Мангал з автомобільних дисків

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

Мангал з автомобільних дисків

дискдсДля дачі або приватного будинку мангал є обов’язковим атрибутом. Виготовлення його зі старих дисків дозволяє заощадити кошти, адже практично у кожного автомобіліста знайдеться хоча б одне непотрібне старе колесо.

Перевагою використання дисків для створення мангалу є товщина металу — він не вигорає і не деформується, а форма ідеально підходить для готування на вугіллі.
Проста на вигляд конструкція поєднує всі необхідні функції: гриль — дозволяє готувати на шампурах або на знімній решітці; барбекю — для прожарювання стейків, доповнюється кришкою, що створює ефект духовки; варильна поверхня — форма і діаметр диска дозволяє ставити на вогонь котел, сковорідку або каструлю; а деякі моделі навіть дозволяють виконувати гаряче копчення продуктів.
дискдсдсПРОСТИЙ ГРИЛЬ. Колесо являє собою ємність для вугілля, на яку укладаються шампури або решітка. Такий мангал може виготовлятися з ніжками і без них.
З одного боку диска виріжте внутрішню частину — перегородку. Утвориться ємність, схожа на казанок. Якщо у днищі забагато отворів або вони досить великі, і через них випадає вугілля, потрібно наварити додаткову пластину. Повністю закривати просвіти не варто. З боків до днища або ближче до верхньої частини приварюються ніжки. Зазвичай їх роблять по 40-45 см у довжину. Така висота мангала є оптимальною, тому що забезпечує стійкість конструкції і зручність її використання. Можна додатково встановити решітку. Приварювати її необов’язково, вигідніше використовувати знімні деталі.
Для зручності підтримки жару і вичищення попелу можна зробити віконце для дров збоку диска. Для перенесення конструкцію оснащують ручками, приварюючи їх симетрично з боків колеса.
ПОДВІЙНА КОНСТРУКЦІЯ. Використовується 2 колеса, завдяки чому мангал стає вищим. За рахунок цього можна ставити наверх казан. Прогрівання з усіх боків дозволяє готувати в ньому смачні страви, як у духовці, або тушкувати їх.
ЗАКРИТА ПІЧ. Дозволяє коптити продукти, оскільки дим збирається всередині камери і потроху виводиться через спеціальні отвори.
КОМПЛЕКСНІ МОДЕЛІ. Тут поєднуються всі 4 функції виробів, описані раніше. Додатково можуть монтуватися інші корисні елементи, наприклад, димовідвід.
Принцип роботи полягає у тому, що потрібно з’єднати два диски у цільну порожнисту конструкцію. Верх можна адаптувати під смаження шашликів за принципом попередніх моделей, але для збереження диму потрібно подбати про облаштування кришки і системи відведення диму.

Подібні саморобні мангали дозволяють облаштувати всі умови для відпочинку з шашликами із мінімальними витратами. До того ж, ніяких надзусиль застосовувати не доводиться, адже всі етапи роботи гранично зрозумілі і прості в реалізації.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
644
2003
10094
13131
42234
58260
1603172

Прогноз
2568

12.04%
6.07%
14.38%
0.50%
0.36%
66.65%
Online (15 minutes ago):173
173 guests
no members

Ваш IP:178.63.26.114