ХОЧЕМО ЖИТИ У ЧИСТОТІ Й ГАРМОНІЇ

Останні новини

  • ХАЙ КВІТНУТЬ БУЙНИМ ЦВІТОМ ПАШКІВСЬКІ «МАЛЬВИ» І ПІДРОСТАЮТЬ ЇХНІ «МАЛЬВІНКИ»!
    Нещодавно у Пашківці сталася приємна, хоча й не розпіарена (як нині прийнято говорити) подія: своє перше десятиріччя відзначив місцевий вокальний аматорський колектив «Мальви» Пашківського сільського клубу.
  • Я БАГАТА СВОЄЮ РОДИНОЮ ТА ЛЮДЬМИ, ЯКІ МЕНЕ ОТОЧУЮТЬ
    Всього було у моєму житті — і радощі свої, і прикрощі. Народилася і виросла я у селі Сушках, точніше на хуторі Кринки, який місцеві називали «Крим», бо його вуличка пролягала побіля ставка з вербами та верболозами. Багато дітвори там росло. Весело було. На дорозі пиляки було по кісточки, так що курява стояла стовпом майже цілий день. Благо, що поряд ставок, тож з дороги — шубовсть прямо у воду!
  • До 100-рiччя вiд дня народження Олеся Гончара: улюбленi цитати
    «Всяке буття є страждання, так східні мудреці вчать. Нірвана, кажуть. Стану нірвани, мовляв, треба досягти, ото й буде повне щастя по—нашому. А щоб нірвана тобі відкрилась, мусиш зректися всього земного, подолати в собі жагу життя, звільнитись від усяких бажань та суєти, цілком віддатися спогляданню. Однак щодо Баглая, то в нього філософія інша: труд звеличує людину. Звісно, не скотячий. Не тільки ради шлунка. І не пустопорожній, не на холостому ходу.  Бо такого в нас чи не найбільше, про декого справді можна сказати: житимеш довго, але даремно.» («Собор»)

ХОЧЕМО ЖИТИ У ЧИСТОТІ Й ГАРМОНІЇ

акуліка суботникБажання жити у культурному суспільстві, у чистоті й гармонії з природою, у дружбі, у повазі одне до одного спонукало жителів Високої Вакулівки проводити в селі суботники, яких відбулося уже три.

Спочатку прибрали сільське кладовище: розібрали поламаний паркан, вирубали чагарники, ліквідували стихійні сміттєзвалища тощо.
У центрі села є ставок, який за 20 років заріс чагарниками, деревами, а його захаращений сухими деревами та гіллям берег мав непривабливий вигляд. Тож дві суботи поспіль біля ставу кипіла робота: рубалося, пилялося, збиралося, складалося і все це упереміш із жартами, гуморесками, зі сміхом. Одні вирубували чагарі, інші витягували з води гілля, хтось випилював сухостій, інші складали все на купи.
За ініціативи молоді цьогоріч уперше було зібрано кошти, на які закупили та запустили у ставок мальків риб.
Душа радіє, що наші люди не зачерствіли та не збайдужіли. Ви не повірите, але у суботниках узяли участь пенсіонери, найстаршим із яких — за сімдесят; школярі (наймолодшому — вісім років), студенти, сільські депутати, члени виконкому, соціальні працівники, працівники культури, медицини, небайдужі жителі села, молодь, безробітні. Усі — молодці!
Незабаром ще не один суботник на території сільської ради, тож слідкуйте за оголошеннями. Чекаємо, що до нас приєднається ще більше мешканців, у тому числі й освітяни. Далі буде!

Наш кор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
60
2041
5758
13457
40736
66381
1668055

Прогноз
2640

11.70%
6.21%
14.17%
0.58%
0.35%
67.01%
Online (15 minutes ago):10
10 guests
no members

Ваш IP:54.80.87.166