Які установи найспортивніші цього року?

Останні новини

  • ЛІТО У РОЗПАЛІ. У ПРЯМОМУ СЕНСІ
    5 червня о 22 год. 15 хв. на приватній земельній ділянці в селі Новоселівці Бреусівської сільської ради виникла пожежа, вогнем знищено тюк цьогорічного лугового сіна масою близько 300 кг.
  • ШАР-ГОРА: ВТРИМАТИ МАРКУ
    Минулої суботи на Шар-горі у Приліпці традиційно пройшло обласне свято «Козацької слави цілюще джерело», що знову зібрало сотні гостей і дало привід ділитися враженнями протягом не одного дня. Як і в минулі роки, повсюди кипіла жвава торгівля, звучала народна пісня. Почесні гості свята на чолі з легендарним «Яковом Остряницею» пройшли колоною і поклали квіти до пам’ятного знаку на честь древньої  Говтви та її славних козаків.  Після офіційних привітань перед глядачами виступали артисти Полтавської обласної філармонії та фольклорні колективи. «Цвяхом програми» стала історична реконструкція бою, підготовлена сучасним козацтвом. Навколо було барвисто від вишиванок, рушників, сувенірів, картин; гамірно від звуків різноманітної музики,...
  • СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО ДАЄ НОВІ РЕЗУЛЬТАТИ
    Нещодавно комунальне господарство Козельщинської об’єднаної територіальної громади поповнилося новою технікою — трактором «Беларус» вартістю понад півмільйона гривень.

Які установи найспортивніші цього року?

спартакіадааааМинулої п’ятниці у відремонтованому затишному спортивному залі Козельщинської загальноосвітньої школи було проведено спартакіаду серед підприємств, установ, організацій району, присвячену Всесвітньому дню здоров’я, що відзначається щороку 7 квітня.

Відкриваючи змагання, учасників привітали голова Козельщинської районної ради Юрій Марченко та голова місцевого осередку ГО ВФСТ «Колос» Володимир Березовський. Право підняти прапор змагань було надано капітану команди «Енергетик», переможниці минулорічної спартакіади.
Заявки на участь у змаганнях подало 7 команд: «Поліція», «Енергетик», «Освіта», «Медик», «Добробут», «Відродження», «РДА». У залік спартакіади ввійшло 6 видів спорту: настільний теніс, дартс, волейбол, перетягування канату, шашки, жим штанги лежачи.
На усіх майданчиках, де проводилися змагання, точилася гостра, безкомпромісна боротьба. У результаті призерами у своїх видах спорту стали:

Шашкиспартакіада8
І місце — Валерій Ратушняк («Відродження»);
ІІ місце — Олексій Бажан («Поліція»);
ІІІ місце — Владислав Стеценко («Енергетик»).
Настільний теніс
І місце — Сергій Смерчинський («Освіта»);
ІІ місце — Валентин Віблий («Добробут»);
ІІІ місце — Максим Сірик («Енергетик»).

 

Дартсспартакіада5
І місце із результатом 40 очок здобув Сергій Невідомий («Освіта»);
ІІ місце — Валентин Віблий («Добробут») — 35 очок;
ІІІ місце — Олексій Гергало («Відродження») — 30 очок.

 

спартакіада2

Жим штанги  лежачи

І місце з результатом 50 підйомів штанги 70 кг здобув Богдан Старостенко («Відродження»);
ІІ місце — Олександр Бутенко («Добробут) — 42 підйоми;
ІІІ місце — Олег Янович («Поліція») — 36 підйомів.

 

Волейболспартакіада3

І місце — «Освіта»;
ІІ місце — «Добробут»;
ІІІ місце — «Енергетик».

 

спартакіада4Перетягування канату
І місце — «Енергетик»;
ІІ місце — «Поліція»;
ІІІ місце — «Відродження».

У командному заліку перед останнім видом змагань — перетягуванням канату — у трьох команд («Добробут», «Відродження» й «Освіта») була однакова кількість здобутих балів, і все залежало від останнього виду. Але у трійку лідерів увірвалася команда «Енергетик». Упевнено вигравши перетягування канату, спортсмени вибороли ІІІ командне місце, відтіснивши «Добробут» на четверту сходинку. Другою стала команда «Освіта», а загальну перемогу у спартакіаді святкувала команда «Відродження».

Валерій Срібний,
директор ДЮСШ

Фото Юрія ОПЕРАЙЛА

Відеоверсію змагань дивіться на каналі «Козельщинських вістей» у YouTube.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
161
1801
5450
13924
31483
114877
1479892

Прогноз
1824

12.20%
5.86%
14.67%
0.52%
0.39%
66.36%
Online (15 minutes ago):50
50 guests
no members

Ваш IP:54.224.103.239