АНГАШівці підкорили «MEGAPOLIS»

Останні новини

  • 15 днів — 15 пожеж!
    Останнім часом на території Козельщинського району почастішали випадки пожеж. Цьому сприяв довготривалий період засухи та високий температурний рівень повітря.  Лише за останні 15 днів на території району виникло 15 надзвичайних подій, основна частина яких сталася через необережне поводження з вогнем  під час спалювання сміття та підпали сухої трави на відкритих місцевостях.
  • Частина козельщан врятована від потопів
    Не так давно на адресу Козельщинської громадської приймальні Радикальної Партії Олега Ляшка звернувся мешканець вулиці Залізничної у Козельщині Володимир Охріменко. Чоловік прийшов зі своєю бідою: щороку під час повені  вода повністю заливає двори, погреби, будинки. На городах вода не сходить до початку червня.
  • ЦІНИ РОСТУТЬ, ТОЖ ВАРТО ЗАТЯГНУТИ ПАСКИ. НА ДОРОЗІ ТАКОЖ ДОВЕДЕТЬСЯ ПОТІСНИТИСЯ
    З 1 вересня 2018 «HOMENET» ще на 20 гривень піднімає  тарифні плани Про це повідомляє на своєму офіційному сайті провайдер. Отож із 01.09.2018 щомісячна вартість пакетів зі швидкістю 100 Мбіт/с для населених пунктів нашого району складатиме 190 гривень у місяць.Нагадаємо, тарифний план вартістю 170 гривень діяв із 1 березня 2018 року. До цього абонентська плата становила 150 гривень на місяць.

АНГАШівці підкорили «MEGAPOLIS»

АНГАШ1Знову козельщинські танцювальні таланти заявили про себе далеко за межами рідного краю. Днями із Харкова повернулася з черговою творчою перемогою старша група студії танцю «АНГАШ» районного Будинку культури. 

У Харкові хлопці й дівчата брали участь у шостому Міжнародному фестивалі-конкурсі «MEGAPOLIS». Незважаючи на безсонну ніч у поїзді, хвилювання і переживання, учасники колективу гідно представили наш район і додали у скарбничку численних нагород «АНГАШу» чергову перемогу — перше місце за підсумками фестивалю.

— Цьогоріч до Харкова з’їхалося більше сотні хореографічних колективів, це кілька тисяч дітей із України, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії! Палац спорту «Локомотив», де відбувався фестиваль, був ущент переповнений конкурсантами, — розповідає керівник студії Андрій Гнідаш. — Конкурс проводили одночасно на двох майданчиках: на першому поверсі — масові танці, на другому — малі групи. Колективи готувалися до виступу, повторювали свої номери у найрізноманітніших місцях: у фойє, побіля сцени, і навіть на вулиці. Фестиваль тривав з дев’ятої ранку і майже до півночі.
— А як сприймали Ваші вихованці виступи своїх конкурентів? — поцікавилася я.АНГАШ3
— Спостерігали за виступами інших конкурсантів, звичайно, з інтересом адже у танцях кожного колективу відчувався свій національний колорит. Звичайно, від такої кількості учасників, від їх майстерності у нашої дітвори почався «мандраж»… Наближався час нашого виступу, а хлопці й дівчата ніяк не могли впоратися з напругою та невпевненістю. Переодяглися в українські костюми, провели розминку, прорепетирували. Аж ось оголосили наш «Гопак». Діти вийшли на сцену — і куди й поділася їхня невпевненість. При перших же звуках музики у всіх наче крила виросли, танцювали гопака так, мов земля горіла під ногами. І, вочевидь, передали свій запал залу і журі фестивалю. Бо він приніс нашому колективу «золото». Цей виступ, до речі, можна переглянути на нашій сторінці «ВКонтакте» за посиланням http://vk.com/video-29555453_456239019.
Після такого вдалого виступу козельщинські танцюристи встигли ще і змістовно провести вільний час. Відвідали Парк культури і відпочинку, де протягом кількох годин розважалися на атракціонах. З масою позитивних вражень дітвора покинула Харків, пообіцявши повернутися туди знову. За черговою перемогою.АНГАШ

ДЛЯ ДОВІДКИ
Міжнародний фестиваль танцю «Megapolis» є одним із найкращих фестивалів серед країн пострадянського простору, що поєднує в собі безліч танцювальних напрямків і збирає тисячі танцюристів із різними рівнями підготовки в різних номінаціях і категоріях. Має статус фестивалю-конкурсу. У листопада 2015 року фестиваль став членом організації «Міжнародний Танцювальний Союз», що вивело «Megapolis» на новий конкурентний рівень.
За час свого існування в «Megapolis» взяли участь колективи більш ніж із 300 населених пунктів. На сцені фестивалю продемонстрували свою майстерність танцюристи з майже 900 колективів.
Цього року фестиваль-конкурс проходив під патронатом благодійного фонду «Східний лотос» (м. Харків).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1473
2303
11507
13131
43647
58260
1604585

Прогноз
2496

12.03%
6.07%
14.37%
0.50%
0.36%
66.66%
Online (15 minutes ago):14
14 guests
no members

Ваш IP:130.180.209.161