ПЕРЕМОГА УЧНЯ — ЦЕ Й ПЕРЕМОГА ЙОГО ВИКЛАДАЧА

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

ПЕРЕМОГА УЧНЯ — ЦЕ Й ПЕРЕМОГА ЙОГО ВИКЛАДАЧА

аня27 жовтня у м. Харкові пройшов Міжнародний конкурс сучасного мистецтва «Art Prima Fest». В ньому брали участь вокалісти з різних країн світу та багатьох міст України. І нам дуже приємно, що наш син, Ваня Луценко — учасник художньої самодіяльності Козельщинського селищного Будинку культури  — став не просто учасником конкурсу, а отримав його найвищу нагороду — Гран-Прі.  А наполіг на тому, щоб ми відправили Івана на цей конкурс, педагог нашого сина з вокалу Едуард Тарасович Покришка. Мало того: він, не шкодуючи ні власного часу, ні особистих коштів, відвіз нашого сина на конкурс і підтримав його. Тож  своєю перемогою Ваня завдячує саме своєму викладачеві.

аня1Протягом ось уже 5 років Іван відвідує вокальну студію «Канто» і ми дуже задоволені і вражені позитивним впливом занять. Адже робота студії спрямована не тільки на розвиток виключно вокальної майстерності. Програма навчання в студії включає в себе роботу над постановкою дихання; над артикуляційним апаратом і сценічною дикцією; вивчення основ вокального мистецтва; розвиток музичного слуху; виконання вправ для розширення діапазону голосу; загальний творчий розвиток і розширення світогляду; зняття м'язових затисків; набуття навиків сценічного руху та сценічної культури.
Усьому цьому навчає нашого сина Едуард Тарасович. І ми щиро вдячні за терпіння, чуйність і професіоналізм, із яким він підходить до розвитку музичного таланту наших дітей. Його вміння віднайти індивідуальний підхід до кожного учня допомагає дітям у подальшому творчому розвитку, підштовхує до пошуку шляхів самовдосконалення. Завдяки заняттям у студії наші діти стають цілеспрямованими особистостями, які вміють і хочуть працювати, домагатися своїх цілей.

Василь і Олена ЛУЦЕНКИ,
смт Козельщина

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
2764
2743
9690
20240
56288
56951
1740558

Прогноз
2880

11.29%
7.10%
13.89%
0.57%
0.34%
66.81%
Online (15 minutes ago):29
29 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.94