ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ — СПРАВА КОЖНОГО!

Останні новини

  • Перемогу в спартакіаді здобула команда «Енергетик»
    8 лютого у спортивному залі Козельщинської ДЮСШ відбулася районна спартакіада серед працівників підприємств, установ та організацій, метою якої є популяризація здорового способу життя, залучення працівників району до активних занять фізичною культурою та спортом. Організував і підготував захід місцевий осередок спорту — громадська організація ВФСТ «Колос».
  • Армспорт
    2 лютого у спортивному комплексі Полтавської аграрної академії відбулися чемпіонати області з армспорту серед чоловіків, жінок і молоді. Козельщинський район представляли вихованці ДЮСШ і дорослі спортсмени-ентузіасти боротьби на руках. У молодіжному чемпіонаті призерами змагань стали: у боротьбі на ліву руку — перше місце у Григорія Пособчука (ваг. кат. 60 кг), Сергія Джафарова (ваг. кат. 65 кг), Юрія Руденка (ваг. кат. 70 кг); друге місце дісталося Віті Коваленко (ваг. кат. 55 кг), а третє місце — Артему Іванку (ваг. кат. 70 кг).
  • ПРО СПОРТ, НАТХНЕННЯ І МРІЇ
    Як почнеш, так і завершиш — стверджує гарна українська промовка. Гарними спортивними справами наповнився перший місяць року — січень. Уже традиційно організатори від спорту проводять чемпіонат Козельщинського району та відкритий турнір з цього виду спорту серед ветеранів. Отже, мова сьогодні іде про чемпіонат.…П’яте січня, дев’ята година ранку. Спортивний зал Козельщинської школи переповнений. Очільник Козельщинської об’єднаної територіальної громади Олександр Троцький, вітаючи учасників, відзначив належні умови для розвитку настільного тенісу, зокрема закуплені фірмові тенісні столи, на яких не соромно проводити змагання і значно вищого рівня. Згадав Олександр Андрійович і свою причетність до цього виду спорту. Пригадав і оті перші покручені, облущені столи,...

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ — СПРАВА КОЖНОГО!

чисте докілляШановні мешканці громади Козельщинської селищної ради, керівники організацій, підприємств, приватні підприємці!

Будь-яке селище чи село не закінчується дверима власної оселі: наша домівка —  це все, що її оточує.
Краса та охайність громади — це, в першу чергу, ставлення кожного до цих напрочуд простих, але, на жаль, поки що неосяжних для багатьох із нас речей.


Озирніться навколо — засмічені узбіччя, побутове сміття у лісових насадженнях, на берегах ставків і річок — усе це результат нашої життєдіяльності та нашої байдужості. Там, де вчора хтось викинув пляшку чи пакет на чисту траву, через якийсь час виростає купа сміття, — саме тому, що хтось став першим. Багато вулиць приватного сектору захаращені дровами, будівельними матеріалами, гноєм тощо. А наші діти, бачачи навколо такий хаос, звикають до нього, сприймають як норму і самі в майбутньому не будуть кращими, ніж наше покоління. Невже ми не хочемо, щоб вони жили краще за нас?
Жодні комунальні служби не в змозі побороти байдужість людей, адже неможливо приставити двірника до кожного, хто бездумно кидає під ноги недопалок чи вивозить у лісосмугу цілий причіп сміття.
Ми просимо всіх підтримати громаду! Це зовсім неважко: прибрати навпроти свого подвір’я чи на прибудинковій території. Побілуйте дерева, організуйте толоки для прибирання кладовищ. Комунальні служби радо підтримають технікою, а працівники й депутати селищної ради завжди братимуть участь у подібних акціях особисто.
Підприємцям, які працюють у сфері торгівлі та послуг, нагадуємо, що охайна територія навколо приміщення, де ви здійснюєте діяльність, — це не лише ваше обличчя, а й обов’язок.
Окрім того, у рамках заходів двомісячника благоустрою, затверджених нашим рішенням 24 березня 2017 р., за результатами конкурсу на кращу присадибну ділянку найохайніші господарі будуть обов’язково відзначені.

Виконавчий комітет
Козельщинської селищної ради

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1712
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Ваш IP:54.197.24.206