Кращі тенісисти області зустрілися на відкритому ветеранському турнірі

Останні новини

• Про все-все мені нагадують «три зозулі, з поклоном»…
    — А почитаймо, — раптом десь у надвечір’ї зверталася до мене дружина Надя, — таким чином і наснажимося, а потім знову за робочий стіл, за ручку з пером…— А що ж почитаємо? — уточнюю.— Та почнемо з Григора (це вона мала на увазі Григора Тютюнника): він так болісно писав.І стиха додавала:
  • Перші «Олесеволівські читання-2018»
    4 травня у Бреусівському Будинку культури відбулися перші районні літературно-краєзнавчі «Олесеволівські читання-2018». На захід із Києва прибув письменник-земляк, авторитетний дослідник Голодомору 1932-33 рр. в Україні, випускник місцевої школи Олесь Воля з дружиною Ганнусею, братом Михайлом та соратником-побратимом по перу Олександром Кавуненком.
  • Пам’яті видатного письменника-земляка
    Цей рік для жителів нашого району знаменний 100-річчям від дня народження славетного земляка, письменника, поета, літературного та громадського діяча Олеся Терентійовича Гончара.

Копия DSC0947320 лютого у спортивному залі Козельщинської школи відбувся відкритий районний турнір з настільного тенісу серед ветеранів спорту — 40 років і старших.

Копия DSC09534Переможці визначалися відповідно до правил проведення змагань з настільного тенісу та системи розіграшу, затвердженої суддівською колегією.
До участі у змаганнях прибули спортсмени, майстри спорту, кандидати у майстри з багатьох районів Полтавської та сусідніх областей: з Олександрії, Світловодська, Кременчука, Чечелевого, Горішніх Плавнів, Кобеляк, Нових Санжар, Полтави, Семенівки, Хоролу. Наш район представляли Валерій Горбань, Микола Операйло, Сергій Смерчинський, Олександр Чечель.
38 учасників розділили на дві групи: 16 учасників — категорія 40-50 років, ще 18 тенісистів — 50 років і старші.
Змагання проводилися з визначенням усіх місць. Кожен мріяв перемогти.
У групових матчах за вихід до фіналу інтрига зберігалася аж до кінця гри. Але перемогу здобули тенісисти, які мали майстерність і везіння.Копия DSC09486
У віковій категорії 50 і старші чемпіоном став Сергій Покидько із Кобеляк, друге місце посів Олексій Шиндель із Кременчука, третє — Микола Заєць із Семенівки, четверте — Олександр Масловець із Кременчука, п’яте — Олександр Герасимов зі Світловодська, шосте — Віктор Левченко із Нових Санжар.
У категорії 40-50 років чемпіоном став Дмитро Олексієнко, м.Кременчук, друге місце виборов Руслан Лещенко із Олександрії, третє — Валерій Наку з Горішніх Плавнів. Сергій Смерчинський із Козельщини опинився на четвертому місці, п’яте дісталося Сергію Матвійчуку із Полтави, а шосте посів Дмитро Дерега із Горішніх Плавнів.
Призери із першого по п’яте місця були нагороджені грошовими призами, а фіналісти — грамотами, медалями, ще й отримали особливий подарунок — ікону Козельщинської Божої Матері.
— Дякуємо спортсменам, які були причетні до турніру, — сказав голова РО ВФСТ «Колос» Володимир Березовський.