«АНГАШ»: ТРИМАТИ МАРКУ, НАЗВАЖАЮЧИ НА НЕГАРАЗДИ

Останні новини

  • Зці­ли­лась і ощас­ли­ви­лась
    Че­рез хво­ро­бу не скла­ло­ся у ме­не сі­мей­не жи­ття, щас­тя. Моє одру­жен­ня — всь­о­го на пі­вро­ку. Не ві­ри­ли ба­ть­ки, що я ко­лись ви­ду­жаю, тож не по­ві­ри­ли і чу­жі лю­ди.
  • Приведи нас, Маріе, до Сина!…
    Од­не з най­ве­лич­ні­ших в іс­то­рії люд­с­т­ва свят — Різ­д­во Гос­по­да Бо­га і Спа­са  на­шо­го Ісу­са Хрис­та. Ду­ша зав­ми­рає, ко­ли по­ду­ма­єш: це ж са­ма Лю­бов, са­ма  Бла­го­дать опус­ка­є­ть­ся до нас із своїх Не­бес­них ви­сот... Яко­го ще да­рун­ку тре­ба?
  • Пройшов Спас - пішло літо від нас...
    До найбільших серед дванадцяти річних свят християнського календарного циклу належить і Преображення Господнє, або Спас (Великий Спас), що припадає на 19 серпня. Він вважається третім святом після Різдва та Великодня. Перший Спас збігається з Маковеєм, тобто 14 серпня, а третій збігається з післясвятом Успіння (29 серпня). Згідно з переказами, одного разу Ісус Христос з трьома своїми учнями піднявся на гору під назвою – Фавор. Як тільки добрався він до самої вершини і безпосередньо зійшов на неї, він змінився на краще. Неймовірною білизною засяяло його вбрання, і обличчя його також засяяло. Преображення — явлення Сина, під час якого Отець свідчить голосом зі світлої хмари Святого Духа: «Цей є...

«АНГАШ»: ТРИМАТИ МАРКУ, НАЗВАЖАЮЧИ НА НЕГАРАЗДИ

ангаш1У Полтавському Будинку культури залізничників відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу хореографії імені Павла Вірського. 18 колективів з усієї області з’їхалися позмагатися за право пройти до наступного, регіонального етапу змагань. І тільки потім у Києві визначатимуть абсолютних переможців. Кожна танцювальна група представляла по кілька композицій.

 Наш район традиційно представляли вихованці хореографічної студії «АНГАШ».

— Зізнаюся, що ця поїздка для нас — просто заради підтримки форми, — коментує керівник студії Андрій Гнідаш. — Конкурс спочатку оголосили, потім відмінили, згодом запланували на весну наступного року і, врешті-решт, зателефонували буквально кілька днів тому і повідомили, що нам потрібно готуватися на п’ятнадцяте грудня… Раніше ми готували три номери, у тому числі наш фірмовий «Гопак» на шістнадцять пар танцюристів. Але зараз половина дітвори захворіла, і нам доводиться працювати половиною складу. Тож покажемо лише «Гопак»…
«АНГАШівці» виступали, як і завжди, завзято й натхненно, незважаючи на те, що на сцені було дуже холодно. Можливо, не все вийшло так, як хотілося б, оскільки були у групі й дебютанти, які ще не танцювали «Гопака» на великій сцені. Але грамоту за участь у першому етапі конкурсу все одно привезли. Та головне — всією юрбою на чолі з викладачем відвідали свого товариша в обласній лікарні (як сказав А.П.Гнідаш: «Своїх не кидаємо!»), потім активно відпочили, позмагавшись у боулінг-клубі, і з хорошим настроєм повернулися додому.
Результати першого етапу варто чекати за місяць-два. Можливо, нашим юним танцюристам і пощастить пройти далі? А поки що дивіться фільм про поїздку на нашому каналі на YouTube.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1595
2041
4130
13457
39108
66381
1666427

Прогноз
3144

11.70%
6.20%
14.17%
0.58%
0.35%
67.00%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.254