Нi в тин, нi в ворота

Останні новини

  • ПРОСО: ЧИ МАЄ ЗНАЧЕННЯ КОЛІР?
    «Я щороку сію на своїй присадибній ділянці просо. І от у чому проблема: у позаминулому році після обмолоту я помітила, що серед звичайного жовтуватого проса де-не-де траплялося чорне на колір. А коли змолотили у минулому році, виявилося що тепер майже усе зерно чорного забарвлення. Не знаю, що й робити. Куди його можна використовувати? Чи можна його згодовувати хоча б курям? І чи його можна також застосовувати від пролежнів, як і звичайне просо? Лідія Петрівна РАДЧЕНКО, пенсіонерка, с.Бреусівка»
  • Ювелірні вироби виглядатимуть, ніби нові
    Хочете повернути блиск вашим улюбленим прикрасам?  Зробити це досить легко. Вам лише знадобляться: по одній столовій ложці солі, соди, засобу для миття посуду, склянка води та шматок алюмінієвої фольги.Відріжте шматок алюмінієвої фольги і покладіть на дно невеликої миски або склянки. Налийте гарячу воду в миску. Додайте сіль, соду, і рідину для миття посуду. Покладіть ювелірні вироби на фольгу і залиште на 5-10 хвилин.Промийте ювелірні вироби у прохолодній воді і протріть сухою м'якою тканиною.
  • «Бомбочки» для ванни
    Ваші дітки не завжди із задоволенням біжать у ванну? Можливо, це зміниться, коли ви зробите для них різнокольорові «бомбочки». Додаючи ті чи інші косметичні інгредієнти, ви підсилите корисні властивості «бомбочок». Згодом  ви й самі захочете купатися тільки з цими ароматними кульками. Залежно від настрою, можна додавати тонізуючі, заспокійливі, розігріваючі, пом’якшувальні та інші добавки.  Для прикладу пропонуємо вам кілька найпопулярніших рецептів.

Нi в тин, нi в ворота

16«Павка Корчагін втомився і міцно заснув. Вода полилася із крана і через задній прохід потрапила у зал до пасажирів».
(Зі шкільного твору. 80-і роки минулого століття).

«Катерина була нещасна і знедолена. Вона постраждала від сексу з москалем».
(Зі шкільного твору).

«Подумайте, як ми працюємо? Паруємо корів безпородними бичками, переводиться поголів’я. А гляньте, яка нас армія тут сидить! Ми повинні це робити власними силами!»
(Із районної наради техніків штучного запліднення корів 80-х років минулого століття).

«Виховання дітей на дуже низькому рівні. Діти блукають ночами на дискотеках, роблять хтозна-що. А потім куняють на у роках. Це — недоробки!»
(Із виступу на шкільних батьківських зборах).

«До відому продавців м’ясних виробів. Громадяни з товарним м’ясом печатаються у третьому павільйоні. З головами, льогкими, печінкою і прочим лівером — у порядку живої очереді».
(Із оголошення на базарі).

«Шановна редакціє! Пишу вам, бо вже терпець урвався. Я пригласив із району землевпорядника і сказав, що в мене не хвата. Він поміряв і сказав, що в мене лишнє. Безсовісно відрізав цілий метр і віддав сусідові Прокопчуку Івану. А в нього ж там по саму зав’язку! Отже, коли не приймете міри, то буду жалуватися у область, Порошенку, або й самому ООНу!»

(Із листа до редакції).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
751
1626
4072
10947
32765
70044
1103091

Прогноз
1944

10.93%
6.41%
16.47%
0.62%
0.49%
65.07%
Online (15 minutes ago):22
22 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.39