Які установи найспортивніші цього року?

Останні новини

  • ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2018
    Учаснику ЗНО-2018 у день тестування необхідно:1) своєчасно прибути до пункту ЗНО із Сертифікатом ЗНО та документом, на підставі якого особу зареєстровано для участі в ЗНО (серія та номер якого вказані в Сертифікаті), запрошенням-перепусткою (потрібно роздрукувати самостійно на сайті Українського центру в розділі Інформаційна сторінка).
  • ТУТ ШАНУЮТЬ І ЦІНУЮТЬ, ЛЮБЛЯТЬ І РОЗВИВАЮТЬ ТВОРЧІ ТАЛАНТИ
    Наближається кінець навчального року. Саме час підбити підсумки, відзвітувати перед громадою за діяльність протягом навчального року. Таким звітом і став звітний концерт Козельщинської дитячої музичної школи — найважливіша та найвідповідальніша подія для учнів школи, їх батьків і викладачів. Захід зібрав у глядацькій залі ДМШ (старе приміщення РБК) шанувальників і прихильників талантів юних музикантів, а вони, у свою чергу, подарували їм цікаву подорож у казковий світ музичного мистецтва. Вокальні та інструментальні ансамблі, оркестр, хор, солісти, дуети і тріо – концертна програма була побудована таким чином, аби познайомити глядачів з усіма музичними інструментами, грі на яких сьогодні можна навчитися у стінах школи,...
  • Незвичайна кав’ярня у Лутовинівці для надзвичайних відвідувачів
    Юні поети з усього району традиційно зібралися на чергове засідання поетичної вітальні «Росинка», що упродовж багатьох років об’єднує творчо обдарованих дітей і служить своєрідним вікном у велику поезію для тих, хто пізнав таїну слова душею, хто розкриває його багатогранний світ своїми, ні на чиї не схожими барвами. Цього разу творців слова приймала «Поетична кав’ярня» в Лутовинівській загальноосвітній школі I-II ступенів. На три години звичайний клас перетворився на справжню кав’ярню зі своєрідним дизайном, меню і гостями, які смакували не лише кавою, а й поетичними та прозовими доробками «власного приготування». А креативне меню пропонувало відвідувачам духмяний цілющий чай «Життєдайний», поетичний коктейль «На...

Які установи найспортивніші цього року?

спартакіадааааМинулої п’ятниці у відремонтованому затишному спортивному залі Козельщинської загальноосвітньої школи було проведено спартакіаду серед підприємств, установ, організацій району, присвячену Всесвітньому дню здоров’я, що відзначається щороку 7 квітня.

Відкриваючи змагання, учасників привітали голова Козельщинської районної ради Юрій Марченко та голова місцевого осередку ГО ВФСТ «Колос» Володимир Березовський. Право підняти прапор змагань було надано капітану команди «Енергетик», переможниці минулорічної спартакіади.
Заявки на участь у змаганнях подало 7 команд: «Поліція», «Енергетик», «Освіта», «Медик», «Добробут», «Відродження», «РДА». У залік спартакіади ввійшло 6 видів спорту: настільний теніс, дартс, волейбол, перетягування канату, шашки, жим штанги лежачи.
На усіх майданчиках, де проводилися змагання, точилася гостра, безкомпромісна боротьба. У результаті призерами у своїх видах спорту стали:

Шашкиспартакіада8
І місце — Валерій Ратушняк («Відродження»);
ІІ місце — Олексій Бажан («Поліція»);
ІІІ місце — Владислав Стеценко («Енергетик»).
Настільний теніс
І місце — Сергій Смерчинський («Освіта»);
ІІ місце — Валентин Віблий («Добробут»);
ІІІ місце — Максим Сірик («Енергетик»).

 

Дартсспартакіада5
І місце із результатом 40 очок здобув Сергій Невідомий («Освіта»);
ІІ місце — Валентин Віблий («Добробут») — 35 очок;
ІІІ місце — Олексій Гергало («Відродження») — 30 очок.

 

спартакіада2

Жим штанги  лежачи

І місце з результатом 50 підйомів штанги 70 кг здобув Богдан Старостенко («Відродження»);
ІІ місце — Олександр Бутенко («Добробут) — 42 підйоми;
ІІІ місце — Олег Янович («Поліція») — 36 підйомів.

 

Волейболспартакіада3

І місце — «Освіта»;
ІІ місце — «Добробут»;
ІІІ місце — «Енергетик».

 

спартакіада4Перетягування канату
І місце — «Енергетик»;
ІІ місце — «Поліція»;
ІІІ місце — «Відродження».

У командному заліку перед останнім видом змагань — перетягуванням канату — у трьох команд («Добробут», «Відродження» й «Освіта») була однакова кількість здобутих балів, і все залежало від останнього виду. Але у трійку лідерів увірвалася команда «Енергетик». Упевнено вигравши перетягування канату, спортсмени вибороли ІІІ командне місце, відтіснивши «Добробут» на четверту сходинку. Другою стала команда «Освіта», а загальну перемогу у спартакіаді святкувала команда «Відродження».

Валерій Срібний,
директор ДЮСШ

Фото Юрія ОПЕРАЙЛА

Відеоверсію змагань дивіться на каналі «Козельщинських вістей» у YouTube.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1976
1619
6605
15450
33946
61747
1213983

Прогноз
1896

10.76%
6.39%
16.15%
0.59%
0.46%
65.65%
Online (15 minutes ago):81
one guest
no members

Ваш IP:54.156.37.174