Твої люди село

Останні новини

  • Як діяти, якщо за кордоном втратили документи?
    «Доброго дня, пане міністре! Перебуваючи за кордоном під час новорічних свят, я потрапила у неприємну історію — у мене викрали закордонний паспорт. Згодом усе відновила, але я дуже перенервувала, тому що не знала, що робити та куди звертатися. Розкажіть, будь ласка, як правильно діяти в такому випадку? Людмила Поліщук»
  • ПРИЙШЛА СУБСИДІЯ. ЯК СПЛАЧУВАТИ СВІЙ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПЛАТІЖ?
    — У цей опалювальний сезон багато моїх односельців, кому призначено субсидію, у тому числі і я, отримали незрозумілі попередження про заборгованість зі сплати обов’язкового платежу від нашого постачальника природного газу — ТОВ «Полтавагаз збут». Але звідки взялася ця заборгованість, якщо я, наприклад, економлю газ і вкладаюся у суму призначеної мені субсидії? У мене немає необхідності сплачувати обов’язковий платіж, я у попередні роки цього не робила, не робитиму й зараз. За що я маю платити, якщо використаний мною газ уже оплачений державою? Яким документом керуються постачальники газу, виставляючи нам заборгованість?Ольга ЛОБАС, село Верхня Мануйлівка
  • Надбавка у 620 гривень і нові пільги на дітей
    На початку зими українців чекають не тільки довгі вихідні, а й перегляд соціальних стандартів. Крім того, у деяких містах можуть підвищити тарифи на гарячу воду й опалення. Також  переглянуть ціни одного з мобільних операторів. Повідомляє korupciya.com.

Твої люди село

Незмінний директор

чернушенкодсІм’я Бориса Івановича Чернушенка відоме чи не кожному мешканцю Солониці, Нової Галещини та навколишніх сіл. Адже він навчав не тільки батьків, а й бабусь, дідусів, та й деяких нинішніх учнів.

ЛЮБЛЯТЬ У НАШОМУ СЕЛІ АРТИСТІВ!

хор1Ось і закінчилися новорічні свята, гучні салюти, веселі концерти та святкові шоу на різних телеканалах. А ми, мешканці села Хорішок, і досі з задоволенням згадуємо передноворічний концерт у Будинку культури, який зібрав багато люду: і молодих, і старих, бо всі бажали подивитися виступ місцевих артистів.

СЛIД НА ЗЕМЛI

Лаанда7ДСБільше, ніж чверть віку у Вишняках працює фермерське господарство «Лаванда». Працює цілеспрямовано, наполегливо, намагаючись не тільки одержувати прибутки, але й надавати підтримку як своїм трудівникам, так і всім односельцям. Про все, що пройдено за ці роки, а також про те, що потрібно здійснити у перспективі, говорили «лавандівці» під час відзначення Дня працівника сільського господарства, свого головного свята року. Було що підсумовувати, що святкувати, і ми також упевнилися в цьому, поспілкувавшись із керівником господарства Іваном Бондарем.

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
151
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):76
76 guests
no members

Ваш IP:54.173.237.152