Задовжанського ветерана вітали із 90-річчям

Останні новини

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
    Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
  • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
    Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
  • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
    Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

Задовжанського ветерана вітали із 90-річчям

Геньбач17 травня цього року поважний 90-річний рубіж свого життя перетнув мешканець села Задовги Іван Павлович Геньбач.

Від імені лутовинівської громади його вітали сільський голова В.Я.Григоров, депутат районної ради, сімейний лікар Лутовинівської АЗПСМ М.Ю.Сірецька, депутат Лутовинівської сільської ради, секретар сільської ради Т.Г.Андрейко та водій сільської ради В.Г.Хоріщенко.
Іван Павлович — корінний житель села Задовги. У роки війни боронив рідну землю від фашистських загарбників, у мирний час працював на залізниці. Так склалася доля, що осінь свого життя ветеран війни та праці доживає одиноким. Та не дають односельці сумувати. На подвір’ї Івана Павловича частенько збираються задовжани, та і сусіди наглядають за дідусем.
Не обділений чоловік і теплом свого внука, який навідується з міста і не забуває почастувати смачненьким дідуся. От і цього разу святковий стіл був накритий за його допомогою. І гості, звичайно, прибули не з порожніми руками.
Бажаємо цьому шанованому чоловікові мирного неба над головою, якого потребуємо ми усі, міцного здоров’я, тепла і добра, поваги й уваги від односельців, родичів, знайомих. Щоб доріжка з густого споришу ніколи не заростала до його порогу.
Хай щастить Вам, шановний Іване Павловичу!

Наш кор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1112
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:3.84.243.246