АНГАШівці підкорили «MEGAPOLIS»

Останні новини

АНГАШівці підкорили «MEGAPOLIS»

АНГАШ1Знову козельщинські танцювальні таланти заявили про себе далеко за межами рідного краю. Днями із Харкова повернулася з черговою творчою перемогою старша група студії танцю «АНГАШ» районного Будинку культури. 

У Харкові хлопці й дівчата брали участь у шостому Міжнародному фестивалі-конкурсі «MEGAPOLIS». Незважаючи на безсонну ніч у поїзді, хвилювання і переживання, учасники колективу гідно представили наш район і додали у скарбничку численних нагород «АНГАШу» чергову перемогу — перше місце за підсумками фестивалю.

— Цьогоріч до Харкова з’їхалося більше сотні хореографічних колективів, це кілька тисяч дітей із України, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії! Палац спорту «Локомотив», де відбувався фестиваль, був ущент переповнений конкурсантами, — розповідає керівник студії Андрій Гнідаш. — Конкурс проводили одночасно на двох майданчиках: на першому поверсі — масові танці, на другому — малі групи. Колективи готувалися до виступу, повторювали свої номери у найрізноманітніших місцях: у фойє, побіля сцени, і навіть на вулиці. Фестиваль тривав з дев’ятої ранку і майже до півночі.
— А як сприймали Ваші вихованці виступи своїх конкурентів? — поцікавилася я.АНГАШ3
— Спостерігали за виступами інших конкурсантів, звичайно, з інтересом адже у танцях кожного колективу відчувався свій національний колорит. Звичайно, від такої кількості учасників, від їх майстерності у нашої дітвори почався «мандраж»… Наближався час нашого виступу, а хлопці й дівчата ніяк не могли впоратися з напругою та невпевненістю. Переодяглися в українські костюми, провели розминку, прорепетирували. Аж ось оголосили наш «Гопак». Діти вийшли на сцену — і куди й поділася їхня невпевненість. При перших же звуках музики у всіх наче крила виросли, танцювали гопака так, мов земля горіла під ногами. І, вочевидь, передали свій запал залу і журі фестивалю. Бо він приніс нашому колективу «золото». Цей виступ, до речі, можна переглянути на нашій сторінці «ВКонтакте» за посиланням http://vk.com/video-29555453_456239019.
Після такого вдалого виступу козельщинські танцюристи встигли ще і змістовно провести вільний час. Відвідали Парк культури і відпочинку, де протягом кількох годин розважалися на атракціонах. З масою позитивних вражень дітвора покинула Харків, пообіцявши повернутися туди знову. За черговою перемогою.АНГАШ

ДЛЯ ДОВІДКИ
Міжнародний фестиваль танцю «Megapolis» є одним із найкращих фестивалів серед країн пострадянського простору, що поєднує в собі безліч танцювальних напрямків і збирає тисячі танцюристів із різними рівнями підготовки в різних номінаціях і категоріях. Має статус фестивалю-конкурсу. У листопада 2015 року фестиваль став членом організації «Міжнародний Танцювальний Союз», що вивело «Megapolis» на новий конкурентний рівень.
За час свого існування в «Megapolis» взяли участь колективи більш ніж із 300 населених пунктів. На сцені фестивалю продемонстрували свою майстерність танцюристи з майже 900 колективів.
Цього року фестиваль-конкурс проходив під патронатом благодійного фонду «Східний лотос» (м. Харків).

Comments are now closed for this entry

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
297
1575
8882
17858
28589
79093
1791952

Прогноз
1704

11.02%
7.36%
13.83%
0.57%
0.33%
66.89%
Online (15 minutes ago):12
12 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.188