ЙОГО ЛІТА — ЙОГО БАГАТСТВО

Останні новини

  • Зці­ли­лась і ощас­ли­ви­лась
    Че­рез хво­ро­бу не скла­ло­ся у ме­не сі­мей­не жи­ття, щас­тя. Моє одру­жен­ня — всь­о­го на пі­вро­ку. Не ві­ри­ли ба­ть­ки, що я ко­лись ви­ду­жаю, тож не по­ві­ри­ли і чу­жі лю­ди.
  • Приведи нас, Маріе, до Сина!…
    Од­не з най­ве­лич­ні­ших в іс­то­рії люд­с­т­ва свят — Різ­д­во Гос­по­да Бо­га і Спа­са  на­шо­го Ісу­са Хрис­та. Ду­ша зав­ми­рає, ко­ли по­ду­ма­єш: це ж са­ма Лю­бов, са­ма  Бла­го­дать опус­ка­є­ть­ся до нас із своїх Не­бес­них ви­сот... Яко­го ще да­рун­ку тре­ба?
  • Пройшов Спас - пішло літо від нас...
    До найбільших серед дванадцяти річних свят християнського календарного циклу належить і Преображення Господнє, або Спас (Великий Спас), що припадає на 19 серпня. Він вважається третім святом після Різдва та Великодня. Перший Спас збігається з Маковеєм, тобто 14 серпня, а третій збігається з післясвятом Успіння (29 серпня). Згідно з переказами, одного разу Ісус Христос з трьома своїми учнями піднявся на гору під назвою – Фавор. Як тільки добрався він до самої вершини і безпосередньо зійшов на неї, він змінився на краще. Неймовірною білизною засяяло його вбрання, і обличчя його також засяяло. Преображення — явлення Сина, під час якого Отець свідчить голосом зі світлої хмари Святого Духа: «Цей є...

ЙОГО ЛІТА — ЙОГО БАГАТСТВО

степаненкодсШвидко, мов вода, спливають роки людського життя. Здається, ніби учора все було, а озирнешся — ген-ген…
12 червня Микола Тарасович Степаненко відсвяткував свій 68-ий День народження, а 15-го пішов на заслужений відпочинок. Здається, роки йому не завада, бо, як-то кажуть, лишається «в строю», переймається проблемами своєї громади, колективу, цікавиться політикою, завжди тримає руку на пульсі життя.

Микола Тарасович 35 років пропрацював у одному господарстві: спочатку на посаді голови колгоспу, потім у зв’язку з реорганізацією — керівником агрофірми, останні роки був радником генерального директора ТОВ агрофірми «Добробут», до якої увійшло очолюване ним підприємство.
Родом Микола Тарасович з Оржицького району, там закінчив школу. Після закінчення Полтавського сільськогосподарського інституту доля занесла у козельщинський край — Микола Степапенко іде працювати головою колгоспу «Ленінський шлях», що у Бреусівці. Далі господарство матиме різні назви і абревіатури — СТОВ «Бреусівка», АФ «Хліб і люди», — проте керівник залишиться незмінним. У 2007 році підприємство увіходить до складу агропромхолдингу «Астарта-Київ», а згодом увіллється до ТОВ агрофірми «Добробут», ставши виробничим підрозділом із назвою «Хліб і люди».
Я завжди любив роботу. Мені подобалася праця в сільському господарстві. Найбільшу радість приносили ті моменти, коли вдавалося задумане. Інколи здається, що все марно, нічого не вийде, але коли маємо гарний результат, це надихає на подальші справи. Приміром, у нас у Бреусівці стояв старий Будинок культури, ніхто не хотів братися за ремонт цієї будівлі. Я ризикнув і звів приміщення за кошти господарства, пізніше долучилися й «Астарта» з «Добробутом». Займався проведенням газу в село, будівництвом школи. Бреусівка завжди була першою в районі. Люблю наше село, людей, тому хотілося робити більше добрих справ, — говорить Микола Степаненко.
Цього року Микола Тарасович з дружиною Ольгою Олександрівною святкують 32-у річницю шлюбу. Вони дотримуються сімейних традицій, виховали чудових дітей: сина Сергія й доньку Олену, якими пишаються; мають трьох онуків. Усі труднощі й негаразди вони долали, переживали разом, радощі й успіхи також ділили навпіл. І нині, пройшовши разом життєвий шлях довжиною понад три десятиліття, подружжю Степаненків є чим пишатися, а нам є чому у них повчитися.
— Моя дружина дуже хазяйновита, в усьому підтримує мене, за що я дуже їй вдячний. Наш секрет сімейного довголіття — підтримувати один одного, що б не сталося. Тож ідіть на поступки, бережіть сімейні традиції, довіряйте один одному, — радить Микола Тарасович.
В останній робочий день до Миколи Тарасовича Степаненка завітали колеги, аби подякувати йому за невтомну працю, величезний досвід, мудрість, слушні поради. Заступник директора із соціальних питань Анатолій Таранушич та голова профспілки Станіслава Губаренко вручили Миколі Тарасовичу квіти і подарунок.

Марина СІДАШ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
107
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):22
22 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.73