Ультразвук відлякає собак

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

Ультразвук відлякає собак

ультразукЄ люди, які панічно бояться собак і їм часом досить важко поводитися адекватно у присутності тварини. Для таких людей підійде обладнання, яке видає ультразвуковий сигнал.

Ультразвук при короткому застосуванні безпечний для людини, і ми його не чуємо.

А ось звуковий поріг частот у собаки трохи більший, тому вона чує ультразвук.
Він створює у неї ефект, схожий на паніку, і завдає їй великого дискомфорту. Собака починає тікати від джерела і не повертається, поки воно не зникне. Таким чином, увімкнувши ультразвукове обладнання, ви створите для себе якийсь радіус безпеки, що дозволить вам безперешкодно подолати небезпечну ділянку.
Запам’ятайте: із допомогою ультразвукового відлякувача можна тримати на відстані одну полохливу, але злісно налаштовану собаку. У зграї такі тварини, навпаки, здатні роздратувати один одного. Але не застосовуйте його проти спокійних навчених собак і проти тих, які проявляють серйозну агресію.
Після подолання небезпеки не забудьте вимкнути прилад, тому що тривалий вплив ультразвуку на людину може викликати сонливість, стомленість і, можливо, головний біль.
Важливо розуміти, що ультразвук може утворювати тільки спеціальний пристрій, а горезвісні додатки для телефону не дадуть ніякого ефекту, тому що вони не здатні видавати звук потрібної частоти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
2764
2743
9690
20240
56288
56951
1740558

Прогноз
2880

11.29%
7.10%
13.89%
0.57%
0.34%
66.81%
Online (15 minutes ago):29
29 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.94