Щоби населення місцевої фауни благополучно перезимувало

Останні новини

  • «Хто викине сміття, того покарає Бог!»
    Дорога на Задовгу донедавна була позначена численними стихійними смітниками, які «цвіли» мало не під кожним деревом побіля узбіч. Але кілька тижнів тому все змінилося. Замість засміченої території уздовж дороги ми побачили акуратно складене і частково спаковане сміття.
  • облаштували зону відпочинку для жителів нашого району
    У ході двомісячника чистоти та благоустрою працівники районної ради разом із керівником та працівниками КП «Козельщина» облаштували створену в минулому році зону відпочинку біля річки Рудьки поблизу Василівки дерев’яним столом із лавами навколо нього та навісом, а також упорядкували три місця під мангали. Найближчим часом буде повністю завершено дощате перекриття альтанки для захисту від сонця й опадів і обладнано додаткові місця для безпечного розведення багаття відпочивальниками. Тож  усі бажаючі уже зараз можуть там відпочити з комфортом.
  • «Птахи — наші друзі»
    Узимку козельщинські школярі й учителі у рамках проекту «Птахи — наші друзі» дбали про зимуючих пернатих: розвішували по райцентру власноруч зроблені годівнички та регулярно підсипали у них корм. А у квітні учні подбали і про перелітних птахів. На уроках трудового навчання діти навиготовляли десятки шпаківень, які тепер красуються на деревах у парку і на набережній.

Щоби населення місцевої фауни благополучно перезимувало

підгоділяКожного року з приходом зими мисливське господарство Козельщинського УТМР починає на повну потужність займатися підгодівлею диких тварин і птахів.

Photo0402Ось і цього року всі підгодівельні майданчики облаштовані. Розкладені зернові, цукровий буряк, сіно та солонці для копитних тварин (кабанів, косуль), хутрових (зайців) і птахів різних видів. Photo0407
— Тварина, на відміну від людини, їсти не попросить. У той же час зима є важким випробовуванням для братів наших менших, які часто гинуть у цей період від нестачі природних кормів. Отож нині наші єгері та небайдужі мисливці, а їх у нас у районі дуже багато, роблять усе для того, щоби населення місцевої фауни благополучно перезимувало, — розповідає директор Андрій Підлісний. — Передусім, відзначу тих людей, які кожного дня працюють у господарстві, — це єгері Л.М.Зубенко, В.С.Сьомкін, Ю.М.Литвин, В.І.Пилипчук; мисливці М.М.Рій, К.А.Дяченко. Неоціненною, як завжди, є допомога фермерів, котрі допомагають зерновими, — С.В.Щерби, О.Л.Верхогляда, усіх бригадирів первинних колективів (а їх у районі 14!). Із такими людьми я можу з повною відповідальністю сказати, що вся природа Козельщинського краю — у надійних руках.

Інна ВОРОНА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1996
2454
17740
17740
43038
58428
1281503

Прогноз
3024

10.65%
6.34%
15.83%
0.57%
0.44%
66.18%
Online (15 minutes ago):39
39 guests
no members

Ваш IP:54.166.212.152