Задовжанського ветерана вітали із 90-річчям

Останні новини

  • «Хто викине сміття, того покарає Бог!»
    Дорога на Задовгу донедавна була позначена численними стихійними смітниками, які «цвіли» мало не під кожним деревом побіля узбіч. Але кілька тижнів тому все змінилося. Замість засміченої території уздовж дороги ми побачили акуратно складене і частково спаковане сміття.
  • облаштували зону відпочинку для жителів нашого району
    У ході двомісячника чистоти та благоустрою працівники районної ради разом із керівником та працівниками КП «Козельщина» облаштували створену в минулому році зону відпочинку біля річки Рудьки поблизу Василівки дерев’яним столом із лавами навколо нього та навісом, а також упорядкували три місця під мангали. Найближчим часом буде повністю завершено дощате перекриття альтанки для захисту від сонця й опадів і обладнано додаткові місця для безпечного розведення багаття відпочивальниками. Тож  усі бажаючі уже зараз можуть там відпочити з комфортом.
  • «Птахи — наші друзі»
    Узимку козельщинські школярі й учителі у рамках проекту «Птахи — наші друзі» дбали про зимуючих пернатих: розвішували по райцентру власноруч зроблені годівнички та регулярно підсипали у них корм. А у квітні учні подбали і про перелітних птахів. На уроках трудового навчання діти навиготовляли десятки шпаківень, які тепер красуються на деревах у парку і на набережній.

Задовжанського ветерана вітали із 90-річчям

Геньбач17 травня цього року поважний 90-річний рубіж свого життя перетнув мешканець села Задовги Іван Павлович Геньбач.

Від імені лутовинівської громади його вітали сільський голова В.Я.Григоров, депутат районної ради, сімейний лікар Лутовинівської АЗПСМ М.Ю.Сірецька, депутат Лутовинівської сільської ради, секретар сільської ради Т.Г.Андрейко та водій сільської ради В.Г.Хоріщенко.
Іван Павлович — корінний житель села Задовги. У роки війни боронив рідну землю від фашистських загарбників, у мирний час працював на залізниці. Так склалася доля, що осінь свого життя ветеран війни та праці доживає одиноким. Та не дають односельці сумувати. На подвір’ї Івана Павловича частенько збираються задовжани, та і сусіди наглядають за дідусем.
Не обділений чоловік і теплом свого внука, який навідується з міста і не забуває почастувати смачненьким дідуся. От і цього разу святковий стіл був накритий за його допомогою. І гості, звичайно, прибули не з порожніми руками.
Бажаємо цьому шанованому чоловікові мирного неба над головою, якого потребуємо ми усі, міцного здоров’я, тепла і добра, поваги й уваги від односельців, родичів, знайомих. Щоб доріжка з густого споришу ніколи не заростала до його порогу.
Хай щастить Вам, шановний Іване Павловичу!

Наш кор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1996
2454
17740
17740
43038
58428
1281503

Прогноз
3024

10.65%
6.34%
15.83%
0.57%
0.44%
66.18%
Online (15 minutes ago):39
39 guests
no members

Ваш IP:54.166.212.152