Щоби населення місцевої фауни благополучно перезимувало

Останні новини

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
    Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
  • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
    Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
  • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
    Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

Щоби населення місцевої фауни благополучно перезимувало

підгоділяКожного року з приходом зими мисливське господарство Козельщинського УТМР починає на повну потужність займатися підгодівлею диких тварин і птахів.

Photo0402Ось і цього року всі підгодівельні майданчики облаштовані. Розкладені зернові, цукровий буряк, сіно та солонці для копитних тварин (кабанів, косуль), хутрових (зайців) і птахів різних видів. Photo0407
— Тварина, на відміну від людини, їсти не попросить. У той же час зима є важким випробовуванням для братів наших менших, які часто гинуть у цей період від нестачі природних кормів. Отож нині наші єгері та небайдужі мисливці, а їх у нас у районі дуже багато, роблять усе для того, щоби населення місцевої фауни благополучно перезимувало, — розповідає директор Андрій Підлісний. — Передусім, відзначу тих людей, які кожного дня працюють у господарстві, — це єгері Л.М.Зубенко, В.С.Сьомкін, Ю.М.Литвин, В.І.Пилипчук; мисливці М.М.Рій, К.А.Дяченко. Неоціненною, як завжди, є допомога фермерів, котрі допомагають зерновими, — С.В.Щерби, О.Л.Верхогляда, усіх бригадирів первинних колективів (а їх у районі 14!). Із такими людьми я можу з повною відповідальністю сказати, що вся природа Козельщинського краю — у надійних руках.

Інна ВОРОНА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1112
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:3.84.243.246