ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ — СПРАВА КОЖНОГО!

Останні новини

  • Зці­ли­лась і ощас­ли­ви­лась
    Че­рез хво­ро­бу не скла­ло­ся у ме­не сі­мей­не жи­ття, щас­тя. Моє одру­жен­ня — всь­о­го на пі­вро­ку. Не ві­ри­ли ба­ть­ки, що я ко­лись ви­ду­жаю, тож не по­ві­ри­ли і чу­жі лю­ди.
  • Приведи нас, Маріе, до Сина!…
    Од­не з най­ве­лич­ні­ших в іс­то­рії люд­с­т­ва свят — Різ­д­во Гос­по­да Бо­га і Спа­са  на­шо­го Ісу­са Хрис­та. Ду­ша зав­ми­рає, ко­ли по­ду­ма­єш: це ж са­ма Лю­бов, са­ма  Бла­го­дать опус­ка­є­ть­ся до нас із своїх Не­бес­них ви­сот... Яко­го ще да­рун­ку тре­ба?
  • Пройшов Спас - пішло літо від нас...
    До найбільших серед дванадцяти річних свят християнського календарного циклу належить і Преображення Господнє, або Спас (Великий Спас), що припадає на 19 серпня. Він вважається третім святом після Різдва та Великодня. Перший Спас збігається з Маковеєм, тобто 14 серпня, а третій збігається з післясвятом Успіння (29 серпня). Згідно з переказами, одного разу Ісус Христос з трьома своїми учнями піднявся на гору під назвою – Фавор. Як тільки добрався він до самої вершини і безпосередньо зійшов на неї, він змінився на краще. Неймовірною білизною засяяло його вбрання, і обличчя його також засяяло. Преображення — явлення Сина, під час якого Отець свідчить голосом зі світлої хмари Святого Духа: «Цей є...

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ — СПРАВА КОЖНОГО!

чисте докілляШановні мешканці громади Козельщинської селищної ради, керівники організацій, підприємств, приватні підприємці!

Будь-яке селище чи село не закінчується дверима власної оселі: наша домівка —  це все, що її оточує.
Краса та охайність громади — це, в першу чергу, ставлення кожного до цих напрочуд простих, але, на жаль, поки що неосяжних для багатьох із нас речей.


Озирніться навколо — засмічені узбіччя, побутове сміття у лісових насадженнях, на берегах ставків і річок — усе це результат нашої життєдіяльності та нашої байдужості. Там, де вчора хтось викинув пляшку чи пакет на чисту траву, через якийсь час виростає купа сміття, — саме тому, що хтось став першим. Багато вулиць приватного сектору захаращені дровами, будівельними матеріалами, гноєм тощо. А наші діти, бачачи навколо такий хаос, звикають до нього, сприймають як норму і самі в майбутньому не будуть кращими, ніж наше покоління. Невже ми не хочемо, щоб вони жили краще за нас?
Жодні комунальні служби не в змозі побороти байдужість людей, адже неможливо приставити двірника до кожного, хто бездумно кидає під ноги недопалок чи вивозить у лісосмугу цілий причіп сміття.
Ми просимо всіх підтримати громаду! Це зовсім неважко: прибрати навпроти свого подвір’я чи на прибудинковій території. Побілуйте дерева, організуйте толоки для прибирання кладовищ. Комунальні служби радо підтримають технікою, а працівники й депутати селищної ради завжди братимуть участь у подібних акціях особисто.
Підприємцям, які працюють у сфері торгівлі та послуг, нагадуємо, що охайна територія навколо приміщення, де ви здійснюєте діяльність, — це не лише ваше обличчя, а й обов’язок.
Окрім того, у рамках заходів двомісячника благоустрою, затверджених нашим рішенням 24 березня 2017 р., за результатами конкурсу на кращу присадибну ділянку найохайніші господарі будуть обов’язково відзначені.

Виконавчий комітет
Козельщинської селищної ради

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
107
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):22
22 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.73