Задовжанського ветерана вітали із 90-річчям

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

Задовжанського ветерана вітали із 90-річчям

Геньбач17 травня цього року поважний 90-річний рубіж свого життя перетнув мешканець села Задовги Іван Павлович Геньбач.

Від імені лутовинівської громади його вітали сільський голова В.Я.Григоров, депутат районної ради, сімейний лікар Лутовинівської АЗПСМ М.Ю.Сірецька, депутат Лутовинівської сільської ради, секретар сільської ради Т.Г.Андрейко та водій сільської ради В.Г.Хоріщенко.
Іван Павлович — корінний житель села Задовги. У роки війни боронив рідну землю від фашистських загарбників, у мирний час працював на залізниці. Так склалася доля, що осінь свого життя ветеран війни та праці доживає одиноким. Та не дають односельці сумувати. На подвір’ї Івана Павловича частенько збираються задовжани, та і сусіди наглядають за дідусем.
Не обділений чоловік і теплом свого внука, який навідується з міста і не забуває почастувати смачненьким дідуся. От і цього разу святковий стіл був накритий за його допомогою. І гості, звичайно, прибули не з порожніми руками.
Бажаємо цьому шанованому чоловікові мирного неба над головою, якого потребуємо ми усі, міцного здоров’я, тепла і добра, поваги й уваги від односельців, родичів, знайомих. Щоб доріжка з густого споришу ніколи не заростала до його порогу.
Хай щастить Вам, шановний Іване Павловичу!

Наш кор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
60
2041
5758
13457
40736
66381
1668055

Прогноз
2640

11.70%
6.21%
14.17%
0.58%
0.35%
67.01%
Online (15 minutes ago):10
10 guests
no members

Ваш IP:54.80.87.166