Спортивні новини

Останні новини

  • ДЛЯ НЕЇ ХОРІШКІВСЬКА ЗЕМЛЯ СТАЛА РІДНОЮ
    Із Сибіру — до ХорішокКоли онуки були малими (а їх у Раїси Єгорівни четверо: три хлопці й одна дівчина), вони сідали гуртом, брали географічний атлас, і бабуся Рая починала «урок географії»:— Дивіться, діти, де ваша бабуся навчалася, де жила і звідки сюди приїхала. А показувати було що… Ось тут, у Забайкаллі (Читинська область), народилася... Ось сюди, на Алтай, маленькою — у дитинстві боліли суглоби — медсестра возила дівчинку лікуватися. Середню й вищу освіту здобула у Тюменській області, вивчившись на вчителя російської мови та літератури. На четвертому курсі вийшла заміж, народила доньку; працювала у Бєлгородській області…
  • ВІДГУКНІТЬСЯ, РОДИЧІ!
    Я сама харків’янка, але родина моя уся, із першого коліна, з Козельщини, а точніше — з хутору Омельничого. Я хочу знайти нащадків своїх родичів. У мене є лише деякі відомості про них та одна фотокартка. На цій світлині зображені моя прабабця та її сестра. Прабабусю звали Тетяна Соха, а її сестру — Анастасія (баба Настя, як звали її родичі). Прадідуся звали Федір Прус. 
  • ЖИТТЯ БУЛО Б НУДНИМ БЕЗ ДИВАКІВ
    У світі, де панує відчайдушна боротьба за економічне виживання, будь-яка оригінальність видається дивацтвом — зумисним, нарочитим. Але коли заходиш до цієї садиби, розумієш: усе, що потрапляє тобі на очі, навіть ненароком, — невигадливе, простеньке — вписується в інтер’єр і екстер’єр природно й невимушено, прикрашаючи двір і хату і водночас характеризуючи їхнього господаря.

Спортивні новини

шахишашкиШАШКИ-ШАХИ

10 лютого відбувся шахово-шашковий турнір, присвячений пам’яті кандидата в майстри спорту з шахів А.П.Ярешка. У змаганнях узяли участь понад двох десятків учасників із різних сіл району. Незважаючи на відсутність таких «грандів», як Геннадій Хорєв, Віталій Клімошенко, турнір пройшов цікаво і напружено.

Головний суддя Федір Саричев поділив учасників відповідно до їхнього рейтингу, й о десятій годині розпочався сам турнір.
У першому турі гри в шахи Валентин Миленький зазнає сенсаційної поразки від Андрія Риженка. «Не мій день!» — констатує невдачі Григорій Гаврилець. До 16.00 тривали запеклі шахові баталії. У напруженій боротьбі здобуває третє місце Дмитро Орел. Пів-очка не вистачило Олегові Колісніченку до першої сходинки, яку посів і став чемпіоном Валентин Миленький із Дяченок.
Не менш цікавим був турнір із шашок. З різницею у 0,5 очка поділилися усі призові місця. Отож третє місце у Юрія Гармаша з Лутовинівки, друга сходинка — за Анатолієм Остапченком із Мар’янівки, а чемпіоном став його односелець Валерій Ратушняк.
Переможці змагань третього березня захищатимуть Козельщинський район на обласних змаганнях у місті Миргороді. Тож побажаймо їм удачі!

ОГОЛОШЕННЯ

17 лютого у спортивному залі Козельщинської ЗОШ відбудеться турнір із волейболу. Початок о 9.00.
24 лютого у районному Будинку культури відбудеться чемпіонат Полтавської області з армспорту серед юнаків і дівчат. Початок змагань о 10.00.

Володимир БЕРЕЗОВСЬКИЙ,  голова РО ВФСТ «Колос»

armsport 23АРМСПОРТ

10 лютого в актовому залі Полтавського кооперативного коледжу відбулися чемпіонати Полтавської області з армспорту серед чоловіків та жінок; юніорів та юніорок.
Першими розпочали боротьбу дорослі. Зважаючи на те, що збірні області займають провідні місця на всеукраїнських турнірах і мають високі досягнення в міжнародних змаганнях, склад учасників в усіх категоріях був доволі титулованим, і боротися за нагороди змагань було ой як нелегко! Проте козельщинські рукоборці не стали статистами на цьому турнірі і здобули призи змагань.
У боротьбі на ліву руку:
Вікторія Коваленко (вагова категорія 50 кг) — 3 місце;
Григорій Пособчук (вагова категорія 60 кг) — 1 місце;
Сергій Джафаров (вагова категорія 60 кг) — 2 місце;
Артем Іванко (вагова категорія 65 кг) — 3 місце;
Володимир Савенко (вагова категорія 70 кг) — 2 місце;
Богдан Старостенко (вагова категорія 100 кг) — 1 місце;
Олександр Миленький (вагова категорія 110 кг) — 3 місце.
У боротьбі на праву руку:
Вікторія Коваленко — 3 місце;
Григорій Пособчук — 2 місце;
Сергій Джафаров — 1 місце;
Артем Іванко — 3 місце;
Володимир Савенко — 2 місце;
Богдан Старостенко — 3 місце.
Після невеликої перерви боротьбу розпочали юніори та юніорки. Призерами змагань у цій віковій групі стали у боротьбі на ліву руку:
Вікторія Коваленко (вагова категорія 50 кг) — 2 місце;
Григорій Пособчук (вагова категорія 60 кг) — 2 місце;
Сергій Джафаров (вагова категорія 60 кг) — 1 місце;
Артем Іванко (вагова категорія 65 кг) — 1 місце;
Юрій Руденко (вагова категорія 65 кг) — 3 місце;
Владислав Мартиненко (вагова категорія 70 кг) — 2 місце.
У боротьбі на праву руку:
Вікторія Коваленко — 1 місце;
Григорій Пособчук — 2 місце;
Сергій Джафаров — 1 місце;
Юрій Руденко — 2 місце;
Владислав Чирва (вагова категорія 65 кг) — 3 місце;
Владислав Мартиненко — 3 місце;
Вадим Біленко — 2 місце.

РО ВФСТ «Колос» та колектив ДЮСШ вітають юних спортсменів з високими спортивними результатами і бажають нових перемог і медалей на чемпіонатах України та міжнародних змаганнях.

Валерій СРІБНИЙ,
директор ДЮСШ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
11
2035
2904
12935
34754
47964
1153044

Прогноз
2016

10.94%
6.35%
16.38%
0.60%
0.48%
65.25%
Online (15 minutes ago):8
8 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.228