ЛЮБЛЯТЬ У НАШОМУ СЕЛІ АРТИСТІВ!

Останні новини

  • Чи можна виписати сина без його згоди?
    «У мене прописаний син, який зі мною не проживає більше 10 років. Він ніде не працює. Тепер, згідно з новим законодавством, я можу через це не отримати субсидію. Я пенсіонерка, пенсія у мене мала. Я б хотіла дізнатися, як можна виписати сина без його згоди. Чи можливо це? Тому що він добровільно виписуватися не бажає, хоча мешкає окремо зі своєю сім’єю, мені нічим не допомагає, дуже рідко приїжджає. Ольга, с.Хорішки»
  • Автобус їздитиме раз у три місяці?
    «Лише кілька тижнів тому Козельщинська громада голосно розрекламувала, що почав курсувати рейсовий автобус «Кременчук — Приліпка». Як ви знаєте, з весни три місяці ця маршрутка не ходила. Тепер автобус проїздив… тиждень. Знову водієві не подобається, що мало пасажирів, каже, бензин дорогий і йому не вистачає навіть на заправку.
  • Коли буде банкомат у Новій Галещині?
    «У нас у Новій Галещині є величезна проблема — відсутність банкомата. Раніше був «приватбанківський» банкомат біля біофабрики, у приватному магазині, де зараз відділення «Нової пошти». Було дуже зручно — термінал розташовувався надворі, тож  люди вдень і вночі могли ним безперешкодно користуватися. Але щось не склалося. Поставили  банкомат на машзавод: буцімто там і охорона, і т. д., і т. п. Хай би був, аби був. Але ж  факт у тому, що й там банкомат зараз не працює. Чутки ходять, що селищна рада щось не поділила чи то із машзаводом, чи із Приватбанком. А що ж  нам, людям, робити? Уявляєте, яка кількість...

ЛЮБЛЯТЬ У НАШОМУ СЕЛІ АРТИСТІВ!

хор1Ось і закінчилися новорічні свята, гучні салюти, веселі концерти та святкові шоу на різних телеканалах. А ми, мешканці села Хорішок, і досі з задоволенням згадуємо передноворічний концерт у Будинку культури, який зібрав багато люду: і молодих, і старих, бо всі бажали подивитися виступ місцевих артистів.

хор3Талантів у нашому селі вистачає, а організовує їх у міцну, згуртовану команду директор СБК Анна Іщенко, яка й сама подає яскравий приклад аматорського виконання художніх номерів. Так з’явився у нас ансамбль «Співограй», у якому беруть участь Анна Іщенко, Ірина Шевченко, Лілія Черкас, Оксана Гирман, Вікторія Мартиненко, Руслана Луценко, Валентина Шара, Вікторія Огир, Катя Чуприна. Дівчата завжди такі гарні, веселі, у вишуканих сукнях, приємно на них подивитися. І, звичайно ж, радують своїм співом. Усі їхні концерти удаються на славу, і новорічний не є виключенням. Доволі часто до хорішківських аматорів приєднується і квінтет «Калинонька» — Микола та Тетяна Ченакали, Клавдія Гладка, Світлана Штанько, Ганна Вдовиченко. Вони виконують, в основному, жартівливі українські пісні. Працюють як хором, так і сольно. А ще у нас є свої майстри гумору — Ірина Пащенко й Анна Дербак. Вони веселять глядачів гуморесками та жартівливими сценками.
На кожний концерт наші артисти щоразу готують новий репертуар, не рахуючись із власним часом. Дівчата виступають не лише перед односельцями, а й їздять у сусідні села, даруючи глядачам хвилини радості й задоволення. Дуже добре, що поруч зі своїми мамами виступають і діти, а чоловіки наших артисток підтримують, допомагають в організаційних питаннях.
Оживає наше село, радує нас своїми талантами, вселяє оптимізм, надію на добре майбутнє села. Так тримати, молодь!

Раїса РАСПОПІНА,
с. Хорішки

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1112
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:3.84.243.246