Найцікавіші ворожіння у Різдвяну ніч

Останні новини

  • Спортивні новини
    Спортивне свято У Верхній Мануйлівці стало традицією на свято Трійці організовувати спортивні змагання. Не став виключенням і цей рік завдяки організаторам — спортивному інструктору Юрію Світличному, учителю фізичної культури Сергію Ковшару. У центрі села облаштували майданчик для гри в міні-футбол. Призи підготували спонсори — місцеві фермери Микола Світличний та депутат Козельщинської селищної ради Михайло Харченко.
  • Спортивні новини
    5 червня у Полтаві на веслувальній базі «Олімпійські надії» селища Климівки відбулася обласна спартакіада з рекреаційних видів спорту, цілями якої були: популяризація рекреаційних видів спорту як ефективного способу оздоровлення та реабілітації людей з інвалідністю та залучення їх до активного способу життя, залучення людей з інвалідністю до регулярного заняття рекреаційним спортом, виявлення здібних та обдарованих спортсменів.
  • Змагалися депутати
    4 травня у Полтаві відбулася фінальна частина обласної спартакіади депутатів усіх рівнів. Наш район представляла міні-футбольна команда, яка виграла районні змагання у Кременчуці, та депутат Василівської сільської ради Олександр Ковадло — у змаганнях шахістів.У змаганнях із міні-футболу наша команда зустрілася з депутатами Кременчуцького та Оржицького районів. Важка перемога над Кременчуком із рахунком 2:1 не залишила сил для проникнення оржицькій команді, і виграючи 1:0, наші спортсмени поступилися з рахунком 6:2 і не змогли втрутитися у розподіл нагород. У підсумку — 5 місце. У складі футбольної команди зіграли Юрій Марченко, Юрій Солодрай, Валерій Виставний, Валерій Срібний, Сергій Невідомий. Володимир БЕРЕЗОВСЬКИЙ, голова МО ГО...

Найцікавіші ворожіння у Різдвяну ніч

різдяні орожінняВорожіння у Різдвяну ніч — це давній звичай, який особливо подобається дівчатам. Для вас, улюблені читачки, ми зібрали найцікавіші способи різдвяних ворожінь: на судженого, на майбутнє, на ім’я майбутнього чоловіка та інші. І навіть якщо ви не вірите у їхню правдивість, то завдяки різдвяним ворожінням ви забезпечите собі і своїм подругам веселе дозвілля, що запам`ятається надовго!

Яким буде наступний рік

Щоб поворожити таким чином, вам знадобиться чайний сервіз! Найкраще, якщо всі чашки будуть однаковими за розміром. Також заздалегідь підготуйте каблучку, монетку, цибулю, шматочок хліба, цукор або цукерку, дрібку солі і в одну з чашок налийте трохи води. Усі ці предмети необхідно покласти в чашки.
Один із тих, хто ворожить, має поміняти всі чашки місцями, а решта із закритими очима вибрати собі по одній чашці.
Трактування майбутнього за допомогою цього ворожіння буде наступним: хліб — до благополуччя і фінансової стабільності; цукерка або цукор — до веселого року; каблучку — до одруження у цьому році; монетка — до багатства або прибутку; сіль — до горя, нещастя; цибуля — до сліз; вода — ніяких суттєвих змін у новому році не відбудеться.

Ворожіння по зерну

Для цього ворожіння вам знадобиться банка з крупою. Крупа може бути будь-яка, але зернова. Кожен, хто ворожить, із закритими очима тримає ліву руку над баночкою і ставить запитання, що хвилює, та на яке можна відповісти «так» чи «ні». Після того, як запитання поставлене, той, хто ворожить, повинен узяти з банки трохи зерна і висипати на якусь поверхню. Якщо вийшла парна кількість зерен, то відповідь на запитання — «так», а якщо непарна — «ні».

Відповідь — у книзі

Візьміть будь-яку книгу, дуже добре підійдуть збірки віршів. Той, що ворожить, повинен потримати книгу в руках і з закритими очима вголос або про себе поставити запитання, на яке потрібна відповідь. Після цього треба назвати номер сторінки, номер рядка на ній та знизу або зверху.
Відкривши книгу на тій сторінці, яку назвали, шукайте номер рядка — увесь рядок і буде відповіддю на ваше запитання. Якщо ж відповідь дана незрозуміла, спробуйте запитати ще раз і повторно вибрати сторінку і рядок.

Судженого покаже горіхова шкаралупа

У цьому ворожінні горіхова шкаралупа має дуже важливе значення — вона буде відповідати на ваші запитання. Отже, для ворожіння вам знадобиться: половинка горіхової шкаралупи, церковна свічка (бажано коротенька, можете обрізати за потреби), ємність (тазик) із водою, папір і ручка. 

Напишіть на невеликих аркушах паперу чоловічі імена. Потім прикріпіть ці папірці по краю тазика із набраною в нього водою. Запаліть свічку, накапайте віск у горіхову шкаралупу і закріпіть свічку у ній.
Кожен, хто ворожить, повинен узяти горіхову шкаралупу в руки і пустити по воді. Необхідно дочекатися, коли шкаралупа підпливе до якогось з імен і запалить його, тоді відразу ж беріть папір і читайте ім’я, яке на ньому написано. Таким ім`ям і буде зватися ваш майбутній чоловік. Якщо шкаралупа зупинилася і не пливе, значить, вам іще не час знати ім’я свого судженого. Якщо шкаралупа підпливла до папірця, але не підпалила його — значить, це буде тимчасове захоплення.

Побачити майбутнє за ялинковою гілочкою

Це ворожіння краще здійснити на самоті. Вам знадобиться ялинкова гілочка. Перед сном запаліть у своїй спальні свічку і потримайте над нею гілочку, промовляючи 12 разів поспіль: «Ялино-цариця, всім деревам мати, жити мені довго або смерті чекати; зради чи вірності; багатства чи бідності?».
Потім покладіть гілочку під свою подушку і лягайте спати. Найімовірніше, у цю ніч уві сні ви побачите своє майбутнє. Якщо ж ви прокинетеся і забудете сон — значить поки що вам не варто його знати.
Дістаньте гілку ялини з-під подушки: якщо гілочка ціла і зелена — у цьому році вас чекає успішне життя у достатку, без хвороб і потрясінь; а якщо голочки сильно обсипалися або гілка пожовкла — значить рік буде не дуже успішним.

Який гавкіт — такий і чоловік

У ніч із 6 на 7 січня необхідно вийти на вулицю. Візьміть із собою ніж, але не бійтеся, вам нічого не доведеться різати, крім снігу.  Нехай і здається це смішним, але необхідно кілька разів «порізати» сніг, повторюючи: «Чорте, чорте, не мовчи, чорте, чорте, підкажи, який мені чоловік попадеться, сміятися чи плакати доведеться?».
Зробивши це, замовкніть і прислухайтеся до гавкання собак або звуків, які вони видають. Якщо гавкіт буде уривчастим і злим — чоловік буде похмурим і суворим. Почувши заливчастий і веселий гавкіт, знайте — чоловік ваш буде добрим і простим. Якщо почуєте виття — це погано, заміжжя буде недовгим. А почувши гарчання собак, знайте, що чоловік буде дуже завбачливим, але ревнивим.

Напишіть ім’я судженого

Це ворожіння також не колективне. Дівчина, яка ворожить, пише на папірцях чоловічі імена і кладе їх під свою подушку. Перед сном вона три рази повинна повторити: «Суджений-ряджений, назвися і уві сні з'явися!». Після цього лягати спати і ні з ким не розмовляти після зробленого до ранку. Вранці потрібно витягнути з-під подушки папірець з ім’ям — яке ім’я витягнеться, так і зватимуть чоловіка. До того ж, ваш суджений може вам наснитися.

За матеріалами Інтернет-джерел

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1644
2554
7231
14269
29216
54269
1531894

Прогноз
1800

12.07%
5.85%
14.56%
0.51%
0.38%
66.64%
Online (15 minutes ago):14
14 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.209