Кращі тенісисти області зустрілися на відкритому ветеранському турнірі

Останні новини

• ШАНОВНІ НАШІ ЧИТАЧІ, ДРУЗІ, ПРИХИЛЬНИКИ!
    Для вас — чудова новина: «Козельщинські вісті» уперше за свою історію паралельно з поштовою передплатою на наше друковане видання оголошують про нову послугу:РОЗСИЛКУ ЕЛЕКТРОННОЇ ВЕРСІЇ ГАЗЕТИз ІІ півріччя 2017 року!
  • ХОЧ І ДЕШЕВО, ТА ВСЕ ОДНО — СЕРДИТО
    Чорногорія офіційно стала 29-ю державою — членом НАТО. Китайський вірус заразив більше 250 млн. комп’ютерів по усьому світу. Facebook планує запустити спеціальний месенджер для підлітків, який дозволить батькам контролювати своїх дітей, не вимагаючи аккаунта. У Туреччині знайшли стародавнє підземне місто з 52 печерами. Помер голова Української греко-католицької церкви 2005-2011 рр. Блаженніший Любомир Гузар.  Україна зайняла 60 місце в рейтингу найбільш конкурентоспроможних економік світу. Харків — єдине місто в Україні, де незабаром буде побудовано потужний сміттєпереробний завод.
  • «КОЗЕЛЬЩИНСЬКІ ВІСТІ» — ЗНОВУ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ЖУРНАЛІСТ РОКУ-2017»
    Ось уже другий рік поспіль на Полтавщині проводять обласний творчий конкурс «Журналіст року». Цьогоріч участь у ньому взяло 44 журналісти, кореспонденти, блогери. Спільно вони подали 224 матеріали.Для порівняння: минулого року було 25 учасників, які подали на конкурс 190 матеріалів.

Копия DSC0947320 лютого у спортивному залі Козельщинської школи відбувся відкритий районний турнір з настільного тенісу серед ветеранів спорту — 40 років і старших.

Копия DSC09534Переможці визначалися відповідно до правил проведення змагань з настільного тенісу та системи розіграшу, затвердженої суддівською колегією.
До участі у змаганнях прибули спортсмени, майстри спорту, кандидати у майстри з багатьох районів Полтавської та сусідніх областей: з Олександрії, Світловодська, Кременчука, Чечелевого, Горішніх Плавнів, Кобеляк, Нових Санжар, Полтави, Семенівки, Хоролу. Наш район представляли Валерій Горбань, Микола Операйло, Сергій Смерчинський, Олександр Чечель.
38 учасників розділили на дві групи: 16 учасників — категорія 40-50 років, ще 18 тенісистів — 50 років і старші.
Змагання проводилися з визначенням усіх місць. Кожен мріяв перемогти.
У групових матчах за вихід до фіналу інтрига зберігалася аж до кінця гри. Але перемогу здобули тенісисти, які мали майстерність і везіння.Копия DSC09486
У віковій категорії 50 і старші чемпіоном став Сергій Покидько із Кобеляк, друге місце посів Олексій Шиндель із Кременчука, третє — Микола Заєць із Семенівки, четверте — Олександр Масловець із Кременчука, п’яте — Олександр Герасимов зі Світловодська, шосте — Віктор Левченко із Нових Санжар.
У категорії 40-50 років чемпіоном став Дмитро Олексієнко, м.Кременчук, друге місце виборов Руслан Лещенко із Олександрії, третє — Валерій Наку з Горішніх Плавнів. Сергій Смерчинський із Козельщини опинився на четвертому місці, п’яте дісталося Сергію Матвійчуку із Полтави, а шосте посів Дмитро Дерега із Горішніх Плавнів.
Призери із першого по п’яте місця були нагороджені грошовими призами, а фіналісти — грамотами, медалями, ще й отримали особливий подарунок — ікону Козельщинської Божої Матері.
— Дякуємо спортсменам, які були причетні до турніру, — сказав голова РО ВФСТ «Колос» Володимир Березовський.