сода — перевірений засіб проти мурах

Останні новини

  • Зці­ли­лась і ощас­ли­ви­лась
    Че­рез хво­ро­бу не скла­ло­ся у ме­не сі­мей­не жи­ття, щас­тя. Моє одру­жен­ня — всь­о­го на пі­вро­ку. Не ві­ри­ли ба­ть­ки, що я ко­лись ви­ду­жаю, тож не по­ві­ри­ли і чу­жі лю­ди.
  • Приведи нас, Маріе, до Сина!…
    Од­не з най­ве­лич­ні­ших в іс­то­рії люд­с­т­ва свят — Різ­д­во Гос­по­да Бо­га і Спа­са  на­шо­го Ісу­са Хрис­та. Ду­ша зав­ми­рає, ко­ли по­ду­ма­єш: це ж са­ма Лю­бов, са­ма  Бла­го­дать опус­ка­є­ть­ся до нас із своїх Не­бес­них ви­сот... Яко­го ще да­рун­ку тре­ба?
  • Пройшов Спас - пішло літо від нас...
    До найбільших серед дванадцяти річних свят християнського календарного циклу належить і Преображення Господнє, або Спас (Великий Спас), що припадає на 19 серпня. Він вважається третім святом після Різдва та Великодня. Перший Спас збігається з Маковеєм, тобто 14 серпня, а третій збігається з післясвятом Успіння (29 серпня). Згідно з переказами, одного разу Ісус Христос з трьома своїми учнями піднявся на гору під назвою – Фавор. Як тільки добрався він до самої вершини і безпосередньо зійшов на неї, він змінився на краще. Неймовірною білизною засяяло його вбрання, і обличчя його також засяяло. Преображення — явлення Сина, під час якого Отець свідчить голосом зі світлої хмари Святого Духа: «Цей є...

сода — перевірений засіб проти мурах

muravji2Мурашники у саду викликають абсолютно суперечливі емоції у власників ділянок. З одного боку, маленькі трудівники позбавляють садівників від тисяч личинок шкідників, з’їдаючи їх. А ціла система підземних лазівок робить ґрунт більш пухким. Але, з іншого боку, псування зав’язей, крадіжка посіяного насіння і псування плодів дозволяють говорити про колонії комах як про повноцінну  і серйозну проблему.

Чому варто позбутися від мурашок у саду?

Досвідчені садівники намагаються вивести комах якомога швидше. Робиться це відразу з кількох причин:
- по-перше, великі колонії мурах серйозно заважають роботі. Особливо коли вирощуються кущі неподалік від мурашника. Комахи дуже войовничі. Хоч їх укуси безболісні й безпечні, приємного у цій ситуації мало;
- по-друге, мурахи з’їдають не всіх шкідників. Коли мова йде про попелицю, мурашки воліють власноруч віднести личинки на листя рослин. Після цього пагони, закономірно, починають висихати, скручуватися і сохнути. Пояснюється це тим, що личинки попелиці, поглинаючи білок із молодих пагонів, виділяють цукор у вигляді так званої медяної роси, яка і подобається мурашкам;
- по-третє, схожість насіння неподалік від поселення колонії наближається до нуля. Навіть якщо перекопати підземні ходи комах, дуже швидко вони будуть відновлені. А насіння безслідно зникне;
- ну, і нарешті, існує думка, що мурахи, прогризаючи кореневу систему, призводять до висихання цілих грядок кущів.

Сода проти мурах

Харчова сода активно застосовується для винищення колоній комах на кухнях. Справа у тому, що сода вступає у взаємодію з кислотою, яка знаходиться в організмі мурах. Результатом реакції є виділення згубних для комах речовин. Ведені інстинктом самозбереження, мурахи підуть самі. Підтвердженням ефективності даного способу є наявність бікарбонату натрію у складі більшості засобів побутової хімії, призначених для знищення комах у квартирі.

Сода з окропом

Кип’ячена вода сама по собі згубна для комах, а у поєднанні зі смертельною для мурах реакцією соди і кислоти, вона стане дуже ефективним засобом. По-перше, гаряча вода забезпечує високу температуру і підвищує швидкість реакції. А по-друге, просочуваність води дозволить гідрокарбонату натрію пробратися навіть глибоко у ґрунт.

Цукрова пудра — чудова принада

Змішавши у рівних частках пудру і соду і висипавши суміш недалеко від мурашника, ви можете бути впевнені у тому, що всі мурашки зберуться туди, і план тотального геноциду колонії комах буде успішно втілений.
Сода з оцтом
Оцтова кислота як каталізатор дозволяє значно прискорити реакцію. Для кращого ефекту потрібно вирити невелику лунку прямо у мурашнику і заповнити її столовим оцтом наполовину, зверху присипати содою. Зазвичай комахи повністю залишають мурашник не пізніше, ніж через тиждень.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
107
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):22
22 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.73