РІК ДИПЛОМАТІЇ Й ТЕРПІННЯ, СІМЕЙНИХ ЦІННОСТЕЙ І ЛЮБОВІ

Останні новини

  • «А й справдI, воно менI нужне?..»
    На хуторі Худенках, де пройшло моє дитинство, було у кінці 50-х років минулого століття щось трохи більше двох десятків осель. Жили тут дві багатодітні сім’ї — по семеро і більше дітей. Усі вони зростали, як правило, працьовитими, уміли постояти за себе. «Зірок» у науках не знімали, але лайливими були — до неможливості. Ми, інші хутірські діти, з самого малечку пізнавали від них новий курс наук зі вживання… матюків та й, що гріха таїти, інших «заборонених» речей.
  • Який домисел? Це ж брехня!..
    Це було у 80-і роки минулого століття. Я працював тоді власкором «Кіровоградської правди». Якось прибув у відрядження в один із районів області. За звичаєм, перш за все, завітав до колег у редакцію районної газети, де редактором віднедавна працював мій однокашник по Київському університету Толя.Не встиг ступити на поріг редакції, як назустріч стрімко вибігає явно розгніваний літній чоловік з буйною сивою шевелюрою.— Ідіоти, писаки хренові, матір вашу! — репетує дядько, вже простуючи по вулиці. — Морди б вам понабивати за таку писанину!..Заходжу в кабінет до редактора.
  • Приколи, притчі, побрехеньки від Костянтина Тараненка
    Від автора:Ось і знову, шановні читачі, ми зустрічаємося з вами у нашому жвавому, непересічному і такому «смачному» «Веселому варенику»!Звичайно, не винайду велосипеда і не відкрию Америку, коли згадаю, до певної міри, банальну, але таку живучу, як українці за вибриків різних режимів, істину: народ живе до того часу, доки уміє сміятися над собою.Отже, до вашої уваги — чергова пригорща приколів, притч і побрехеньок, почутих, записаних та пережитих у різні часи і періоди мого життя. Якщо до вподоби — смійтеся на здоров’я, а ні — вибачте. Як зумів, так і написав. З повагою і до нових зустрічей! Назавжди ваш — К.Т.

РІК ДИПЛОМАТІЇ Й ТЕРПІННЯ, СІМЕЙНИХ ЦІННОСТЕЙ І ЛЮБОВІ

2018У цьому нас запевняють астрологи.

Овен
Протягом усього року ви будете рухатися тільки вперед. Можливо, Овни захочуть відкрити власну справу або розширити існуючий бізнес. Більшість ваших планів швидко здійсниться завдяки фінансовій допомозі спонсорів або партнерів. Також ви можете отримати прибуток від вдалих операцій із нерухомістю. При цьому варто дуже уважно підходити до оформлення фінансових документів. В особистому житті все спокійно, будете разом займатися облаштуванням житла. Що стосується здоров’я — стежте за способом життя, піклуйтеся про себе. Жінки-Овни з високою ймовірністю можуть завагітніти.

Телець
Для Тельців це буде дуже вдалий рік! Ви зможете розширити свій бізнес за допомогою впливових і владних людей. Можливе покращення відносин із партнерами. Але пам’ятайте, що будь-які партнерські угоди необхідно правильно оформляти. Великі доходи будуть тільки у першій половині року, тож варто дуже розумно розпорядитися цими фінансами. В особистому житті пощастить одиноким Тельцям: вони зможуть вдало одружитися. Зі здоров’ям у вас не буде ніяких проблем, якщо будете дотримуватися режиму і правильно харчуватися.

Близнюки
2018 рік для Близнюків буде дуже важливим у кар’єрних і фінансових питаннях. У першій половині року ви будете неймовірно працьовиті й продуктивні. На вас чекають нові проекти, вдалі угоди і, відповідно, гідна нагорода за виконану роботу. Є висока ймовірність піднятися кар’єрними сходами. Гроші до вас надходитимуть регулярно. У сердечних справах на Близнюків чекає новий роман, можливо, навіть службовий. У вас є всі шанси створити серйозні і тривалі стосунки. Ведіть здоровий спосіб життя і балуйте себе масажем, лазнею, косметичними процедурами.

Рак
Протягом усього року Раків супроводжуватиме відчуття свободи. Перед вами відкриється маса можливостей як на роботі, так і в коханні. У кар’єрі ви зможете проявити всі свої таланти й отримати бажану посаду. На вас чекають вигідні угоди і вдале завершення давніх проектів. З фінансами особливих проблем не передбачається, особливо прибутковою буде перша половина року. Самотні Раки будуть відкриті всьому новому: яскраві романи і вільні від зобов’язань відносини. У 2018 році ваше здоров’я не підведе: ви будете чудово почуватися і мати гарний вигляд.

Лев
У новому році Леви будуть у центрі уваги! Ваша кар’єра буде успішною, ви зможете справити хороше враження на партнерів і привернути їх до себе. Можливо, Леви навіть відкриють свою справу в 2018 році. Представники цього знаку зможуть створити нові романтичні стосунки зі вдалим продовженням. Ви будете контролювати свого партнера і проявляти владу над ним. Щодо здоров’я, то вам потрібно берегти себе й уникати перенапруги.

Діва
У новому році Діва доб’ється успіху як у професійному, так і в особистому житті. Ви зможете реалізувати свій потенціал і просунутися кар’єрними сходами. Власний бізнес буде успішним — ви обженете всіх конкурентів. У другій половині року отримаєте чималий прибуток. У стосунках будьте максимально спокійні та мудрі, не дозволяйте ревнощам узяти гору. Сімейним Дівам потрібно приділяти більше уваги партнеру і дітям. А самотні до кінця року зустрінуть кохану людину. Відмовтеся від шкідливих звичок, займіться спортом — тоді ви зможете уникнути проблем із серцево-судинною системою та безсонням.

Терези
Терезів чекає насичений рік, сприятливий для реалізації всіх планів. Вам слід ретельно планувати всі справи, тоді просунетеся далеко вперед і отримаєте гідний прибуток. Творчі Терези зможуть отримати небувалу популярність. На любовному фронті вам забезпечена взаємність. А сімейні Терези зміцнять свої стосунки і зможуть реалізувати спільні плани. Ваш імунітет буде міцним у 2018 році, але все ж таки не завадять активні заняття спортом.

Скорпіон
У 2018 році зірки рекомендують Скорпіонам уникати негативу і спрямовувати енергію на розв’язання реальних, а не надуманих проблем. На вас чекає кар’єрний злет, ви досягнете всіх цілей і реалізуєте себе. Ви зможете завершити всі справи, підвищити доходи і досягти стабільності. У любові Скорпіони будуть дуже ревниві і нестримані. Одинаки — в активному пошуку. Радимо не дратуватися й уникати перевтоми. Також перевірте свій зір.

Стрілець
У 2018 році Стрільці поставлять собі занадто багато завдань. Але щоб їх досягти, варто позбутися другорядних цілей. У справах вам потрібно бути терплячим і все добре планувати. Навчіться розставляти пріоритети і добре подумайте перед прийняттям важливого рішення. У любові ви будете дуже романтичні, непостійні та легковажні. Уникайте випадкових зв’язків і відрізняйте любов від закоханості. В цьому році зірки радять стежити за опорно-руховим апаратом — це дозволить зберегти енергію.

Козеріг
Козероги відчують приплив сил і почнуть реалізовувати свої ідеї. Ваша розсудливість дозволить спрямувати енергію у потрібне русло. На роботі можливі нові знайомства і відрядження. Чимало Козерогів захочуть відсунути справи на другий план і поїдуть у подорож. Ніяких проблем у роботі не виникне, все вирішиться легко. Для сімейних Козерогів настане період оновлення стосунків, а для вільних настане час яскравих романтичних пригод. Ваше здоров’я буде міцним, займайтеся бігом, фітнесом і будь-якими активними навантаженнями.

Водолій
У новому році у Водоліїв буде дуже багато перспективних ідей, але великих успіхів ви досягнете в мистецтві та науці. Представники цього знаку зможуть поліпшити своє фінансове становище, поєднуючи творчість і ділову хватку. Всі ваші проекти прекрасно втіляться у життя. Ви будете дуже легко закохуватися у 2018 році і в кінці кінців зможете зустріти потрібну людину для створення довгого і міцного союзу. Ваш імунітет буде добре працювати, тому щодо здоров’я вам переживати не варто.

Риби
Риби зможуть реалізувати свої плани, вибравши найвигідніший спосіб дій. Якщо хочете у роботі просунутися уперед, то вам слід проявити хитрість. Також не звалюйте на себе дуже багато обов’язків — ви швидко втомитеся і «перегорите». Стосунки Риб складатимуться гармонійно. Ви зустрінете хороших партнерів і будете абсолютно щасливі. Для вас у цей період корисні фітнес і йога. Якщо приділятимете достатньо уваги здоров’ю, то воно помітно покращиться.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
771
2743
7907
20240
54505
56951
1738775

Прогноз
3384

11.30%
7.08%
13.90%
0.57%
0.34%
66.82%
Online (15 minutes ago):34
34 guests
no members

Ваш IP:40.77.167.77