КОНЦЕРТ-СПОГАД, КОНЦЕРТ-ПОДЯКА, КОНЦЕРТ-ЗІЗНАННЯ У ЛЮБОВІ

Останні новини

  • ШАНОВНІ НАШІ ЧИТАЧІ, ДРУЗІ, ПРИХИЛЬНИКИ!
    Для вас — чудова новина: «Козельщинські вісті» уперше за свою історію паралельно з поштовою передплатою на наше друковане видання оголошують про нову послугу:РОЗСИЛКУ ЕЛЕКТРОННОЇ ВЕРСІЇ ГАЗЕТИз ІІ півріччя 2017 року!
  • ХОЧ І ДЕШЕВО, ТА ВСЕ ОДНО — СЕРДИТО
    Чорногорія офіційно стала 29-ю державою — членом НАТО. Китайський вірус заразив більше 250 млн. комп’ютерів по усьому світу. Facebook планує запустити спеціальний месенджер для підлітків, який дозволить батькам контролювати своїх дітей, не вимагаючи аккаунта. У Туреччині знайшли стародавнє підземне місто з 52 печерами. Помер голова Української греко-католицької церкви 2005-2011 рр. Блаженніший Любомир Гузар.  Україна зайняла 60 місце в рейтингу найбільш конкурентоспроможних економік світу. Харків — єдине місто в Україні, де незабаром буде побудовано потужний сміттєпереробний завод.
  • «КОЗЕЛЬЩИНСЬКІ ВІСТІ» — ЗНОВУ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ЖУРНАЛІСТ РОКУ-2017»
    Ось уже другий рік поспіль на Полтавщині проводять обласний творчий конкурс «Журналіст року». Цьогоріч участь у ньому взяло 44 журналісти, кореспонденти, блогери. Спільно вони подали 224 матеріали.Для порівняння: минулого року було 25 учасників, які подали на конкурс 190 матеріалів.

КОНЦЕРТ-СПОГАД, КОНЦЕРТ-ПОДЯКА, КОНЦЕРТ-ЗІЗНАННЯ У ЛЮБОВІ

концерт1Козельщинський район завжди славився своїми талантами, які гриміли і гримлять не тільки на теренах України, але й далеко за її межами. Але водночас Козельщина останнім часом, на жаль, не може похвалитися великою кількістю по-справжньому грандіозних концертів, на які вона, безумовно, здатна і від яких, образно кажучи, — мурашки по тілу. Чому так відбувається — окрема тема, та сьогодні мова зовсім не про неї.

Сьогодні говоримо про неординарну подію в культурному житті району. Вона, власне, розпочалася з того, що зірка нашої (і, гадаю, не тільки нашої) сцени Тетяна Власенко відзначала творчий ювілей — тридцятиріччя своєї професійної діяльності.
Того незабутнього вечора 25 січня, відомого в народі як Тетянин день, пошановувачі мистецтва з усього району буквально переповнили залу районного Будинку культури, щоби долучитися до привітань Тетяні Власенко і насолодитися її концертною програмою «Тридцять років в ритмі серця». Цю ідею Тетяна плекала давно, підготовка тривала не один місяць. Скільки було витрачено сил, здоров’я, коштів, урешті-решт, — годі й говорити. Але воно однозначно було того варте. До речі, спонсорами дійства виступили засновник ТОВ «Метекс-Агро» Руслан Телятник і голова фермерського господарства Сергій Балабей.
Гадаю, буде зайвим розповідати, коли, де і ким працювала ця талановита співачка, вона ж — і ведуча свят, і режисер, і організатор культурно-масових заходів, і педагог із вокалу, і генератор різноманітних ідей, що стосуються взагалі культури, — починаючи від найменшої стрічечки сценічного костюма і завершуючи масовими шоу-програмами. Але найголовніший результат її діяльності — десятки учнів-вокалістів, які стали професійними артистами, здобувши вищу освіту, і досягли чималих вершин уже у своїй діяльності. Сьогодні вони працюють як по всій Україні, так і по всьому світу, на великих сценах. Хто зміг приїхати до Козельщини — привіз свої музичні дарунки, звичайно ж, професійні. Хто не зміг — надсилав відео-вітання. І кожному своєму учневі Тетяна Власенко беззмінно віддавала і віддає часточку свого серця, яка зігріває у далекому краю і постійно кличе додому, у рідний Будинок культури… концерттттттттт
Це був не лише концерт-ювілей — а й концерт-спогад, концерт-подяка, концерт-зізнання у любові до учнів, до колег по творчості, до глядачів, до всіх земляків, із якими хоча би раз перетиналися життєві шляхи. Можливо, саме тому у залі панувала така світла, щира й сердечна атмосфера, що майже чотири години концертної програми пролетіли, як одна мить, і глядачі ну ніяк не хотіли розходитися — стоячи аплодували й аплодували, не відпускаючи зі сцени учасників концерту на чолі з Тетяною.
Шкода, що зала не змогла вмістити всіх бажаючих. Але ми потурбувалися про них, підготувавши нашу відео-версію концерту Тетяни Власенко. Отож підписуйтеся на наш канал на YouTube, заходьте, переглядайте і насолоджуйтеся!

Надія ЛИТВИН

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1439
2554
7231
14269
29216
54269
1531894

Прогноз
1800

12.07%
5.85%
14.56%
0.51%
0.38%
66.64%
Online (15 minutes ago):7
7 guests
no members

Ваш IP:66.249.64.94