«Допомагаю татові копати картоплю, їсти малину і макарони...»

Останні новини

  • Зці­ли­лась і ощас­ли­ви­лась
    Че­рез хво­ро­бу не скла­ло­ся у ме­не сі­мей­не жи­ття, щас­тя. Моє одру­жен­ня — всь­о­го на пі­вро­ку. Не ві­ри­ли ба­ть­ки, що я ко­лись ви­ду­жаю, тож не по­ві­ри­ли і чу­жі лю­ди.
  • Приведи нас, Маріе, до Сина!…
    Од­не з най­ве­лич­ні­ших в іс­то­рії люд­с­т­ва свят — Різ­д­во Гос­по­да Бо­га і Спа­са  на­шо­го Ісу­са Хрис­та. Ду­ша зав­ми­рає, ко­ли по­ду­ма­єш: це ж са­ма Лю­бов, са­ма  Бла­го­дать опус­ка­є­ть­ся до нас із своїх Не­бес­них ви­сот... Яко­го ще да­рун­ку тре­ба?
  • Пройшов Спас - пішло літо від нас...
    До найбільших серед дванадцяти річних свят християнського календарного циклу належить і Преображення Господнє, або Спас (Великий Спас), що припадає на 19 серпня. Він вважається третім святом після Різдва та Великодня. Перший Спас збігається з Маковеєм, тобто 14 серпня, а третій збігається з післясвятом Успіння (29 серпня). Згідно з переказами, одного разу Ісус Христос з трьома своїми учнями піднявся на гору під назвою – Фавор. Як тільки добрався він до самої вершини і безпосередньо зійшов на неї, він змінився на краще. Неймовірною білизною засяяло його вбрання, і обличчя його також засяяло. Преображення — явлення Сина, під час якого Отець свідчить голосом зі світлої хмари Святого Духа: «Цей є...

«Допомагаю татові копати картоплю, їсти малину і макарони...»

татусьЗ нагоди Всесвітнього дня батька ми вирішили поцікавитися у своїх вихованців дитячого садочка,  за що вони люблять своїх татусів, як проводять з ними час і що роблять разом із ними. Ось що ми почули:

 еронікаВероніка: — Люблю тата за те, що він мене купає і на гойдалці зі мною катається.

 

 

 

Артем

Артем: — Тато високо мене гойдає, вчить їздити на велосипеді, а я допомагаю йому буряк полоти.

 

 

 

арараВарвара: — Люблю тата за те, що він зробив для мене гойдалку. Він допомагає мені повертати на велосипеді; і підкидає аж до неба. Люблю з татом ходити у парк. Я допомагаю йому будувати.

 

 

Артем1Артем: — Люблю тата, бо він купує багато цукерок. Люблю з татом ходити на гірки. Допомагаю йому ремонтувати машину.

 

 

 

КіраКіра: — Люблю тата за те, що він робить літачки, дарує мені колечка і красиві сережки. Мені подобається купувати з ним іграшки. Люблю тата виховувати, щоб не смітив у хаті.

 

 

РафаїлаРафаїла: — Люблю тата за те, що він зробив для мене гірку, купує іграшки, возить у парк і садочок. Люблю у тата ночувати і допомагаю йому полоти бур’яни.

 

 

ДашаДаша: — Люблю тата, бо він робить для мене пісочницю. Люблю їздити з ним на рибалку. А ще я допомагаю татові купувати іграшки для себе та копати картоплю.

 

 

МашаМаша: — Люблю тата, бо він басейн надуває і купує іграшки гарні, возить на майданчик. Люблю із татом ремонтувати чайник.

 

 

 

ДіанаДіана: — Люблю тата, бо він возить мене у парк на велосипеді, купує цукерки і «бамбук». Я допомагаю татові робити гойдалку.

 

 

 

ФаїнаФаїна: — Люблю тата, бо він сильно гойдає мене на гойдалці, надуває басейн, любить сильніше за маму. Я допомагаю татові саджати картоплю, мити посуд.

 

 

РоманРома: — Люблю тата, бо він мені робить гойдалку, готує їсти, дає машину і продукти. Я люблю із ним спати. Допомагаю татові копати картоплю, їсти малину і макарони.

 

 

Злата 1Злата: — Люблю тата за те, що він мені зробив сарай для нутрій, купує іграшки, будує будинок. Я допомагаю татові годувати курей.

 

 

 

ОксанаОксанка: — Люблю тата, бо він зробив для мене гойдалку, він мене любить і дуже міцно обіймає. Допомагаю татові саджати картоплю, робити клітку — подаю дощечку.

 

 

Наші батьки — найближчі для нас люди в усьому світі. Мама і тато — найперші слова, які більшість із нас вимовляє, коли вчимося розмовляти. Але чомусь ми забуваємо татусів, а вони є міцною опорою як для жіночого, так і дитячого плеча. Вони і гойдалку змайструють, і в парку погуляють, і цукерками смачними почастують своїх дітлахів. Адже тато так само, як і мама, любить своїх дітей і бажає їм усього найкращого.
Ми бажаємо нашим татусям здоров’я, сили та наснаги для здійснення своїх і дитячих мрій. Знайте: ви найкращі, і ми вас дуже любимо!

Дитячі зізнання слухала
і записала Лілія КІСІН,
практичний психолог-вихователь Лутовинівського
ДНЗ «Ромашка»
Фото автора

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
107
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):22
22 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.73