ХОЧЕМО ЖИТИ У ЧИСТОТІ Й ГАРМОНІЇ

Останні новини

  • З району на військову службу відправили перших призовників
    10 квітня з району відправили на строкову службу перших чотирьох призовників. Усього ж цієї весни до лав Збройних Сил, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби заплановано призвати 17 юнаків.
  • Біля Підгорівки військовослужбовці та резервісти перевіряли вміння володіти зброєю
    Військовослужбовці районного військкомату та резервісти з роти охорони у свій вихідний день удосконалювали навички з ведення вогню зі стрілецької зброї.
  • Розпочалася приписна кампанія
    У січні у Козельщинському районному військовому комісаріаті запрацювала комісія з приписки юнаків 2001 року народження до районної призовної дільниці. Хлопці проходили поглиблений медичний огляд та професійно-психологічний відбір. Члени комісії вивчали освітній рівень призовників, стан їхнього здоров’я та фізичної підготовки. За три дні 70 допризовників з Козельщинського району стали призовниками.

ХОЧЕМО ЖИТИ У ЧИСТОТІ Й ГАРМОНІЇ

акуліка суботникБажання жити у культурному суспільстві, у чистоті й гармонії з природою, у дружбі, у повазі одне до одного спонукало жителів Високої Вакулівки проводити в селі суботники, яких відбулося уже три.

Спочатку прибрали сільське кладовище: розібрали поламаний паркан, вирубали чагарники, ліквідували стихійні сміттєзвалища тощо.
У центрі села є ставок, який за 20 років заріс чагарниками, деревами, а його захаращений сухими деревами та гіллям берег мав непривабливий вигляд. Тож дві суботи поспіль біля ставу кипіла робота: рубалося, пилялося, збиралося, складалося і все це упереміш із жартами, гуморесками, зі сміхом. Одні вирубували чагарі, інші витягували з води гілля, хтось випилював сухостій, інші складали все на купи.
За ініціативи молоді цьогоріч уперше було зібрано кошти, на які закупили та запустили у ставок мальків риб.
Душа радіє, що наші люди не зачерствіли та не збайдужіли. Ви не повірите, але у суботниках узяли участь пенсіонери, найстаршим із яких — за сімдесят; школярі (наймолодшому — вісім років), студенти, сільські депутати, члени виконкому, соціальні працівники, працівники культури, медицини, небайдужі жителі села, молодь, безробітні. Усі — молодці!
Незабаром ще не один суботник на території сільської ради, тож слідкуйте за оголошеннями. Чекаємо, що до нас приєднається ще більше мешканців, у тому числі й освітяни. Далі буде!

Наш кор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
416
1938
10926
14269
32911
54269
1535589

Прогноз
1656

12.06%
5.85%
14.55%
0.51%
0.38%
66.66%
Online (15 minutes ago):38
38 guests
no members

Ваш IP:157.55.39.130