«Хто викине сміття, того покарає Бог!»

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

«Хто викине сміття, того покарає Бог!»

мусор2дсДорога на Задовгу донедавна була позначена численними стихійними смітниками, які «цвіли» мало не під кожним деревом побіля узбіч. Але кілька тижнів тому все змінилося. Замість засміченої території уздовж дороги ми побачили акуратно складене і частково спаковане сміття.

мусордсЯк пояснив нам депутат Козельщинської селищної ради, директор Лутовинівської ЗОШ Віталій Клипаченко, працівники Лутовинівського старостату разом з іншими небайдужими мешканцями Лутовинівки навели лад на узбіччях, згребли увесь розкиданий непотріб і встановили застережливі таблички з напівжартівливим, але красномовним написом: «Хто викине сміття, того покарає Бог!». Тепер чекають навантажувач і причіп, щоб вивезти ці відходи (яких, до речі, назбиралося 9 чималих куп) на санкціонований полігон ТПВ.
Зроблено хорошу справу. Але важливо — утримати цю чистоту, що можливо за умови не лише підвищення свідомості населення, а швидше всього — запровадження організованого збирання і вивезення відходів у селах. І тоді відпаде потреба як у табличках, так і у суботниках: їх замінить чіткий механізм відповідних комунальних послуг.

Фото Лесі ЛИТВИН

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
471
2003
10094
13131
42234
58260
1603172

Прогноз
2568

12.04%
6.07%
14.38%
0.50%
0.36%
66.65%
Online (15 minutes ago):41
one guest
no members

Ваш IP:178.154.200.73