АНГАШівці підкорили «MEGAPOLIS»

Останні новини

  • ЛІТО У РОЗПАЛІ. У ПРЯМОМУ СЕНСІ
    5 червня о 22 год. 15 хв. на приватній земельній ділянці в селі Новоселівці Бреусівської сільської ради виникла пожежа, вогнем знищено тюк цьогорічного лугового сіна масою близько 300 кг.
  • ШАР-ГОРА: ВТРИМАТИ МАРКУ
    Минулої суботи на Шар-горі у Приліпці традиційно пройшло обласне свято «Козацької слави цілюще джерело», що знову зібрало сотні гостей і дало привід ділитися враженнями протягом не одного дня. Як і в минулі роки, повсюди кипіла жвава торгівля, звучала народна пісня. Почесні гості свята на чолі з легендарним «Яковом Остряницею» пройшли колоною і поклали квіти до пам’ятного знаку на честь древньої  Говтви та її славних козаків.  Після офіційних привітань перед глядачами виступали артисти Полтавської обласної філармонії та фольклорні колективи. «Цвяхом програми» стала історична реконструкція бою, підготовлена сучасним козацтвом. Навколо було барвисто від вишиванок, рушників, сувенірів, картин; гамірно від звуків різноманітної музики,...
  • СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ДАЄ НОВІ РЕЗУЛЬТАТИ
    Нещодавно комунальне господарство Козельщинської об’єднаної територіальної громади поповнилося новою технікою — трактором «Беларус» вартістю понад півмільйона гривень.

АНГАШівці підкорили «MEGAPOLIS»

АНГАШ1Знову козельщинські танцювальні таланти заявили про себе далеко за межами рідного краю. Днями із Харкова повернулася з черговою творчою перемогою старша група студії танцю «АНГАШ» районного Будинку культури. 

У Харкові хлопці й дівчата брали участь у шостому Міжнародному фестивалі-конкурсі «MEGAPOLIS». Незважаючи на безсонну ніч у поїзді, хвилювання і переживання, учасники колективу гідно представили наш район і додали у скарбничку численних нагород «АНГАШу» чергову перемогу — перше місце за підсумками фестивалю.

— Цьогоріч до Харкова з’їхалося більше сотні хореографічних колективів, це кілька тисяч дітей із України, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії! Палац спорту «Локомотив», де відбувався фестиваль, був ущент переповнений конкурсантами, — розповідає керівник студії Андрій Гнідаш. — Конкурс проводили одночасно на двох майданчиках: на першому поверсі — масові танці, на другому — малі групи. Колективи готувалися до виступу, повторювали свої номери у найрізноманітніших місцях: у фойє, побіля сцени, і навіть на вулиці. Фестиваль тривав з дев’ятої ранку і майже до півночі.
— А як сприймали Ваші вихованці виступи своїх конкурентів? — поцікавилася я.АНГАШ3
— Спостерігали за виступами інших конкурсантів, звичайно, з інтересом адже у танцях кожного колективу відчувався свій національний колорит. Звичайно, від такої кількості учасників, від їх майстерності у нашої дітвори почався «мандраж»… Наближався час нашого виступу, а хлопці й дівчата ніяк не могли впоратися з напругою та невпевненістю. Переодяглися в українські костюми, провели розминку, прорепетирували. Аж ось оголосили наш «Гопак». Діти вийшли на сцену — і куди й поділася їхня невпевненість. При перших же звуках музики у всіх наче крила виросли, танцювали гопака так, мов земля горіла під ногами. І, вочевидь, передали свій запал залу і журі фестивалю. Бо він приніс нашому колективу «золото». Цей виступ, до речі, можна переглянути на нашій сторінці «ВКонтакте» за посиланням http://vk.com/video-29555453_456239019.
Після такого вдалого виступу козельщинські танцюристи встигли ще і змістовно провести вільний час. Відвідали Парк культури і відпочинку, де протягом кількох годин розважалися на атракціонах. З масою позитивних вражень дітвора покинула Харків, пообіцявши повернутися туди знову. За черговою перемогою.АНГАШ

ДЛЯ ДОВІДКИ
Міжнародний фестиваль танцю «Megapolis» є одним із найкращих фестивалів серед країн пострадянського простору, що поєднує в собі безліч танцювальних напрямків і збирає тисячі танцюристів із різними рівнями підготовки в різних номінаціях і категоріях. Має статус фестивалю-конкурсу. У листопада 2015 року фестиваль став членом організації «Міжнародний Танцювальний Союз», що вивело «Megapolis» на новий конкурентний рівень.
За час свого існування в «Megapolis» взяли участь колективи більш ніж із 300 населених пунктів. На сцені фестивалю продемонстрували свою майстерність танцюристи з майже 900 колективів.
Цього року фестиваль-конкурс проходив під патронатом благодійного фонду «Східний лотос» (м. Харків).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
187
2853
5601
36418
84598
95067
1418130

Прогноз
3120

12.48%
5.96%
14.83%
0.52%
0.40%
65.81%
Online (15 minutes ago):31
one guest
no members

Ваш IP:54.159.91.117