ЩОБ РОСЛИ, ПЛОДИЛИСЯ І ПРИМНОЖУВАЛИСЯ

Останні новини

  • 15 днів — 15 пожеж!
    Останнім часом на території Козельщинського району почастішали випадки пожеж. Цьому сприяв довготривалий період засухи та високий температурний рівень повітря.  Лише за останні 15 днів на території району виникло 15 надзвичайних подій, основна частина яких сталася через необережне поводження з вогнем  під час спалювання сміття та підпали сухої трави на відкритих місцевостях.
  • Частина козельщан врятована від потопів
    Не так давно на адресу Козельщинської громадської приймальні Радикальної Партії Олега Ляшка звернувся мешканець вулиці Залізничної у Козельщині Володимир Охріменко. Чоловік прийшов зі своєю бідою: щороку під час повені  вода повністю заливає двори, погреби, будинки. На городах вода не сходить до початку червня.
  • ЦІНИ РОСТУТЬ, ТОЖ ВАРТО ЗАТЯГНУТИ ПАСКИ. НА ДОРОЗІ ТАКОЖ ДОВЕДЕТЬСЯ ПОТІСНИТИСЯ
    З 1 вересня 2018 «HOMENET» ще на 20 гривень піднімає  тарифні плани Про це повідомляє на своєму офіційному сайті провайдер. Отож із 01.09.2018 щомісячна вартість пакетів зі швидкістю 100 Мбіт/с для населених пунктів нашого району складатиме 190 гривень у місяць.Нагадаємо, тарифний план вартістю 170 гривень діяв із 1 березня 2018 року. До цього абонентська плата становила 150 гривень на місяць.

ЩОБ РОСЛИ, ПЛОДИЛИСЯ І ПРИМНОЖУВАЛИСЯ

фазани1Уже вкотре у дику природу Козельщинського краю випускають поголів’я фазана мисливського. Цим займається Козельщинське госпрозрахункове мисливсько-рибальське підприємство.

— Ми вже п’ять років вирощуємо у вольєрах фазанів, — розповідає директор підприємства, голова районної організації УТМР Андрій Підлісний. — Інкубуємо і вирощуємо власними силами. І кожного року випускаємо птицю у дику природу заради збагачення та примноження фауни Козельщинського краю. Зазвичай на такі події запрошуємо чимало гостей, якось навіть колеги з-за кордону брали участь у випуску.фазани
Як повідомив Андрій Павлович, цього року Козельщинське УТМР виростило і випустило 86 голів дворічного фазана: 15 самців і 71 самку. Випускали птицю за участі голів первинних мисливських колективів і єгерського складу, представників органів місцевого самоврядування та засобів масової інформації. Зокрема, у цьому заході взяв активну участь голова районної ради Ю.Б.Марченко; також майже скрізь устиг побувати і сам А.П.Підлісний, щоб особисто проконтролювати ситуацію.
35 фазанів поповнило фауну с. Сушків, до випуску птиці, окрім названих вище керівників, приєдналися голова ПО О.Л.Верхогляд, голова Асоціації фермерів району С.Ф.Сушко, разом із місцевими мисливцями. 36 фазанів будуть обживати околиці с. Михайликів, зокрема болото Ченакалівське. А у випуску взяли участь також в. о. старости А.О.Федорченко, фермер О.М.Федорченко, депутат районної ради Олексій Кітченко, А.П.Підлісний, місцеві мисливці М.М.Рій, С.О.Лисий. Біля Пашківки заселили 5 фазанів, ними опікувався голова первинної організації мисливців С.В.Щерба. А 10 одиниць фазанячого поголів’я знайшли свій новий дім на території Пісківської сільської ради — на болоті Чорному. У випуску взяли участь, зокрема, мисливець М.М.Рій та єгер Л.М.Зубенко.
Тепер головне завдання місцевих мисливців — слідкувати за збереженням фазанячого поголів’я, щоб воно й надалі примножувалося.

Надія ЛИТВИН

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1473
2303
11507
13131
43647
58260
1604585

Прогноз
2496

12.03%
6.07%
14.37%
0.50%
0.36%
66.66%
Online (15 minutes ago):14
14 guests
no members

Ваш IP:130.180.209.161