Задовжанського ветерана вітали із 90-річчям

Останні новини

  • ХАЙ КВІТНУТЬ БУЙНИМ ЦВІТОМ ПАШКІВСЬКІ «МАЛЬВИ» І ПІДРОСТАЮТЬ ЇХНІ «МАЛЬВІНКИ»!
    Нещодавно у Пашківці сталася приємна, хоча й не розпіарена (як нині прийнято говорити) подія: своє перше десятиріччя відзначив місцевий вокальний аматорський колектив «Мальви» Пашківського сільського клубу.
  • Я БАГАТА СВОЄЮ РОДИНОЮ ТА ЛЮДЬМИ, ЯКІ МЕНЕ ОТОЧУЮТЬ
    Всього було у моєму житті — і радощі свої, і прикрощі. Народилася і виросла я у селі Сушках, точніше на хуторі Кринки, який місцеві називали «Крим», бо його вуличка пролягала побіля ставка з вербами та верболозами. Багато дітвори там росло. Весело було. На дорозі пиляки було по кісточки, так що курява стояла стовпом майже цілий день. Благо, що поряд ставок, тож з дороги — шубовсть прямо у воду!
  • До 100-рiччя вiд дня народження Олеся Гончара: улюбленi цитати
    «Всяке буття є страждання, так східні мудреці вчать. Нірвана, кажуть. Стану нірвани, мовляв, треба досягти, ото й буде повне щастя по—нашому. А щоб нірвана тобі відкрилась, мусиш зректися всього земного, подолати в собі жагу життя, звільнитись від усяких бажань та суєти, цілком віддатися спогляданню. Однак щодо Баглая, то в нього філософія інша: труд звеличує людину. Звісно, не скотячий. Не тільки ради шлунка. І не пустопорожній, не на холостому ходу.  Бо такого в нас чи не найбільше, про декого справді можна сказати: житимеш довго, але даремно.» («Собор»)

Задовжанського ветерана вітали із 90-річчям

Геньбач17 травня цього року поважний 90-річний рубіж свого життя перетнув мешканець села Задовги Іван Павлович Геньбач.

Від імені лутовинівської громади його вітали сільський голова В.Я.Григоров, депутат районної ради, сімейний лікар Лутовинівської АЗПСМ М.Ю.Сірецька, депутат Лутовинівської сільської ради, секретар сільської ради Т.Г.Андрейко та водій сільської ради В.Г.Хоріщенко.
Іван Павлович — корінний житель села Задовги. У роки війни боронив рідну землю від фашистських загарбників, у мирний час працював на залізниці. Так склалася доля, що осінь свого життя ветеран війни та праці доживає одиноким. Та не дають односельці сумувати. На подвір’ї Івана Павловича частенько збираються задовжани, та і сусіди наглядають за дідусем.
Не обділений чоловік і теплом свого внука, який навідується з міста і не забуває почастувати смачненьким дідуся. От і цього разу святковий стіл був накритий за його допомогою. І гості, звичайно, прибули не з порожніми руками.
Бажаємо цьому шанованому чоловікові мирного неба над головою, якого потребуємо ми усі, міцного здоров’я, тепла і добра, поваги й уваги від односельців, родичів, знайомих. Щоб доріжка з густого споришу ніколи не заростала до його порогу.
Хай щастить Вам, шановний Іване Павловичу!

Наш кор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1439
2554
7231
14269
29216
54269
1531894

Прогноз
1800

12.07%
5.85%
14.56%
0.51%
0.38%
66.64%
Online (15 minutes ago):7
7 guests
no members

Ваш IP:66.249.64.94