ЙОГО ЛІТА — ЙОГО БАГАТСТВО

Останні новини

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
    Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
  • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
    Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
  • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
    Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

ЙОГО ЛІТА — ЙОГО БАГАТСТВО

степаненкодсШвидко, мов вода, спливають роки людського життя. Здається, ніби учора все було, а озирнешся — ген-ген…
12 червня Микола Тарасович Степаненко відсвяткував свій 68-ий День народження, а 15-го пішов на заслужений відпочинок. Здається, роки йому не завада, бо, як-то кажуть, лишається «в строю», переймається проблемами своєї громади, колективу, цікавиться політикою, завжди тримає руку на пульсі життя.

Микола Тарасович 35 років пропрацював у одному господарстві: спочатку на посаді голови колгоспу, потім у зв’язку з реорганізацією — керівником агрофірми, останні роки був радником генерального директора ТОВ агрофірми «Добробут», до якої увійшло очолюване ним підприємство.
Родом Микола Тарасович з Оржицького району, там закінчив школу. Після закінчення Полтавського сільськогосподарського інституту доля занесла у козельщинський край — Микола Степапенко іде працювати головою колгоспу «Ленінський шлях», що у Бреусівці. Далі господарство матиме різні назви і абревіатури — СТОВ «Бреусівка», АФ «Хліб і люди», — проте керівник залишиться незмінним. У 2007 році підприємство увіходить до складу агропромхолдингу «Астарта-Київ», а згодом увіллється до ТОВ агрофірми «Добробут», ставши виробничим підрозділом із назвою «Хліб і люди».
Я завжди любив роботу. Мені подобалася праця в сільському господарстві. Найбільшу радість приносили ті моменти, коли вдавалося задумане. Інколи здається, що все марно, нічого не вийде, але коли маємо гарний результат, це надихає на подальші справи. Приміром, у нас у Бреусівці стояв старий Будинок культури, ніхто не хотів братися за ремонт цієї будівлі. Я ризикнув і звів приміщення за кошти господарства, пізніше долучилися й «Астарта» з «Добробутом». Займався проведенням газу в село, будівництвом школи. Бреусівка завжди була першою в районі. Люблю наше село, людей, тому хотілося робити більше добрих справ, — говорить Микола Степаненко.
Цього року Микола Тарасович з дружиною Ольгою Олександрівною святкують 32-у річницю шлюбу. Вони дотримуються сімейних традицій, виховали чудових дітей: сина Сергія й доньку Олену, якими пишаються; мають трьох онуків. Усі труднощі й негаразди вони долали, переживали разом, радощі й успіхи також ділили навпіл. І нині, пройшовши разом життєвий шлях довжиною понад три десятиліття, подружжю Степаненків є чим пишатися, а нам є чому у них повчитися.
— Моя дружина дуже хазяйновита, в усьому підтримує мене, за що я дуже їй вдячний. Наш секрет сімейного довголіття — підтримувати один одного, що б не сталося. Тож ідіть на поступки, бережіть сімейні традиції, довіряйте один одному, — радить Микола Тарасович.
В останній робочий день до Миколи Тарасовича Степаненка завітали колеги, аби подякувати йому за невтомну працю, величезний досвід, мудрість, слушні поради. Заступник директора із соціальних питань Анатолій Таранушич та голова профспілки Станіслава Губаренко вручили Миколі Тарасовичу квіти і подарунок.

Марина СІДАШ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
75
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):25
25 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.103