Задовжанського ветерана вітали із 90-річчям

Останні новини

  • ПРАВИЛА І ПОМИЛКИ купання в ополонці
    Хрещення — одне з головних християнських свят, яким закінчуються Різдвяні святки, які тривають із 7 до 19 січня. А занурення в ополонку вже давно стало невід’ємною частиною святкування Водохреща. Для того, щоб купання у крижаній воді пройшло максимально корисно і безпечно, особливо у тих, хто у цьому році вперше зважився на подібне, існує кілька правил і типових помилок.
  • ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО РІЗДВО
    Як відомо, наука й досі сперечається про достовірність дати народження Ісуса і про те, скільки насправді зараз років від Різдва Христового. Дослідники розходяться у термінах на кілька століть. Багато богословів вважають, що Ісус народився не 25 грудня (7 січня), а у вересні. Однак Різдво ми, як і раніше, святкуємо взимку.

Задовжанського ветерана вітали із 90-річчям

Геньбач17 травня цього року поважний 90-річний рубіж свого життя перетнув мешканець села Задовги Іван Павлович Геньбач.

Від імені лутовинівської громади його вітали сільський голова В.Я.Григоров, депутат районної ради, сімейний лікар Лутовинівської АЗПСМ М.Ю.Сірецька, депутат Лутовинівської сільської ради, секретар сільської ради Т.Г.Андрейко та водій сільської ради В.Г.Хоріщенко.
Іван Павлович — корінний житель села Задовги. У роки війни боронив рідну землю від фашистських загарбників, у мирний час працював на залізниці. Так склалася доля, що осінь свого життя ветеран війни та праці доживає одиноким. Та не дають односельці сумувати. На подвір’ї Івана Павловича частенько збираються задовжани, та і сусіди наглядають за дідусем.
Не обділений чоловік і теплом свого внука, який навідується з міста і не забуває почастувати смачненьким дідуся. От і цього разу святковий стіл був накритий за його допомогою. І гості, звичайно, прибули не з порожніми руками.
Бажаємо цьому шанованому чоловікові мирного неба над головою, якого потребуємо ми усі, міцного здоров’я, тепла і добра, поваги й уваги від односельців, родичів, знайомих. Щоб доріжка з густого споришу ніколи не заростала до його порогу.
Хай щастить Вам, шановний Іване Павловичу!

Наш кор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
667
1745
10486
11666
28232
70044
1098558

Прогноз
1896

10.97%
6.42%
16.48%
0.62%
0.49%
65.01%
Online (15 minutes ago):28
28 guests
no members

Ваш IP:54.82.78.213