«Допомагаю татові копати картоплю, їсти малину і макарони...»

Останні новини

  • КУРС НА ОСВІТНЮ РЕФОРМУ ВЗЯТО
    Слово «новий», здається, ніколи не вибуває з лексикону мешканців населених пунктів Новогалещинської об’єднаної територіальної громади. По-перше, сама назва громади містить його. По-друге, ОТГ утворилася не так давно, і багато чого для неї нове. Як, наприклад, з нуля утворено галузеві відділи виконкому. По-третє, заклади освіти Новогалещинської ОТГ розпочали новий навчальний рік у новій іпостасі, будучи підпорядкованими новоствореному відділу освіти виконкому. І, нарешті, усі ці нововведення відбуваються в умовах запровадження освітньої реформи — Концепції «Нова українська школа» в освітніх закладах громади.
  • ВЛЕТІЛО В КОПІЄЧКУ…
    Непомітно збіг останній місяць літа. Якраз час підвести риску: скільки ж витратили батьки на те, щоби зібрати улюблене чадо до школи?
  • НА СТАРТІ
    Відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Козельщинського краю, присвячена впровадженню Нової української школи та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти регіону в 2018/2019 навчальному роціУчасники конференції обговорили здобутки освітньої галузі за минулий, окреслили основні завдання на новий 2018/2019 навчальний рік та обговорили шляхи запровадження концепції Нової української школи, створення сучасного освітнього середовища. Традиційно працівників освітньої галузі Козельщинського краю відзначили нагородами за сумлінну працю та професійні досягнення.У роботі конференції взяли участь і привітали освітян голова районної ради Юрій Марченко, Козельщинський селищний голова Олександр Троцький, заступник голови райдержадміністрації Світлана Тригубенко.

«Допомагаю татові копати картоплю, їсти малину і макарони...»

татусьЗ нагоди Всесвітнього дня батька ми вирішили поцікавитися у своїх вихованців дитячого садочка,  за що вони люблять своїх татусів, як проводять з ними час і що роблять разом із ними. Ось що ми почули:

 еронікаВероніка: — Люблю тата за те, що він мене купає і на гойдалці зі мною катається.

 

 

 

Артем

Артем: — Тато високо мене гойдає, вчить їздити на велосипеді, а я допомагаю йому буряк полоти.

 

 

 

арараВарвара: — Люблю тата за те, що він зробив для мене гойдалку. Він допомагає мені повертати на велосипеді; і підкидає аж до неба. Люблю з татом ходити у парк. Я допомагаю йому будувати.

 

 

Артем1Артем: — Люблю тата, бо він купує багато цукерок. Люблю з татом ходити на гірки. Допомагаю йому ремонтувати машину.

 

 

 

КіраКіра: — Люблю тата за те, що він робить літачки, дарує мені колечка і красиві сережки. Мені подобається купувати з ним іграшки. Люблю тата виховувати, щоб не смітив у хаті.

 

 

РафаїлаРафаїла: — Люблю тата за те, що він зробив для мене гірку, купує іграшки, возить у парк і садочок. Люблю у тата ночувати і допомагаю йому полоти бур’яни.

 

 

ДашаДаша: — Люблю тата, бо він робить для мене пісочницю. Люблю їздити з ним на рибалку. А ще я допомагаю татові купувати іграшки для себе та копати картоплю.

 

 

МашаМаша: — Люблю тата, бо він басейн надуває і купує іграшки гарні, возить на майданчик. Люблю із татом ремонтувати чайник.

 

 

 

ДіанаДіана: — Люблю тата, бо він возить мене у парк на велосипеді, купує цукерки і «бамбук». Я допомагаю татові робити гойдалку.

 

 

 

ФаїнаФаїна: — Люблю тата, бо він сильно гойдає мене на гойдалці, надуває басейн, любить сильніше за маму. Я допомагаю татові саджати картоплю, мити посуд.

 

 

РоманРома: — Люблю тата, бо він мені робить гойдалку, готує їсти, дає машину і продукти. Я люблю із ним спати. Допомагаю татові копати картоплю, їсти малину і макарони.

 

 

Злата 1Злата: — Люблю тата за те, що він мені зробив сарай для нутрій, купує іграшки, будує будинок. Я допомагаю татові годувати курей.

 

 

 

ОксанаОксанка: — Люблю тата, бо він зробив для мене гойдалку, він мене любить і дуже міцно обіймає. Допомагаю татові саджати картоплю, робити клітку — подаю дощечку.

 

 

Наші батьки — найближчі для нас люди в усьому світі. Мама і тато — найперші слова, які більшість із нас вимовляє, коли вчимося розмовляти. Але чомусь ми забуваємо татусів, а вони є міцною опорою як для жіночого, так і дитячого плеча. Вони і гойдалку змайструють, і в парку погуляють, і цукерками смачними почастують своїх дітлахів. Адже тато так само, як і мама, любить своїх дітей і бажає їм усього найкращого.
Ми бажаємо нашим татусям здоров’я, сили та наснаги для здійснення своїх і дитячих мрій. Знайте: ви найкращі, і ми вас дуже любимо!

Дитячі зізнання слухала
і записала Лілія КІСІН,
практичний психолог-вихователь Лутовинівського
ДНЗ «Ромашка»
Фото автора

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1290
2041
4130
13457
39108
66381
1666427

Прогноз
3144

11.70%
6.20%
14.17%
0.58%
0.35%
67.00%
Online (15 minutes ago):19
19 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.11