КОНЦЕРТ-СПОГАД, КОНЦЕРТ-ПОДЯКА, КОНЦЕРТ-ЗІЗНАННЯ У ЛЮБОВІ

Останні новини

  • ХАЙ КВІТНУТЬ БУЙНИМ ЦВІТОМ ПАШКІВСЬКІ «МАЛЬВИ» І ПІДРОСТАЮТЬ ЇХНІ «МАЛЬВІНКИ»!
    Нещодавно у Пашківці сталася приємна, хоча й не розпіарена (як нині прийнято говорити) подія: своє перше десятиріччя відзначив місцевий вокальний аматорський колектив «Мальви» Пашківського сільського клубу.
  • Я БАГАТА СВОЄЮ РОДИНОЮ ТА ЛЮДЬМИ, ЯКІ МЕНЕ ОТОЧУЮТЬ
    Всього було у моєму житті — і радощі свої, і прикрощі. Народилася і виросла я у селі Сушках, точніше на хуторі Кринки, який місцеві називали «Крим», бо його вуличка пролягала побіля ставка з вербами та верболозами. Багато дітвори там росло. Весело було. На дорозі пиляки було по кісточки, так що курява стояла стовпом майже цілий день. Благо, що поряд ставок, тож з дороги — шубовсть прямо у воду!
  • До 100-рiччя вiд дня народження Олеся Гончара: улюбленi цитати
    «Всяке буття є страждання, так східні мудреці вчать. Нірвана, кажуть. Стану нірвани, мовляв, треба досягти, ото й буде повне щастя по—нашому. А щоб нірвана тобі відкрилась, мусиш зректися всього земного, подолати в собі жагу життя, звільнитись від усяких бажань та суєти, цілком віддатися спогляданню. Однак щодо Баглая, то в нього філософія інша: труд звеличує людину. Звісно, не скотячий. Не тільки ради шлунка. І не пустопорожній, не на холостому ходу.  Бо такого в нас чи не найбільше, про декого справді можна сказати: житимеш довго, але даремно.» («Собор»)

КОНЦЕРТ-СПОГАД, КОНЦЕРТ-ПОДЯКА, КОНЦЕРТ-ЗІЗНАННЯ У ЛЮБОВІ

концерт1Козельщинський район завжди славився своїми талантами, які гриміли і гримлять не тільки на теренах України, але й далеко за її межами. Але водночас Козельщина останнім часом, на жаль, не може похвалитися великою кількістю по-справжньому грандіозних концертів, на які вона, безумовно, здатна і від яких, образно кажучи, — мурашки по тілу. Чому так відбувається — окрема тема, та сьогодні мова зовсім не про неї.

Сьогодні говоримо про неординарну подію в культурному житті району. Вона, власне, розпочалася з того, що зірка нашої (і, гадаю, не тільки нашої) сцени Тетяна Власенко відзначала творчий ювілей — тридцятиріччя своєї професійної діяльності.
Того незабутнього вечора 25 січня, відомого в народі як Тетянин день, пошановувачі мистецтва з усього району буквально переповнили залу районного Будинку культури, щоби долучитися до привітань Тетяні Власенко і насолодитися її концертною програмою «Тридцять років в ритмі серця». Цю ідею Тетяна плекала давно, підготовка тривала не один місяць. Скільки було витрачено сил, здоров’я, коштів, урешті-решт, — годі й говорити. Але воно однозначно було того варте. До речі, спонсорами дійства виступили засновник ТОВ «Метекс-Агро» Руслан Телятник і голова фермерського господарства Сергій Балабей.
Гадаю, буде зайвим розповідати, коли, де і ким працювала ця талановита співачка, вона ж — і ведуча свят, і режисер, і організатор культурно-масових заходів, і педагог із вокалу, і генератор різноманітних ідей, що стосуються взагалі культури, — починаючи від найменшої стрічечки сценічного костюма і завершуючи масовими шоу-програмами. Але найголовніший результат її діяльності — десятки учнів-вокалістів, які стали професійними артистами, здобувши вищу освіту, і досягли чималих вершин уже у своїй діяльності. Сьогодні вони працюють як по всій Україні, так і по всьому світу, на великих сценах. Хто зміг приїхати до Козельщини — привіз свої музичні дарунки, звичайно ж, професійні. Хто не зміг — надсилав відео-вітання. І кожному своєму учневі Тетяна Власенко беззмінно віддавала і віддає часточку свого серця, яка зігріває у далекому краю і постійно кличе додому, у рідний Будинок культури… концерттттттттт
Це був не лише концерт-ювілей — а й концерт-спогад, концерт-подяка, концерт-зізнання у любові до учнів, до колег по творчості, до глядачів, до всіх земляків, із якими хоча би раз перетиналися життєві шляхи. Можливо, саме тому у залі панувала така світла, щира й сердечна атмосфера, що майже чотири години концертної програми пролетіли, як одна мить, і глядачі ну ніяк не хотіли розходитися — стоячи аплодували й аплодували, не відпускаючи зі сцени учасників концерту на чолі з Тетяною.
Шкода, що зала не змогла вмістити всіх бажаючих. Але ми потурбувалися про них, підготувавши нашу відео-версію концерту Тетяни Власенко. Отож підписуйтеся на наш канал на YouTube, заходьте, переглядайте і насолоджуйтеся!

Надія ЛИТВИН

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
60
2041
5758
13457
40736
66381
1668055

Прогноз
2640

11.70%
6.21%
14.17%
0.58%
0.35%
67.01%
Online (15 minutes ago):10
10 guests
no members

Ваш IP:54.80.87.166