Нi в тин, нi в ворота

Останні новини

  • В ОЧIКУВАННI ДИВА
    У моєму дитинстві Миколая не було. Був кимось прогризений пластмасовий Дід Мороз з залишками червоної фарби на носі та мішку, і така ж невпізнавана обдерта Снігурка, яку за пару свят «десь діли». Мати так і питала: «Де ви діли Снігурку?», кожного разу, коли наряджала ялинку. «Діта» Снігурка дошкуляла недовго: ялинку в нашій хаті ставили всього кілька зим, бо «нашо — як у школі є, в клубі є, ше й дома». 
  • Грип атакує: в епіцентрі уваги — розв’язання проблеми!
    В Україні розпочалася епідемія грипу. «За минулий тиждень показники захворюваності на грип та ГРВІ перевищили епідеміологічний поріг – захворіли понад 203 тисяч людей», – заявили у МОЗ. Зазначається, що показник захворюваності на грип із 3 до 9 грудня становив 528,2 на 100 тисяч населення, що на 1,8% більше епідемічного порогу в Україні.  Також у МОЗ повідомили, що від надзвичайно небезпечного грипу «Сінгапур» (штам A (H3N2) минулого тижня померла 9-річна дівчинка з Харківської області. У Козельщинському районі лише за листопад офіційно було зареєстровано 269 випадків ГРВІ,  у тому числі 89 школярів.
  • Вакцинація — це важливо
    У перші два роки  життя дитина тільки починає пізнавати світ. Кожна хвилина, проведена разом, для нас на вагу золота. Ми будуємо плани на майбутнє, уявляємо, як дитина заговорить і почне ділитися з нами своїми думками. Як гратиметься з іншими дітлахами, їздитиме на велосипеді. Як ми поведемо її до першого класу, разом поїдемо на відпочинок... Але ми мало замислюємося над тим, що всі ці прекрасні й неповторні миті  життя може затьмарити хвороба. На щастя, завдяки вчасно зробленим щепленням багато небезпечних недуг можна відвернути.

Нi в тин, нi в ворота

16«Павка Корчагін втомився і міцно заснув. Вода полилася із крана і через задній прохід потрапила у зал до пасажирів».
(Зі шкільного твору. 80-і роки минулого століття).

«Катерина була нещасна і знедолена. Вона постраждала від сексу з москалем».
(Зі шкільного твору).

«Подумайте, як ми працюємо? Паруємо корів безпородними бичками, переводиться поголів’я. А гляньте, яка нас армія тут сидить! Ми повинні це робити власними силами!»
(Із районної наради техніків штучного запліднення корів 80-х років минулого століття).

«Виховання дітей на дуже низькому рівні. Діти блукають ночами на дискотеках, роблять хтозна-що. А потім куняють на у роках. Це — недоробки!»
(Із виступу на шкільних батьківських зборах).

«До відому продавців м’ясних виробів. Громадяни з товарним м’ясом печатаються у третьому павільйоні. З головами, льогкими, печінкою і прочим лівером — у порядку живої очереді».
(Із оголошення на базарі).

«Шановна редакціє! Пишу вам, бо вже терпець урвався. Я пригласив із району землевпорядника і сказав, що в мене не хвата. Він поміряв і сказав, що в мене лишнє. Безсовісно відрізав цілий метр і віддав сусідові Прокопчуку Івану. А в нього ж там по саму зав’язку! Отже, коли не приймете міри, то буду жалуватися у область, Порошенку, або й самому ООНу!»

(Із листа до редакції).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1045
1459
5623
13825
27405
60361
1851129

Прогноз
1200

10.79%
7.90%
13.60%
0.61%
0.33%
66.77%
Online (15 minutes ago):13
13 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.239