Нi в тин, нi в ворота

Останні новини

  • Про все-все мені нагадують «три зозулі, з поклоном»…
    — А почитаймо, — раптом десь у надвечір’ї зверталася до мене дружина Надя, — таким чином і наснажимося, а потім знову за робочий стіл, за ручку з пером…— А що ж почитаємо? — уточнюю.— Та почнемо з Григора (це вона мала на увазі Григора Тютюнника): він так болісно писав.І стиха додавала:
  • Перші «Олесеволівські читання-2018»
    4 травня у Бреусівському Будинку культури відбулися перші районні літературно-краєзнавчі «Олесеволівські читання-2018». На захід із Києва прибув письменник-земляк, авторитетний дослідник Голодомору 1932-33 рр. в Україні, випускник місцевої школи Олесь Воля з дружиною Ганнусею, братом Михайлом та соратником-побратимом по перу Олександром Кавуненком.
  • Пам’яті видатного письменника-земляка
    Цей рік для жителів нашого району знаменний 100-річчям від дня народження славетного земляка, письменника, поета, літературного та громадського діяча Олеся Терентійовича Гончара.

Нi в тин, нi в ворота

16«Павка Корчагін втомився і міцно заснув. Вода полилася із крана і через задній прохід потрапила у зал до пасажирів».
(Зі шкільного твору. 80-і роки минулого століття).

«Катерина була нещасна і знедолена. Вона постраждала від сексу з москалем».
(Зі шкільного твору).

«Подумайте, як ми працюємо? Паруємо корів безпородними бичками, переводиться поголів’я. А гляньте, яка нас армія тут сидить! Ми повинні це робити власними силами!»
(Із районної наради техніків штучного запліднення корів 80-х років минулого століття).

«Виховання дітей на дуже низькому рівні. Діти блукають ночами на дискотеках, роблять хтозна-що. А потім куняють на у роках. Це — недоробки!»
(Із виступу на шкільних батьківських зборах).

«До відому продавців м’ясних виробів. Громадяни з товарним м’ясом печатаються у третьому павільйоні. З головами, льогкими, печінкою і прочим лівером — у порядку живої очереді».
(Із оголошення на базарі).

«Шановна редакціє! Пишу вам, бо вже терпець урвався. Я пригласив із району землевпорядника і сказав, що в мене не хвата. Він поміряв і сказав, що в мене лишнє. Безсовісно відрізав цілий метр і віддав сусідові Прокопчуку Івану. А в нього ж там по саму зав’язку! Отже, коли не приймете міри, то буду жалуватися у область, Порошенку, або й самому ООНу!»

(Із листа до редакції).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
60
2041
5758
13457
40736
66381
1668055

Прогноз
2640

11.70%
6.21%
14.17%
0.58%
0.35%
67.01%
Online (15 minutes ago):10
10 guests
no members

Ваш IP:54.80.87.166