«Допомагаю татові копати картоплю, їсти малину і макарони...»

Останні новини

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІД СЕЛА ДО СЕЛА, ВІД ПАЦІЄНТА ДО ЛІКАРЯ…
    Сушківська амбулаторія залишилася без власного сімейного лікаря. А ще кілька років тому місцева громада раділа: їм удалося за підтримки районної влади, фінансування тоді ще Пригарівської сільської ради, а також  завдяки ентузіазму та коштам місцевих фермерів, населення перетворити Сушківський ФАП на комфортну амбулаторію, забезпечити її кадрами, перш за все — молодим сімейним лікарем; купити автомобіль…
  • Найзатребуваніший сервісів Міністерства юстиції України
    Одним із найпопулярніших і найзатребуваніших сервісів Міністерства юстиції України насьогодні є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо у пологовому будинку.
  • ДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ НАЙБІЛЬШЕ ХВОРІЮТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ
    Протягом минулого тижня (станом на 28 січня) на Полтавщині продовжується сезонний підйом захворюваності на гострі респіраторні інфекції.

«Допомагаю татові копати картоплю, їсти малину і макарони...»

татусьЗ нагоди Всесвітнього дня батька ми вирішили поцікавитися у своїх вихованців дитячого садочка,  за що вони люблять своїх татусів, як проводять з ними час і що роблять разом із ними. Ось що ми почули:

 еронікаВероніка: — Люблю тата за те, що він мене купає і на гойдалці зі мною катається.

 

 

 

Артем

Артем: — Тато високо мене гойдає, вчить їздити на велосипеді, а я допомагаю йому буряк полоти.

 

 

 

арараВарвара: — Люблю тата за те, що він зробив для мене гойдалку. Він допомагає мені повертати на велосипеді; і підкидає аж до неба. Люблю з татом ходити у парк. Я допомагаю йому будувати.

 

 

Артем1Артем: — Люблю тата, бо він купує багато цукерок. Люблю з татом ходити на гірки. Допомагаю йому ремонтувати машину.

 

 

 

КіраКіра: — Люблю тата за те, що він робить літачки, дарує мені колечка і красиві сережки. Мені подобається купувати з ним іграшки. Люблю тата виховувати, щоб не смітив у хаті.

 

 

РафаїлаРафаїла: — Люблю тата за те, що він зробив для мене гірку, купує іграшки, возить у парк і садочок. Люблю у тата ночувати і допомагаю йому полоти бур’яни.

 

 

ДашаДаша: — Люблю тата, бо він робить для мене пісочницю. Люблю їздити з ним на рибалку. А ще я допомагаю татові купувати іграшки для себе та копати картоплю.

 

 

МашаМаша: — Люблю тата, бо він басейн надуває і купує іграшки гарні, возить на майданчик. Люблю із татом ремонтувати чайник.

 

 

 

ДіанаДіана: — Люблю тата, бо він возить мене у парк на велосипеді, купує цукерки і «бамбук». Я допомагаю татові робити гойдалку.

 

 

 

ФаїнаФаїна: — Люблю тата, бо він сильно гойдає мене на гойдалці, надуває басейн, любить сильніше за маму. Я допомагаю татові саджати картоплю, мити посуд.

 

 

РоманРома: — Люблю тата, бо він мені робить гойдалку, готує їсти, дає машину і продукти. Я люблю із ним спати. Допомагаю татові копати картоплю, їсти малину і макарони.

 

 

Злата 1Злата: — Люблю тата за те, що він мені зробив сарай для нутрій, купує іграшки, будує будинок. Я допомагаю татові годувати курей.

 

 

 

ОксанаОксанка: — Люблю тата, бо він зробив для мене гойдалку, він мене любить і дуже міцно обіймає. Допомагаю татові саджати картоплю, робити клітку — подаю дощечку.

 

 

Наші батьки — найближчі для нас люди в усьому світі. Мама і тато — найперші слова, які більшість із нас вимовляє, коли вчимося розмовляти. Але чомусь ми забуваємо татусів, а вони є міцною опорою як для жіночого, так і дитячого плеча. Вони і гойдалку змайструють, і в парку погуляють, і цукерками смачними почастують своїх дітлахів. Адже тато так само, як і мама, любить своїх дітей і бажає їм усього найкращого.
Ми бажаємо нашим татусям здоров’я, сили та наснаги для здійснення своїх і дитячих мрій. Знайте: ви найкращі, і ми вас дуже любимо!

Дитячі зізнання слухала
і записала Лілія КІСІН,
практичний психолог-вихователь Лутовинівського
ДНЗ «Ромашка»
Фото автора

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1112
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):26
26 guests
no members

Ваш IP:3.84.243.246