Які установи найспортивніші цього року?

Останні новини

• Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

спартакіадааааМинулої п’ятниці у відремонтованому затишному спортивному залі Козельщинської загальноосвітньої школи було проведено спартакіаду серед підприємств, установ, організацій району, присвячену Всесвітньому дню здоров’я, що відзначається щороку 7 квітня.

Відкриваючи змагання, учасників привітали голова Козельщинської районної ради Юрій Марченко та голова місцевого осередку ГО ВФСТ «Колос» Володимир Березовський. Право підняти прапор змагань було надано капітану команди «Енергетик», переможниці минулорічної спартакіади.
Заявки на участь у змаганнях подало 7 команд: «Поліція», «Енергетик», «Освіта», «Медик», «Добробут», «Відродження», «РДА». У залік спартакіади ввійшло 6 видів спорту: настільний теніс, дартс, волейбол, перетягування канату, шашки, жим штанги лежачи.
На усіх майданчиках, де проводилися змагання, точилася гостра, безкомпромісна боротьба. У результаті призерами у своїх видах спорту стали:

Шашкиспартакіада8
І місце — Валерій Ратушняк («Відродження»);
ІІ місце — Олексій Бажан («Поліція»);
ІІІ місце — Владислав Стеценко («Енергетик»).

ІІ місце — Валентин Віблий («Добробут») — 35 очок;
ІІІ місце — Олексій Гергало («Відродження») — 30 очок.

спартакіада2

Жим штанги  лежачи

І місце з результатом 50 підйомів штанги 70 кг здобув Богдан Старостенко («Відродження»);
ІІ місце — Олександр Бутенко («Добробут) — 42 підйоми;
ІІІ місце — Олег Янович («Поліція») — 36 підйомів.

ІІІ місце — «Відродження».

У командному заліку перед останнім видом змагань — перетягуванням канату — у трьох команд («Добробут», «Відродження» й «Освіта») була однакова кількість здобутих балів, і все залежало від останнього виду. Але у трійку лідерів увірвалася команда «Енергетик». Упевнено вигравши перетягування канату, спортсмени вибороли ІІІ командне місце, відтіснивши «Добробут» на четверту сходинку. Другою стала команда «Освіта», а загальну перемогу у спартакіаді святкувала команда «Відродження».