СЕЛО МОЄ, ПОЛТАВСЬКЕ, ПСЛОВЕ...

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

СЕЛО МОЄ, ПОЛТАВСЬКЕ, ПСЛОВЕ...

МануйлікаНа березі Псла, серед лісів та широких квітучих полів розкинулося наше село  Мануйлівка, яке ми дуже любимо.

Воно гарне і впорядковане, і в цьому велика заслуга нашої в. о. старости В.А.Щеглової — тендітної, скромної, відповідальної та працьовитої жінки. Саме під її керівництвом заздалегідь готувалися до Дня села: викошували бур’яни, вивозили сміття, упорядкували центр села, забезпечили благоустрій пам’ятників з допомогою небайдужих людей, за що їм велике спасибі.
І ось 25 серпня до приміщення Будинку культури зійшлися всі мешканці села: діти, молодь, старше покоління. В.о старости В.А.Щеглова та наш гість – перший заступник Козельщинського селищного голови А.І.Срібний поздоровили усіх присутніх із Днем села, подякували всім небайдужим, які допомогли організувати свято, — хто фінансово, а хто своєю працею; також виступаючі побажали успіхів у роботі у дружній сім’ї ОТГ.
Велика подяка працівникам культури та учасникам художньої самодіяльності Мануйлівського та Хорішківського Будинків культури, які подарували нам незабутні враження від концертної програми. Зі сцени лунали ліричні та жартівливі пісні, гуморески, сценки, соло на баяні. А радісний тон святу задавали ведучі О.Брусник та І.Єременко. А як гарно співали, танцювали,розказували вірші дітки — наше молоде покоління, наша зміна! Наче справжні артисти! Тож спасибі тим, хто так гарно підготував їх до виступу.
На завершення святкового концерту роздали коровай із золотої пшениці, вирощеної цьогоріч нашими хліборобами. Низький їм уклін!
Насамкінець відбувся розіграш безпрограшної лотереї. На вулиці працювали дитячі атракціони, а в Будинку культури — дитячий майданчик.
Фінішем свята стала дискотека та барвистий феєрверк, який подарувала нам Козельщинська ОТГ. Ми щиро вдячні також і ТОВ «АФ «Добробут»» за фінансову підтримку Дня села.
Тож якщо ми можемо так хазяйнувати і святкувати, то ще не вмерла наша Україна і буде жити наше село Мануйлівка.

Ніна ЄМЧЕНКО,
жителька села Мануйлівки

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
2764
2743
9690
20240
56288
56951
1740558

Прогноз
2880

11.29%
7.10%
13.89%
0.57%
0.34%
66.81%
Online (15 minutes ago):29
29 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.94