Спортивні новини

Останні новини

  • Приколи, притчі, побрехеньки від Костянтина Тараненка
    Від автора:Життя наше таке багатогранне, непересічне і нерідко несистематизоване, що іноді годі розібратися — де сміятися, а де й… сумувати у тій чи іншій ситуації. Але якщо людина за будь-яких обставин має почуття гумору, для неї ці складнощі не будуть, скажімо так, дуже обтяжливими.Я не вперше виступаю перед вами в улюбленій читачами сторінці «Веселий вареник» із різноманітними «приколами», «прибамбасами» і т. д. Але якщо раніше то були, скажімо так, смішинки певної тематики, то сьогодні надаю до вашої уваги своєрідний «вінегрет» — «приколів», притч. До певної міри побрехеньок (хоча вони й мають реальну основу) з усіх аспектів життя. Як це мені...
  • • із життя
    Хазяйка котові: — Знахабнів! Лежить на дивані і телевізор дивиться, на вулицю рідко ходить, мишей зовсім не ловить, розлінився. Кіт подивився і пішов на вулицю. Хвилин через 10 шкрябіт у двері. Входить котяра з мишею в зубах, кидає її у черевик і лягає назад на диван. Мужицяра!~~~~~~~~~~~~~~~
  • Гусяча iсторiя
    Було це вже тоді, коли я виросла. Отак собі росла-росла і виросла аж до літа перед десятим класом. Це не значить, що мене звільнили від обов’язку пасти остогидлих гусей, але у мене з’явилися свої маленькі радощі й таємниці. Мене стали відпускати на доросле кіно і ненадовго на танці. З’ясувалося, що я подобаюся хлопцям, тож в уяві стала чіткіше вимальовуватися корисна сторона гусівництва, що примиряло з необхідністю догляду за ними.

Спортивні новини

шахишашкиШАШКИ-ШАХИ

10 лютого відбувся шахово-шашковий турнір, присвячений пам’яті кандидата в майстри спорту з шахів А.П.Ярешка. У змаганнях узяли участь понад двох десятків учасників із різних сіл району. Незважаючи на відсутність таких «грандів», як Геннадій Хорєв, Віталій Клімошенко, турнір пройшов цікаво і напружено.

Головний суддя Федір Саричев поділив учасників відповідно до їхнього рейтингу, й о десятій годині розпочався сам турнір.
У першому турі гри в шахи Валентин Миленький зазнає сенсаційної поразки від Андрія Риженка. «Не мій день!» — констатує невдачі Григорій Гаврилець. До 16.00 тривали запеклі шахові баталії. У напруженій боротьбі здобуває третє місце Дмитро Орел. Пів-очка не вистачило Олегові Колісніченку до першої сходинки, яку посів і став чемпіоном Валентин Миленький із Дяченок.
Не менш цікавим був турнір із шашок. З різницею у 0,5 очка поділилися усі призові місця. Отож третє місце у Юрія Гармаша з Лутовинівки, друга сходинка — за Анатолієм Остапченком із Мар’янівки, а чемпіоном став його односелець Валерій Ратушняк.
Переможці змагань третього березня захищатимуть Козельщинський район на обласних змаганнях у місті Миргороді. Тож побажаймо їм удачі!

ОГОЛОШЕННЯ

17 лютого у спортивному залі Козельщинської ЗОШ відбудеться турнір із волейболу. Початок о 9.00.
24 лютого у районному Будинку культури відбудеться чемпіонат Полтавської області з армспорту серед юнаків і дівчат. Початок змагань о 10.00.

Володимир БЕРЕЗОВСЬКИЙ,  голова РО ВФСТ «Колос»

armsport 23АРМСПОРТ

10 лютого в актовому залі Полтавського кооперативного коледжу відбулися чемпіонати Полтавської області з армспорту серед чоловіків та жінок; юніорів та юніорок.
Першими розпочали боротьбу дорослі. Зважаючи на те, що збірні області займають провідні місця на всеукраїнських турнірах і мають високі досягнення в міжнародних змаганнях, склад учасників в усіх категоріях був доволі титулованим, і боротися за нагороди змагань було ой як нелегко! Проте козельщинські рукоборці не стали статистами на цьому турнірі і здобули призи змагань.
У боротьбі на ліву руку:
Вікторія Коваленко (вагова категорія 50 кг) — 3 місце;
Григорій Пособчук (вагова категорія 60 кг) — 1 місце;
Сергій Джафаров (вагова категорія 60 кг) — 2 місце;
Артем Іванко (вагова категорія 65 кг) — 3 місце;
Володимир Савенко (вагова категорія 70 кг) — 2 місце;
Богдан Старостенко (вагова категорія 100 кг) — 1 місце;
Олександр Миленький (вагова категорія 110 кг) — 3 місце.
У боротьбі на праву руку:
Вікторія Коваленко — 3 місце;
Григорій Пособчук — 2 місце;
Сергій Джафаров — 1 місце;
Артем Іванко — 3 місце;
Володимир Савенко — 2 місце;
Богдан Старостенко — 3 місце.
Після невеликої перерви боротьбу розпочали юніори та юніорки. Призерами змагань у цій віковій групі стали у боротьбі на ліву руку:
Вікторія Коваленко (вагова категорія 50 кг) — 2 місце;
Григорій Пособчук (вагова категорія 60 кг) — 2 місце;
Сергій Джафаров (вагова категорія 60 кг) — 1 місце;
Артем Іванко (вагова категорія 65 кг) — 1 місце;
Юрій Руденко (вагова категорія 65 кг) — 3 місце;
Владислав Мартиненко (вагова категорія 70 кг) — 2 місце.
У боротьбі на праву руку:
Вікторія Коваленко — 1 місце;
Григорій Пособчук — 2 місце;
Сергій Джафаров — 1 місце;
Юрій Руденко — 2 місце;
Владислав Чирва (вагова категорія 65 кг) — 3 місце;
Владислав Мартиненко — 3 місце;
Вадим Біленко — 2 місце.

РО ВФСТ «Колос» та колектив ДЮСШ вітають юних спортсменів з високими спортивними результатами і бажають нових перемог і медалей на чемпіонатах України та міжнародних змаганнях.

Валерій СРІБНИЙ,
директор ДЮСШ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1396
1683
7823
36418
86820
95067
1420352

Прогноз
1320

12.48%
5.96%
14.82%
0.52%
0.40%
65.81%
Online (15 minutes ago):31
one guest
no members

Ваш IP:37.9.113.198