сода — перевірений засіб проти мурах

Останні новини

  • Як діяти, якщо за кордоном втратили документи?
    «Доброго дня, пане міністре! Перебуваючи за кордоном під час новорічних свят, я потрапила у неприємну історію — у мене викрали закордонний паспорт. Згодом усе відновила, але я дуже перенервувала, тому що не знала, що робити та куди звертатися. Розкажіть, будь ласка, як правильно діяти в такому випадку? Людмила Поліщук»
  • ПРИЙШЛА СУБСИДІЯ. ЯК СПЛАЧУВАТИ СВІЙ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПЛАТІЖ?
    — У цей опалювальний сезон багато моїх односельців, кому призначено субсидію, у тому числі і я, отримали незрозумілі попередження про заборгованість зі сплати обов’язкового платежу від нашого постачальника природного газу — ТОВ «Полтавагаз збут». Але звідки взялася ця заборгованість, якщо я, наприклад, економлю газ і вкладаюся у суму призначеної мені субсидії? У мене немає необхідності сплачувати обов’язковий платіж, я у попередні роки цього не робила, не робитиму й зараз. За що я маю платити, якщо використаний мною газ уже оплачений державою? Яким документом керуються постачальники газу, виставляючи нам заборгованість?Ольга ЛОБАС, село Верхня Мануйлівка
  • Надбавка у 620 гривень і нові пільги на дітей
    На початку зими українців чекають не тільки довгі вихідні, а й перегляд соціальних стандартів. Крім того, у деяких містах можуть підвищити тарифи на гарячу воду й опалення. Також  переглянуть ціни одного з мобільних операторів. Повідомляє korupciya.com.

сода — перевірений засіб проти мурах

muravji2Мурашники у саду викликають абсолютно суперечливі емоції у власників ділянок. З одного боку, маленькі трудівники позбавляють садівників від тисяч личинок шкідників, з’їдаючи їх. А ціла система підземних лазівок робить ґрунт більш пухким. Але, з іншого боку, псування зав’язей, крадіжка посіяного насіння і псування плодів дозволяють говорити про колонії комах як про повноцінну  і серйозну проблему.

Чому варто позбутися від мурашок у саду?

Досвідчені садівники намагаються вивести комах якомога швидше. Робиться це відразу з кількох причин:
- по-перше, великі колонії мурах серйозно заважають роботі. Особливо коли вирощуються кущі неподалік від мурашника. Комахи дуже войовничі. Хоч їх укуси безболісні й безпечні, приємного у цій ситуації мало;
- по-друге, мурахи з’їдають не всіх шкідників. Коли мова йде про попелицю, мурашки воліють власноруч віднести личинки на листя рослин. Після цього пагони, закономірно, починають висихати, скручуватися і сохнути. Пояснюється це тим, що личинки попелиці, поглинаючи білок із молодих пагонів, виділяють цукор у вигляді так званої медяної роси, яка і подобається мурашкам;
- по-третє, схожість насіння неподалік від поселення колонії наближається до нуля. Навіть якщо перекопати підземні ходи комах, дуже швидко вони будуть відновлені. А насіння безслідно зникне;
- ну, і нарешті, існує думка, що мурахи, прогризаючи кореневу систему, призводять до висихання цілих грядок кущів.

Сода проти мурах

Харчова сода активно застосовується для винищення колоній комах на кухнях. Справа у тому, що сода вступає у взаємодію з кислотою, яка знаходиться в організмі мурах. Результатом реакції є виділення згубних для комах речовин. Ведені інстинктом самозбереження, мурахи підуть самі. Підтвердженням ефективності даного способу є наявність бікарбонату натрію у складі більшості засобів побутової хімії, призначених для знищення комах у квартирі.

Сода з окропом

Кип’ячена вода сама по собі згубна для комах, а у поєднанні зі смертельною для мурах реакцією соди і кислоти, вона стане дуже ефективним засобом. По-перше, гаряча вода забезпечує високу температуру і підвищує швидкість реакції. А по-друге, просочуваність води дозволить гідрокарбонату натрію пробратися навіть глибоко у ґрунт.

Цукрова пудра — чудова принада

Змішавши у рівних частках пудру і соду і висипавши суміш недалеко від мурашника, ви можете бути впевнені у тому, що всі мурашки зберуться туди, і план тотального геноциду колонії комах буде успішно втілений.
Сода з оцтом
Оцтова кислота як каталізатор дозволяє значно прискорити реакцію. Для кращого ефекту потрібно вирити невелику лунку прямо у мурашнику і заповнити її столовим оцтом наполовину, зверху присипати содою. Зазвичай комахи повністю залишають мурашник не пізніше, ніж через тиждень.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
151
2215
7201
16987
42655
57730
1924109

Прогноз
1920

10.49%
8.44%
13.34%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):76
76 guests
no members

Ваш IP:54.173.237.152