Щоби населення місцевої фауни благополучно перезимувало

Останні новини

  • Папа Римський закликав свIт змIнити «Отче наш»
    Папа Римський Франциск закликав вірян в усьому світі переглянути переклад молитви «Отче наш». Про це повідомляє The Daily Mail.
  • IсторIя сповIдI: до чого призводять образи
    (Розповідь одного священика) Якось до мене на сповідь прийшла парафіянка років сорока. Жінка розповіла, що коли їй було 10 років, батько пішов із сім'ї. Тридцять років вона відчувала до нього ненависть, проклинала і не хотіла його більше бачити. Усі ці роки чоловік марно намагався налагодити контакт із дочкою, але вона уперто відмовлялася й ігнорувала його.
  • ЯК НЕ ПРОСПАТИ РIЗДВО?
    Я дуже люблю Різдво. Хоча сьогодні воно дуже нагадує Новий рік мого дитинства. Народна пам'ять перенесла на нього весь традиційний емоційний заряд забороненого радянською владою Різдва: те ж саме наростаюче чекання, довга передсвяткова суєта, ялинка... І головне — всепоглинаюче очікування Дива з великої літери. Ось зараз, як у казці, проб'ють дзвони, і почнеться якесь інше, СПРАВЖНЄ, дивне життя, відкриються чарівні двері в інший, блискучий світ. І для більшості людей у цьому сенсі мало що змінилося. Усі ці емоції й сьогодні більше стосуються Нового року, а не Різдва. Тому і повторюються з року в рік такі хвилюючі багатьох запитання: а як...

Щоби населення місцевої фауни благополучно перезимувало

підгоділяКожного року з приходом зими мисливське господарство Козельщинського УТМР починає на повну потужність займатися підгодівлею диких тварин і птахів.

Photo0402Ось і цього року всі підгодівельні майданчики облаштовані. Розкладені зернові, цукровий буряк, сіно та солонці для копитних тварин (кабанів, косуль), хутрових (зайців) і птахів різних видів. Photo0407
— Тварина, на відміну від людини, їсти не попросить. У той же час зима є важким випробовуванням для братів наших менших, які часто гинуть у цей період від нестачі природних кормів. Отож нині наші єгері та небайдужі мисливці, а їх у нас у районі дуже багато, роблять усе для того, щоби населення місцевої фауни благополучно перезимувало, — розповідає директор Андрій Підлісний. — Передусім, відзначу тих людей, які кожного дня працюють у господарстві, — це єгері Л.М.Зубенко, В.С.Сьомкін, Ю.М.Литвин, В.І.Пилипчук; мисливці М.М.Рій, К.А.Дяченко. Неоціненною, як завжди, є допомога фермерів, котрі допомагають зерновими, — С.В.Щерби, О.Л.Верхогляда, усіх бригадирів первинних колективів (а їх у районі 14!). Із такими людьми я можу з повною відповідальністю сказати, що вся природа Козельщинського краю — у надійних руках.

Інна ВОРОНА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
723
1745
10486
11666
28232
70044
1098558

Прогноз
1896

10.97%
6.42%
16.48%
0.62%
0.49%
65.01%
Online (15 minutes ago):56
56 guests
no members

Ваш IP:54.82.78.213