Остання зустріч…

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

Остання зустріч…

Хохич…У передвоєнні роки уродженець села Бреусівки Сергій Онопрійович Хохич працював учителем Другої Олександрівської, а потім — завідуючим Щуріївської початкової школи. Аж тут — війна. Закінчивши військове училище, Сергій Онопрійович влився у діючу армію.

…Після переможної Курської битви його військова частина визволяла Харків, а потім — Полтаву. Саме тут, біля річки Ворскли, в одному з населених пунктів, фашисти чинили запеклий опір. Тому командування створило сильний ударний загін. Рота Хохича повинна була проникнути у тил ворога і створити необхідні умови для успішних дій загону. Ворог не очікував раптового нападу. Воїни захопили двадцять бронетранспортерів, кілька шестиствольних мінометів та іншу техніку.
…Полк стрімко рухався на південний захід. Ось він уже на території Козельщинського району. Зовсім поруч — рідне село Хохича — Бреусівка. Як там діти, дружина, батьки? Чи не розправилися гітлерівці з сім’єю командира? Адже більше двох років він не мав про неї жодної звісточки. Командування дало доблесному офіцеру дводобову відпустку. 25 вересня відбулася його хвилююча й остання зустріч зі своєю сім’єю…
…Полк вів тяжкі бої за Кіровоград. У районі Лелеківки було оточено велике вороже угруповання. У його знищенні брала участь і рота Хохича. Ворог поливав наступаючі війська щільним вогнем. І ось голову командира мов опекло. Полилася гаряча кров. Досвідченому хірургу Володимиру Барангеєву не вдалося врятувати життя С.О.Хохича.
На його могилі у Кіровограді на мармуровій плиті висічено: «Гвардії капітан Сергій Онопрійович Хохич (1912-1944)».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
644
2003
10094
13131
42234
58260
1603172

Прогноз
2568

12.04%
6.07%
14.38%
0.50%
0.36%
66.65%
Online (15 minutes ago):173
173 guests
no members

Ваш IP:178.63.26.114