Мангал з автомобільних дисків

Останні новини

  • Жити з людьми, жити для людей
    У ці дні близькі, рідні та друзі вшановують пам’ять Дмитра Івановича Піщаного і засвідчують йому свою повагу. Адже на 40-й день після смерті людини її душа постає перед Всевишнім, щоб дізнатися про своє місце у потойбічному світі. Тож нехай моя розповідь про Дмитра Івановича стане вагомим аргументом на користь його душі.
  • Щоб не плакать, сміємося…
    Ніхто не хоче бути батьками дитини з особливими потребами, не планує цього, коли уявляє себе батьком або матір'ю. На жаль, це — сліпа лотерея, від участі в якій не застрахований ніхто.
  • ДЛЯ НЕЇ ХОРІШКІВСЬКА ЗЕМЛЯ СТАЛА РІДНОЮ
    Із Сибіру — до ХорішокКоли онуки були малими (а їх у Раїси Єгорівни четверо: три хлопці й одна дівчина), вони сідали гуртом, брали географічний атлас, і бабуся Рая починала «урок географії»:— Дивіться, діти, де ваша бабуся навчалася, де жила і звідки сюди приїхала. А показувати було що… Ось тут, у Забайкаллі (Читинська область), народилася... Ось сюди, на Алтай, маленькою — у дитинстві боліли суглоби — медсестра возила дівчинку лікуватися. Середню й вищу освіту здобула у Тюменській області, вивчившись на вчителя російської мови та літератури. На четвертому курсі вийшла заміж, народила доньку; працювала у Бєлгородській області…

Мангал з автомобільних дисків

дискдсДля дачі або приватного будинку мангал є обов’язковим атрибутом. Виготовлення його зі старих дисків дозволяє заощадити кошти, адже практично у кожного автомобіліста знайдеться хоча б одне непотрібне старе колесо.

Перевагою використання дисків для створення мангалу є товщина металу — він не вигорає і не деформується, а форма ідеально підходить для готування на вугіллі.
Проста на вигляд конструкція поєднує всі необхідні функції: гриль — дозволяє готувати на шампурах або на знімній решітці; барбекю — для прожарювання стейків, доповнюється кришкою, що створює ефект духовки; варильна поверхня — форма і діаметр диска дозволяє ставити на вогонь котел, сковорідку або каструлю; а деякі моделі навіть дозволяють виконувати гаряче копчення продуктів.
дискдсдсПРОСТИЙ ГРИЛЬ. Колесо являє собою ємність для вугілля, на яку укладаються шампури або решітка. Такий мангал може виготовлятися з ніжками і без них.
З одного боку диска виріжте внутрішню частину — перегородку. Утвориться ємність, схожа на казанок. Якщо у днищі забагато отворів або вони досить великі, і через них випадає вугілля, потрібно наварити додаткову пластину. Повністю закривати просвіти не варто. З боків до днища або ближче до верхньої частини приварюються ніжки. Зазвичай їх роблять по 40-45 см у довжину. Така висота мангала є оптимальною, тому що забезпечує стійкість конструкції і зручність її використання. Можна додатково встановити решітку. Приварювати її необов’язково, вигідніше використовувати знімні деталі.
Для зручності підтримки жару і вичищення попелу можна зробити віконце для дров збоку диска. Для перенесення конструкцію оснащують ручками, приварюючи їх симетрично з боків колеса.
ПОДВІЙНА КОНСТРУКЦІЯ. Використовується 2 колеса, завдяки чому мангал стає вищим. За рахунок цього можна ставити наверх казан. Прогрівання з усіх боків дозволяє готувати в ньому смачні страви, як у духовці, або тушкувати їх.
ЗАКРИТА ПІЧ. Дозволяє коптити продукти, оскільки дим збирається всередині камери і потроху виводиться через спеціальні отвори.
КОМПЛЕКСНІ МОДЕЛІ. Тут поєднуються всі 4 функції виробів, описані раніше. Додатково можуть монтуватися інші корисні елементи, наприклад, димовідвід.
Принцип роботи полягає у тому, що потрібно з’єднати два диски у цільну порожнисту конструкцію. Верх можна адаптувати під смаження шашликів за принципом попередніх моделей, але для збереження диму потрібно подбати про облаштування кришки і системи відведення диму.

Подібні саморобні мангали дозволяють облаштувати всі умови для відпочинку з шашликами із мінімальними витратами. До того ж, ніяких надзусиль застосовувати не доводиться, адже всі етапи роботи гранично зрозумілі і прості в реалізації.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
151
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):76
76 guests
no members

Ваш IP:54.173.237.152