«Дідова фазенда» зібрала перший урожай

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

«Дідова фазенда» зібрала перший урожай

КН1Завершився 23-й обласний огляд-конкурс команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Цього року наш район уперше представляла команда КВН Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості «Дідова фазенда» під керівництвом Геннадія Кідалова.

КНДо числа учасників фінальної гри потрапили команди «Бонжур» Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей; «Дідова фазенда» Козельщинського БДЮТ; «Кадри» Лубенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1; «Близкие люди» Горішньоплавнівської СЗОШ І-ІІІ ст. №3 імені В.О.Нижниченка; «Сашины детки» Полтавського РБДЮТ при Розсошенській гімназії. Пройшовши районний та зональний етапи, козельщинська «Дідова фазенда» виборола почесне ІІ місце, за що й отримала диплом лауреата ІІ ступеня. За яскраву участь та виконавську майстерність грамотами нагороджені члени команди Яків Лобач і Захар Маслак.
Тож вітаємо наших дебютантів і бажаємо подальших успіхів у КВНівському майбутньому!

Олена БУТЕНКО, методист БДЮТ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
2764
2743
9690
20240
56288
56951
1740558

Прогноз
2880

11.29%
7.10%
13.89%
0.57%
0.34%
66.81%
Online (15 minutes ago):29
29 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.94