Молоді таланти

Останні новини

  • Жити з людьми, жити для людей
    У ці дні близькі, рідні та друзі вшановують пам’ять Дмитра Івановича Піщаного і засвідчують йому свою повагу. Адже на 40-й день після смерті людини її душа постає перед Всевишнім, щоб дізнатися про своє місце у потойбічному світі. Тож нехай моя розповідь про Дмитра Івановича стане вагомим аргументом на користь його душі.
  • Щоб не плакать, сміємося…
    Ніхто не хоче бути батьками дитини з особливими потребами, не планує цього, коли уявляє себе батьком або матір'ю. На жаль, це — сліпа лотерея, від участі в якій не застрахований ніхто.
  • ДЛЯ НЕЇ ХОРІШКІВСЬКА ЗЕМЛЯ СТАЛА РІДНОЮ
    Із Сибіру — до ХорішокКоли онуки були малими (а їх у Раїси Єгорівни четверо: три хлопці й одна дівчина), вони сідали гуртом, брали географічний атлас, і бабуся Рая починала «урок географії»:— Дивіться, діти, де ваша бабуся навчалася, де жила і звідки сюди приїхала. А показувати було що… Ось тут, у Забайкаллі (Читинська область), народилася... Ось сюди, на Алтай, маленькою — у дитинстві боліли суглоби — медсестра возила дівчинку лікуватися. Середню й вищу освіту здобула у Тюменській області, вивчившись на вчителя російської мови та літератури. На четвертому курсі вийшла заміж, народила доньку; працювала у Бєлгородській області…

Молоді таланти

У ЙОГО ГОЛОС ЗАКОХАЛАСЯ ТІНА КАРОЛЬ

Лашко122 січня цього року прихильники телевізійного шоу «Голос країни» (9-й сезон) буквально прикипіли до екранів телевізорів: адже у цій передачі мали показувати нашого земляка, лутовинчанина Віталія Лашка.
Ми щиро вболівали за нього й до останньої секунди вірили, що бодай один із зіркових тренерів розвернеться до нього. Доки Віталій співав, на обличчях тренерів відображалася маса позитивних емоцій, а Тіна Кароль, здавалося, отримувала справжню насолоду від такого звучання. І кожен із них був близький до того, щоби натиснути заповітну кнопку…

ГРАН-ПРІ — ТЕПЕР УЖЕ ВІД СЕРГІЯ ТЕЛЯТНИКА

Телятник1Наша газета вже писала про здобутки талановитих вихованців вокальної студії «КАНТО» Козельщинського Будинку культури, якою керує Едуард Покришка. І ось іще одна приємна новина. На Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Мелодії і ритми над Ворсклою-2019» ще один наш соловейко зі студії «КАНТО» — Сергій Телятник підкорив журі своєю вокальною майстерністю й артистизмом і у номінації «Естрадний вокал» здобув найвищу нагороду — Гран-прі. Крім цього, Сергій отримав запрошення на престижний фінальний фестиваль-конкурс «Золотий голос України», який відбудеться цього року в м. Херсоні.
Тож вітаємо переможця та продовжуємо вболівати!

І ЗНОВ — ПЕРЕМОГА. ЗНОВУ — ГРАН-ПРІ. ЗНОВУ ІВАН ЛУЦЕНКО

Луценко310 листопада у Полтаві пройшов Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Мелодії і ритми над Ворсклою-2018», на якому Іван Луценко виборов Гран-Прі у номінації «Естрадний вокал». Також  у нагороду Іван отримав запрошення на престижний фінальний фестиваль-конкурс «Золотий голос України», який відбудеться у місті Херсоні наступного року. Вітаємо переможця та бажаємо нових перемог!

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
151
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):76
76 guests
no members

Ваш IP:54.173.237.152