ЩОБ РОСЛИ, ПЛОДИЛИСЯ І ПРИМНОЖУВАЛИСЯ

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

ЩОБ РОСЛИ, ПЛОДИЛИСЯ І ПРИМНОЖУВАЛИСЯ

фазани1Уже вкотре у дику природу Козельщинського краю випускають поголів’я фазана мисливського. Цим займається Козельщинське госпрозрахункове мисливсько-рибальське підприємство.

— Ми вже п’ять років вирощуємо у вольєрах фазанів, — розповідає директор підприємства, голова районної організації УТМР Андрій Підлісний. — Інкубуємо і вирощуємо власними силами. І кожного року випускаємо птицю у дику природу заради збагачення та примноження фауни Козельщинського краю. Зазвичай на такі події запрошуємо чимало гостей, якось навіть колеги з-за кордону брали участь у випуску.фазани
Як повідомив Андрій Павлович, цього року Козельщинське УТМР виростило і випустило 86 голів дворічного фазана: 15 самців і 71 самку. Випускали птицю за участі голів первинних мисливських колективів і єгерського складу, представників органів місцевого самоврядування та засобів масової інформації. Зокрема, у цьому заході взяв активну участь голова районної ради Ю.Б.Марченко; також майже скрізь устиг побувати і сам А.П.Підлісний, щоб особисто проконтролювати ситуацію.
35 фазанів поповнило фауну с. Сушків, до випуску птиці, окрім названих вище керівників, приєдналися голова ПО О.Л.Верхогляд, голова Асоціації фермерів району С.Ф.Сушко, разом із місцевими мисливцями. 36 фазанів будуть обживати околиці с. Михайликів, зокрема болото Ченакалівське. А у випуску взяли участь також в. о. старости А.О.Федорченко, фермер О.М.Федорченко, депутат районної ради Олексій Кітченко, А.П.Підлісний, місцеві мисливці М.М.Рій, С.О.Лисий. Біля Пашківки заселили 5 фазанів, ними опікувався голова первинної організації мисливців С.В.Щерба. А 10 одиниць фазанячого поголів’я знайшли свій новий дім на території Пісківської сільської ради — на болоті Чорному. У випуску взяли участь, зокрема, мисливець М.М.Рій та єгер Л.М.Зубенко.
Тепер головне завдання місцевих мисливців — слідкувати за збереженням фазанячого поголів’я, щоб воно й надалі примножувалося.

Надія ЛИТВИН

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
2764
2743
9690
20240
56288
56951
1740558

Прогноз
2880

11.29%
7.10%
13.89%
0.57%
0.34%
66.81%
Online (15 minutes ago):29
29 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.94