Спортивні новини

Останні новини

• Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

шахишашкиШАШКИ-ШАХИ

10 лютого відбувся шахово-шашковий турнір, присвячений пам’яті кандидата в майстри спорту з шахів А.П.Ярешка. У змаганнях узяли участь понад двох десятків учасників із різних сіл району. Незважаючи на відсутність таких «грандів», як Геннадій Хорєв, Віталій Клімошенко, турнір пройшов цікаво і напружено.

Головний суддя Федір Саричев поділив учасників відповідно до їхнього рейтингу, й о десятій годині розпочався сам турнір.
У першому турі гри в шахи Валентин Миленький зазнає сенсаційної поразки від Андрія Риженка. «Не мій день!» — констатує невдачі Григорій Гаврилець. До 16.00 тривали запеклі шахові баталії. У напруженій боротьбі здобуває третє місце Дмитро Орел. Пів-очка не вистачило Олегові Колісніченку до першої сходинки, яку посів і став чемпіоном Валентин Миленький із Дяченок.
Не менш цікавим був турнір із шашок. З різницею у 0,5 очка поділилися усі призові місця. Отож третє місце у Юрія Гармаша з Лутовинівки, друга сходинка — за Анатолієм Остапченком із Мар’янівки, а чемпіоном став його односелець Валерій Ратушняк.
Переможці змагань третього березня захищатимуть Козельщинський район на обласних змаганнях у місті Миргороді. Тож побажаймо їм удачі!

ОГОЛОШЕННЯ

17 лютого у спортивному залі Козельщинської ЗОШ відбудеться турнір із волейболу. Початок о 9.00.
24 лютого у районному Будинку культури відбудеться чемпіонат Полтавської області з армспорту серед юнаків і дівчат. Початок змагань о 10.00.

Володимир БЕРЕЗОВСЬКИЙ,  голова РО ВФСТ «Колос»

armsport 23АРМСПОРТ

10 лютого в актовому залі Полтавського кооперативного коледжу відбулися чемпіонати Полтавської області з армспорту серед чоловіків та жінок; юніорів та юніорок.
Першими розпочали боротьбу дорослі. Зважаючи на те, що збірні області займають провідні місця на всеукраїнських турнірах і мають високі досягнення в міжнародних змаганнях, склад учасників в усіх категоріях був доволі титулованим, і боротися за нагороди змагань було ой як нелегко! Проте козельщинські рукоборці не стали статистами на цьому турнірі і здобули призи змагань.