Нi в тин, нi в ворота

Останні новини

  • ШАНОВНІ НАШІ ЧИТАЧІ, ДРУЗІ, ПРИХИЛЬНИКИ!
    Для вас — чудова новина: «Козельщинські вісті» уперше за свою історію паралельно з поштовою передплатою на наше друковане видання оголошують про нову послугу:РОЗСИЛКУ ЕЛЕКТРОННОЇ ВЕРСІЇ ГАЗЕТИз ІІ півріччя 2017 року!
  • ХОЧ І ДЕШЕВО, ТА ВСЕ ОДНО — СЕРДИТО
    Чорногорія офіційно стала 29-ю державою — членом НАТО. Китайський вірус заразив більше 250 млн. комп’ютерів по усьому світу. Facebook планує запустити спеціальний месенджер для підлітків, який дозволить батькам контролювати своїх дітей, не вимагаючи аккаунта. У Туреччині знайшли стародавнє підземне місто з 52 печерами. Помер голова Української греко-католицької церкви 2005-2011 рр. Блаженніший Любомир Гузар.  Україна зайняла 60 місце в рейтингу найбільш конкурентоспроможних економік світу. Харків — єдине місто в Україні, де незабаром буде побудовано потужний сміттєпереробний завод.
  • «КОЗЕЛЬЩИНСЬКІ ВІСТІ» — ЗНОВУ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ЖУРНАЛІСТ РОКУ-2017»
    Ось уже другий рік поспіль на Полтавщині проводять обласний творчий конкурс «Журналіст року». Цьогоріч участь у ньому взяло 44 журналісти, кореспонденти, блогери. Спільно вони подали 224 матеріали.Для порівняння: минулого року було 25 учасників, які подали на конкурс 190 матеріалів.

Нi в тин, нi в ворота

16«Павка Корчагін втомився і міцно заснув. Вода полилася із крана і через задній прохід потрапила у зал до пасажирів».
(Зі шкільного твору. 80-і роки минулого століття).

«Катерина була нещасна і знедолена. Вона постраждала від сексу з москалем».
(Зі шкільного твору).

«Подумайте, як ми працюємо? Паруємо корів безпородними бичками, переводиться поголів’я. А гляньте, яка нас армія тут сидить! Ми повинні це робити власними силами!»
(Із районної наради техніків штучного запліднення корів 80-х років минулого століття).

«Виховання дітей на дуже низькому рівні. Діти блукають ночами на дискотеках, роблять хтозна-що. А потім куняють на у роках. Це — недоробки!»
(Із виступу на шкільних батьківських зборах).

«До відому продавців м’ясних виробів. Громадяни з товарним м’ясом печатаються у третьому павільйоні. З головами, льогкими, печінкою і прочим лівером — у порядку живої очереді».
(Із оголошення на базарі).

«Шановна редакціє! Пишу вам, бо вже терпець урвався. Я пригласив із району землевпорядника і сказав, що в мене не хвата. Він поміряв і сказав, що в мене лишнє. Безсовісно відрізав цілий метр і віддав сусідові Прокопчуку Івану. А в нього ж там по саму зав’язку! Отже, коли не приймете міри, то буду жалуватися у область, Порошенку, або й самому ООНу!»

(Із листа до редакції).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1439
2554
7231
14269
29216
54269
1531894

Прогноз
1800

12.07%
5.85%
14.56%
0.51%
0.38%
66.64%
Online (15 minutes ago):7
7 guests
no members

Ваш IP:66.249.64.94