Як ретельно відмити бутель?

Останні новини

  • Ультразвук відлякає собак
    Є люди, які панічно бояться собак і їм часом досить важко поводитися адекватно у присутності тварини. Для таких людей підійде обладнання, яке видає ультразвуковий сигнал.
  • Як позбутися від молі?
    Знищити міль у домашніх умовах можна, але потрібно знати, як правильно це зробити. Для досягнення позитивного результату потрібно визначити джерело, місце знаходження шкідників. Зверніть увагу, де у будинку велике скупчення молі. Шкідники вибирають певні стандартні місця — шафа для одягу, кухонна шафа, місця, де ви зберігаєте овочі, зерно, борошно, усі сипучі продукти. Убити міль, що літає, — це не варіант, оскільки по дому літають самці, а самки у той час висиджують яйця, личинки.
  • сода — перевірений засіб проти мурах
    Мурашники у саду викликають абсолютно суперечливі емоції у власників ділянок. З одного боку, маленькі трудівники позбавляють садівників від тисяч личинок шкідників, з’їдаючи їх. А ціла система підземних лазівок робить ґрунт більш пухким. Але, з іншого боку, псування зав’язей, крадіжка посіяного насіння і псування плодів дозволяють говорити про колонії комах як про повноцінну  і серйозну проблему.

Як ретельно відмити бутель?

бутель«Не за горами — винний сезон. Порадьте, будь ласка, як можна відмити великий бутель з вузьким горлом без їжачка».

По-перше, будь-який бутель заливається для початку водою, щоб засохлі частинки всередині нього легко відділялися від стінок. Далі — використати один із перевірених народних способів.
1. Потрібно порвати газету невеликими клаптиками приблизно 1,5-3 см2. Запхати їх у отвір пляшки, налити води на одну третину і сильно струшувати, поки не відмиється. А якщо забруднення досить сильне, то разом із газетою можна ще додати яєчну шкаралупу.
2. Бабусі у селі відмивають пляшки свіжою кропивою. Як і газета, кропива подрібнюється, запихається у пляшку і струшується. Відмиває чудово.
3. Дехто радить використовувати крупу пшона, рису, перловки тощо. Насипте, налийте трохи теплої води, хай постоїть. Потім інтенсивно струшуйте пляшку в усіх напрямках. Нехай трохи постоїть ще, і знову струшуйте.
4. Почистіть картоплю (5-6 шт.), поріжте, засипте її у бутель, додайте трохи води і гарненько поколошкайте. Бутель чистий і блищить!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1096
1459
5623
13825
27405
60361
1851129

Прогноз
1200

10.79%
7.90%
13.60%
0.61%
0.33%
66.77%
Online (15 minutes ago):51
one guest
no members

Ваш IP:18.212.92.235