«Хто викине сміття, того покарає Бог!»

Останні новини

  • Жити з людьми, жити для людей
    У ці дні близькі, рідні та друзі вшановують пам’ять Дмитра Івановича Піщаного і засвідчують йому свою повагу. Адже на 40-й день після смерті людини її душа постає перед Всевишнім, щоб дізнатися про своє місце у потойбічному світі. Тож нехай моя розповідь про Дмитра Івановича стане вагомим аргументом на користь його душі.
  • Щоб не плакать, сміємося…
    Ніхто не хоче бути батьками дитини з особливими потребами, не планує цього, коли уявляє себе батьком або матір'ю. На жаль, це — сліпа лотерея, від участі в якій не застрахований ніхто.
  • ДЛЯ НЕЇ ХОРІШКІВСЬКА ЗЕМЛЯ СТАЛА РІДНОЮ
    Із Сибіру — до ХорішокКоли онуки були малими (а їх у Раїси Єгорівни четверо: три хлопці й одна дівчина), вони сідали гуртом, брали географічний атлас, і бабуся Рая починала «урок географії»:— Дивіться, діти, де ваша бабуся навчалася, де жила і звідки сюди приїхала. А показувати було що… Ось тут, у Забайкаллі (Читинська область), народилася... Ось сюди, на Алтай, маленькою — у дитинстві боліли суглоби — медсестра возила дівчинку лікуватися. Середню й вищу освіту здобула у Тюменській області, вивчившись на вчителя російської мови та літератури. На четвертому курсі вийшла заміж, народила доньку; працювала у Бєлгородській області…

«Хто викине сміття, того покарає Бог!»

мусор2дсДорога на Задовгу донедавна була позначена численними стихійними смітниками, які «цвіли» мало не під кожним деревом побіля узбіч. Але кілька тижнів тому все змінилося. Замість засміченої території уздовж дороги ми побачили акуратно складене і частково спаковане сміття.

мусордсЯк пояснив нам депутат Козельщинської селищної ради, директор Лутовинівської ЗОШ Віталій Клипаченко, працівники Лутовинівського старостату разом з іншими небайдужими мешканцями Лутовинівки навели лад на узбіччях, згребли увесь розкиданий непотріб і встановили застережливі таблички з напівжартівливим, але красномовним написом: «Хто викине сміття, того покарає Бог!». Тепер чекають навантажувач і причіп, щоб вивезти ці відходи (яких, до речі, назбиралося 9 чималих куп) на санкціонований полігон ТПВ.
Зроблено хорошу справу. Але важливо — утримати цю чистоту, що можливо за умови не лише підвищення свідомості населення, а швидше всього — запровадження організованого збирання і вивезення відходів у селах. І тоді відпаде потреба як у табличках, так і у суботниках: їх замінить чіткий механізм відповідних комунальних послуг.

Фото Лесі ЛИТВИН

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
151
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):76
76 guests
no members

Ваш IP:54.173.237.152