Веселий вареник

Останні новини

  • Жити з людьми, жити для людей
    У ці дні близькі, рідні та друзі вшановують пам’ять Дмитра Івановича Піщаного і засвідчують йому свою повагу. Адже на 40-й день після смерті людини її душа постає перед Всевишнім, щоб дізнатися про своє місце у потойбічному світі. Тож нехай моя розповідь про Дмитра Івановича стане вагомим аргументом на користь його душі.
  • Щоб не плакать, сміємося…
    Ніхто не хоче бути батьками дитини з особливими потребами, не планує цього, коли уявляє себе батьком або матір'ю. На жаль, це — сліпа лотерея, від участі в якій не застрахований ніхто.
  • ДЛЯ НЕЇ ХОРІШКІВСЬКА ЗЕМЛЯ СТАЛА РІДНОЮ
    Із Сибіру — до ХорішокКоли онуки були малими (а їх у Раїси Єгорівни четверо: три хлопці й одна дівчина), вони сідали гуртом, брали географічний атлас, і бабуся Рая починала «урок географії»:— Дивіться, діти, де ваша бабуся навчалася, де жила і звідки сюди приїхала. А показувати було що… Ось тут, у Забайкаллі (Читинська область), народилася... Ось сюди, на Алтай, маленькою — у дитинстві боліли суглоби — медсестра возила дівчинку лікуватися. Середню й вищу освіту здобула у Тюменській області, вивчившись на вчителя російської мови та літератури. На четвертому курсі вийшла заміж, народила доньку; працювала у Бєлгородській області…

Веселий вареник

Гуморини із «манцевої корзини»

корзинаПосеред вічності
Від небуття до небуття —
Ріка життя…
Уже давно проплив я середину…
І берег протилежний чітко видно.

Якби ви знали...

karikatura staraya shuba andrey saenko 16008Якби ви знали, як тяжко часом вибирати подарунки. Думаєш-думаєш, аж голова пухне. Не те, що колись. Поклав гроші у конверт — і ніяких клопотів. А то ходи півдня, вибирай. Друзі кажуть, що подарунок має бути з натяком; жінка каже, що має бути корисним, необхідним. Сусід каже, що подарунок має бути оригінальним. А ще краще — ефектним. Он як у Васі. Купив жінці гарну книжку «Як економити гроші». Вже через пару тижнів і він, і жінка, і всі ми відчули, що після такого подарунку ефект просто грандіозний! Вася навіть на лиці змінився. Каже:

«I не треба тут кричати!..»

дамочкаУпевнена, що кожен із вас знає таку особливу породу людей, котрих і хлібом не годуй, а дай лишень посваритися. І неважливо, з ким, і де, і з якого приводу. Та хоч і сам із собою. Або ж подумки — з усім світом. Зате яка душевна розрада! Мені, приміром, не раз доводилося спостерігати за такими.

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
151
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):76
76 guests
no members

Ваш IP:54.173.237.152