СВІЙ САДОВИЙ ВАР

Останні новини

  • ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2018
    Учаснику ЗНО-2018 у день тестування необхідно:1) своєчасно прибути до пункту ЗНО із Сертифікатом ЗНО та документом, на підставі якого особу зареєстровано для участі в ЗНО (серія та номер якого вказані в Сертифікаті), запрошенням-перепусткою (потрібно роздрукувати самостійно на сайті Українського центру в розділі Інформаційна сторінка).
  • ТУТ ШАНУЮТЬ І ЦІНУЮТЬ, ЛЮБЛЯТЬ І РОЗВИВАЮТЬ ТВОРЧІ ТАЛАНТИ
    Наближається кінець навчального року. Саме час підбити підсумки, відзвітувати перед громадою за діяльність протягом навчального року. Таким звітом і став звітний концерт Козельщинської дитячої музичної школи — найважливіша та найвідповідальніша подія для учнів школи, їх батьків і викладачів. Захід зібрав у глядацькій залі ДМШ (старе приміщення РБК) шанувальників і прихильників талантів юних музикантів, а вони, у свою чергу, подарували їм цікаву подорож у казковий світ музичного мистецтва. Вокальні та інструментальні ансамблі, оркестр, хор, солісти, дуети і тріо – концертна програма була побудована таким чином, аби познайомити глядачів з усіма музичними інструментами, грі на яких сьогодні можна навчитися у стінах школи,...
  • Незвичайна кав’ярня у Лутовинівці для надзвичайних відвідувачів
    Юні поети з усього району традиційно зібралися на чергове засідання поетичної вітальні «Росинка», що упродовж багатьох років об’єднує творчо обдарованих дітей і служить своєрідним вікном у велику поезію для тих, хто пізнав таїну слова душею, хто розкриває його багатогранний світ своїми, ні на чиї не схожими барвами. Цього разу творців слова приймала «Поетична кав’ярня» в Лутовинівській загальноосвітній школі I-II ступенів. На три години звичайний клас перетворився на справжню кав’ярню зі своєрідним дизайном, меню і гостями, які смакували не лише кавою, а й поетичними та прозовими доробками «власного приготування». А креативне меню пропонувало відвідувачам духмяний цілющий чай «Життєдайний», поетичний коктейль «На...

СВІЙ САДОВИЙ ВАР

ар«Як приготувати садовий вар у домашніх умовах, щоби замазувати зрізи на деревах?»

Садовий вар можна не купувати у спеціалізованих магазинах, а приготувати власноруч.
Ось кілька прикладів як можна зварити садовий вар:
- У жир (будь-який) додається дві частини воску або парафіну, чотири частини подрібненої каніфолі чи соснової смоли. Садовий вар готують на повільному вогні, поступово розчиняючи всі складові до однорідної маси.
- На одну частину оліфи (краще натуральної) кладеться 4 частини каніфолі чи соснової смоли, п’ять частин парафіну. Попередньо краще розчинити смолу або каніфоль в оліфі, а потім влити віск або парафін. Розмішати до однорідної консистенції.

Варто відзначити, що після охолодження, вар повинен затвердіти до такого стану, щоб не розплавлятися на пригріві, саме тоді він ефективно буде стримувати випаровування соків із серцевини дерева, виконуючи часткову функцію кори.
Перед використанням садовий вар необхідно підігріти, щоб можна було нанести на пошкоджені ділянки. Вар наноситься пензликом або ганчіркою, намотаною на палицю.
Шар нанесеного розчину повинен становити близько 2-5 мм, перекривати усі ділянки ушкодження кори, бути еластичним, не розтріскуватися і не плавитися на сонці.
Замазувати «рани» дерев також можна і натуральними фарбами — на масляній основі. Можливе застосування сурику або охри, але товщина шару фарби і можливе розтріскування значно знижує ефективність захисного шару, на відміну від застосування вару.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1976
1619
6605
15450
33946
61747
1213983

Прогноз
1896

10.76%
6.39%
16.15%
0.59%
0.46%
65.65%
Online (15 minutes ago):81
one guest
no members

Ваш IP:54.156.37.174