Різдво без коханого

Останні новини

  • Козельщинський край відвідав митрополит Онуфрій
    22 травня, в день пам’яті святого Миколи Чудотворця, Полтавщину відвідав Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України. Зокрема Блаженніший відвідав Козельщинський Різдва Пресвятої Богородиці жіночий монастир.
  • Почесно мати таких земляків
    Рішенням 18-ї сесії районної ради сьомого скликання звання «Почесний громадянин Козельщинського краю» було присвоєно найбільш знаним і поважним мешканцям нашого району.
  • АТО вже немає, є нові соцвиплати і підвищення цін
    Цього року травень приніс не лише додаткові вихідні. Будуть як нові соціальні виплати, так і чергові подорожчання. А комунальні субсидії нараховуватимуться за зміненими правилами.

Різдво без коханого

Різдо безВона не знає, як далі без нього жити. Якби Господь подарував їм хоча би ще одну маленьку зустріч! Тоді сказала б, як сильно любить.
Та вона вірить, що у цей святковий час коханий зможе побачити й відчути все, що криється в її серці. Хоча… воно давно вже не належить їй. Сергій був і завжди буде його законним власником.

Холодні вечори часто навіюють спогади про їхню першу зустріч. Той дощовий вечір здавався найгіршим у житті. Олена — у красивій сукні, у туфлях на високих підборах поспішала на корпоративну вечірку. І раптом перечепилася й упала. Напевно, у найбільшу калюжу. Це було жахливо! Але Сергій не розгубився і навіть не засміявся — одразу підбіг, допоміг підвестися. Та вечірнє вбрання було зіпсоване. Хлопець люб’язно запропонував чарівній незнайомці зайти у дім, аби переодягнутися, але це було неприйнятним для неї. Тоді наполіг, що проведе додому. Олена, зніяковівши, відмовила, хоча всією душею сподівалася, що хлопець не залишить її саму. І він не залишив! Віддав свою куртку, а сам тремтів від холоду, хоча запевняв у протилежному.
Якою ж цікавою видалася прогулянка додому! Сергій усіляко намагався відволікти дівчину від неприємності, що трапилася. І йому це вдалося. Олена навіть перестала помічати, що люди скоса дивляться на неї, адже всім єством намагалася вловити кожне слово молодого чоловіка, кожен жест. Здавалося, що вони — старі добрі друзі, хоча познайомилися годину тому. Тоді Олена й закохалася у Сергія, у його щиру, непідкупну турботу й ніжність. Вона не раз чула історії про споріднені душі, та вважала це все маячнею… До зустрічі з долею.
Той Новий рік вони зустріли вдвох. Але Сергій понад усе любив Різдво! «Немає величнішого свята на Землі, ніж народження нашого Господа», — завжди повторював, і лише поряд із коханим Олена змогла відчути справжню радість цього свята.
Дівчина ніколи не забуде затишку Сергієвої оселі. Для затятого холостяка там було аж надто по-домашньому. Відчуття душевного тепла, що невимушено витало у повітрі, завжди надавало їй сил і жаги до життя.
Обранець Олени одразу сподобався її батькам, а серце матері ніколи не обманеш.
…Вони побралися через два місяці після знайомства. Та, на жаль, надто мало часу для щастя їм було відміряно. Заради ще однієї миті з єдиним Олена готова знову та знову переживати страшну розлуку. Але навіть на це у неї немає права.
Якби коханий тільки знав, що сниться їй кожної ночі. Та як боляче, прокинувшись, розуміти: це лише сон, і вона ніколи більше не відчує тепла рідних рук.
Клята війна забрала Сергія, потягнула у свої чорні тенета. «Чому? Чому він? І що він хотів довести? Чому пішов добровольцем? Хіба це було вартим розлуки зі мною?»
Та насправді Олена пишається чоловіком! Просто їй нестерпно боляче жити далі. А ще боляче від того, що не встигла сказати про найголовніше. Їхня найзаповітніша мрія здійсниться — у них буде син. І матуся обов’язково розповість йому про найкращого у світі татка-героя.
«Не хвилюйся, любий, усе в нас буде добре, адже вже скоро ти знову будеш обіймати мене… руками нашого сина. Тільки тепер я так боюся Різдва, адже не знаю, як святкувати його без тебе!»

Юлія ШИРА

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
318
3850
27176
17740
69568
58428
1308033

Прогноз
4056

11.09%
6.26%
15.63%
0.56%
0.43%
66.04%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:91.107.69.70