі підгодівельні майданчики облаштовані. Розкладені зернові, цукровий буряк, сіно та солонці для копитних тварин (кабанів, косуль), хутрових (зайців) і птахів різних видів. Photo0407
— Тварина, на відміну від людини, їсти не попросить. У той же час зима є важким випробовуванням для братів наших менших, які часто гинуть у цей період від нестачі природних кормів. Отож нині наші єгері та небайдужі мисливці, а їх у нас у районі дуже багато, роблять усе для того, щоби населення місцевої фауни благополучно перезимувало, — розповідає директор Андрій Підлісний. — Передусім, відзначу тих людей, які кожного дня працюють у господарстві, — це єгері Л.М.Зубенко, В.С.Сьомкін, Ю.М.Литвин, В.І.Пилипчук; мисливці М.М.Рій, К.А.Дяченко. Неоціненною, як завжди, є допомога фермерів, котрі допомагають зерновими, — С.В.Щерби, О.Л.Верхогляда, усіх бригадирів первинних колективів (а їх у районі 14!). Із такими людьми я можу з повною відповідальністю сказати, що вся природа Козельщинського краю — у надійних руках.

Інна ВОРОНА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
60
2041
5758
13457
40736
66381
1668055

Прогноз
2640

11.70%
6.21%
14.17%
0.58%
0.35%
67.01%
Online (15 minutes ago):10
10 guests
no members

Ваш IP:54.80.87.166