ХОЧЕМО ЖИТИ У ЧИСТОТІ Й ГАРМОНІЇ

Останні новини

  • А чому даєш хабарі ти?
    Мабуть, увесь район уже чув місцевий анекдот-бувальщину про «дві сковороди». Коли бабця запитала лікаря, що вона винна за порятунок її чоловіка, ескулап, ніби так і годиться, зверхньо заявив: «Дві «сковороди»!».  Без заперечень вдячна старенька почимчикувала  на базар, звідки принесла  лікарю замовлені дві сковороди — новесенькі, блискучі, хіба що… без водяних знаків.
  • Наскільки вільними ми стали?
    «Ми обіцяли — ми зробили, ура! Ми — вільні!», — радісні гасла останніми днями заполонили всі українські телеканали. Автори роликів малюють українцям справжні райдужні перспективи, стверджуючи, що введення безвізового режиму — чи не найголовніше досягнення України за останні роки, адже «безвіз — це не лише спосіб перетинання кордону, а й ще один крок до утвердження свободи людини і свободи нашої держави».
  • Квіти на могилі: штучні чи живі?
    Нещодавно з родичами виділили день, щоби поїхати прибрати на цвинтарі, упорядкувати могили. Дорогою заїхали купити квіти, бо це було напередодні того дня, коли  покійному свекру виповнилося б 70 років. Даючи мені чотири гвоздики, продавчиня мимохідь запитала: «А як Ви ставитеся до екологічної акції проти штучних квітів на кладовищах?» Я тоді лише знизала плечима. Чесно скажу: однозначно відповісти «за» чи «проти» — я не готова.

ХОЧЕМО ЖИТИ У ЧИСТОТІ Й ГАРМОНІЇ

акуліка суботникБажання жити у культурному суспільстві, у чистоті й гармонії з природою, у дружбі, у повазі одне до одного спонукало жителів Високої Вакулівки проводити в селі суботники, яких відбулося уже три.

Спочатку прибрали сільське кладовище: розібрали поламаний паркан, вирубали чагарники, ліквідували стихійні сміттєзвалища тощо.
У центрі села є ставок, який за 20 років заріс чагарниками, деревами, а його захаращений сухими деревами та гіллям берег мав непривабливий вигляд. Тож дві суботи поспіль біля ставу кипіла робота: рубалося, пилялося, збиралося, складалося і все це упереміш із жартами, гуморесками, зі сміхом. Одні вирубували чагарі, інші витягували з води гілля, хтось випилював сухостій, інші складали все на купи.
За ініціативи молоді цьогоріч уперше було зібрано кошти, на які закупили та запустили у ставок мальків риб.
Душа радіє, що наші люди не зачерствіли та не збайдужіли. Ви не повірите, але у суботниках узяли участь пенсіонери, найстаршим із яких — за сімдесят; школярі (наймолодшому — вісім років), студенти, сільські депутати, члени виконкому, соціальні працівники, працівники культури, медицини, небайдужі жителі села, молодь, безробітні. Усі — молодці!
Незабаром ще не один суботник на території сільської ради, тож слідкуйте за оголошеннями. Чекаємо, що до нас приєднається ще більше мешканців, у тому числі й освітяни. Далі буде!

Наш кор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
187
2853
5601
36418
84598
95067
1418130

Прогноз
3120

12.48%
5.96%
14.83%
0.52%
0.40%
65.81%
Online (15 minutes ago):31
one guest
no members

Ваш IP:54.159.91.117