Мангал з автомобільних дисків

Останні новини

  • «А й справдI, воно менI нужне?..»
    На хуторі Худенках, де пройшло моє дитинство, було у кінці 50-х років минулого століття щось трохи більше двох десятків осель. Жили тут дві багатодітні сім’ї — по семеро і більше дітей. Усі вони зростали, як правило, працьовитими, уміли постояти за себе. «Зірок» у науках не знімали, але лайливими були — до неможливості. Ми, інші хутірські діти, з самого малечку пізнавали від них новий курс наук зі вживання… матюків та й, що гріха таїти, інших «заборонених» речей.
  • Який домисел? Це ж брехня!..
    Це було у 80-і роки минулого століття. Я працював тоді власкором «Кіровоградської правди». Якось прибув у відрядження в один із районів області. За звичаєм, перш за все, завітав до колег у редакцію районної газети, де редактором віднедавна працював мій однокашник по Київському університету Толя.Не встиг ступити на поріг редакції, як назустріч стрімко вибігає явно розгніваний літній чоловік з буйною сивою шевелюрою.— Ідіоти, писаки хренові, матір вашу! — репетує дядько, вже простуючи по вулиці. — Морди б вам понабивати за таку писанину!..Заходжу в кабінет до редактора.
  • Приколи, притчі, побрехеньки від Костянтина Тараненка
    Від автора:Ось і знову, шановні читачі, ми зустрічаємося з вами у нашому жвавому, непересічному і такому «смачному» «Веселому варенику»!Звичайно, не винайду велосипеда і не відкрию Америку, коли згадаю, до певної міри, банальну, але таку живучу, як українці за вибриків різних режимів, істину: народ живе до того часу, доки уміє сміятися над собою.Отже, до вашої уваги — чергова пригорща приколів, притч і побрехеньок, почутих, записаних та пережитих у різні часи і періоди мого життя. Якщо до вподоби — смійтеся на здоров’я, а ні — вибачте. Як зумів, так і написав. З повагою і до нових зустрічей! Назавжди ваш — К.Т.

Мангал з автомобільних дисків

дискдсДля дачі або приватного будинку мангал є обов’язковим атрибутом. Виготовлення його зі старих дисків дозволяє заощадити кошти, адже практично у кожного автомобіліста знайдеться хоча б одне непотрібне старе колесо.

Перевагою використання дисків для створення мангалу є товщина металу — він не вигорає і не деформується, а форма ідеально підходить для готування на вугіллі.
Проста на вигляд конструкція поєднує всі необхідні функції: гриль — дозволяє готувати на шампурах або на знімній решітці; барбекю — для прожарювання стейків, доповнюється кришкою, що створює ефект духовки; варильна поверхня — форма і діаметр диска дозволяє ставити на вогонь котел, сковорідку або каструлю; а деякі моделі навіть дозволяють виконувати гаряче копчення продуктів.
дискдсдсПРОСТИЙ ГРИЛЬ. Колесо являє собою ємність для вугілля, на яку укладаються шампури або решітка. Такий мангал може виготовлятися з ніжками і без них.
З одного боку диска виріжте внутрішню частину — перегородку. Утвориться ємність, схожа на казанок. Якщо у днищі забагато отворів або вони досить великі, і через них випадає вугілля, потрібно наварити додаткову пластину. Повністю закривати просвіти не варто. З боків до днища або ближче до верхньої частини приварюються ніжки. Зазвичай їх роблять по 40-45 см у довжину. Така висота мангала є оптимальною, тому що забезпечує стійкість конструкції і зручність її використання. Можна додатково встановити решітку. Приварювати її необов’язково, вигідніше використовувати знімні деталі.
Для зручності підтримки жару і вичищення попелу можна зробити віконце для дров збоку диска. Для перенесення конструкцію оснащують ручками, приварюючи їх симетрично з боків колеса.
ПОДВІЙНА КОНСТРУКЦІЯ. Використовується 2 колеса, завдяки чому мангал стає вищим. За рахунок цього можна ставити наверх казан. Прогрівання з усіх боків дозволяє готувати в ньому смачні страви, як у духовці, або тушкувати їх.
ЗАКРИТА ПІЧ. Дозволяє коптити продукти, оскільки дим збирається всередині камери і потроху виводиться через спеціальні отвори.
КОМПЛЕКСНІ МОДЕЛІ. Тут поєднуються всі 4 функції виробів, описані раніше. Додатково можуть монтуватися інші корисні елементи, наприклад, димовідвід.
Принцип роботи полягає у тому, що потрібно з’єднати два диски у цільну порожнисту конструкцію. Верх можна адаптувати під смаження шашликів за принципом попередніх моделей, але для збереження диму потрібно подбати про облаштування кришки і системи відведення диму.

Подібні саморобні мангали дозволяють облаштувати всі умови для відпочинку з шашликами із мінімальними витратами. До того ж, ніяких надзусиль застосовувати не доводиться, адже всі етапи роботи гранично зрозумілі і прості в реалізації.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
771
2743
7907
20240
54505
56951
1738775

Прогноз
3384

11.30%
7.08%
13.90%
0.57%
0.34%
66.82%
Online (15 minutes ago):34
34 guests
no members

Ваш IP:40.77.167.77