Більярд. Міні-футбол

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

Більярд. Міні-футбол

більярд2Більярд

Нещодавно відбулися два турніри із більярду між командами із Михайликів та Лутовинівки. Вдома михайличанам посміхнулася удача. Адже вдома, як кажуть, і стіни помагають! Отож рахунок 13:11 і перемога на їхньому боці. А потім сталося те ж саме — тільки з лутовинівчанами. Вдома вони перемогли михайличан із рахунком 20:24 у такому складі: Олексій Сірецький, Олександр Романченко, Сергій Білоусько, Олег Білоусько, Вячеслав Матющенко. У складі команди михайличан — Олександр Пильгук, Олег Котляр, Василь Пильгук, Василь Сидоренко, Андрій Федорченко.

Міні-футболфутболміні

31 березня у м.Кобеляках відбулися відбіркові змагання чемпіонату територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед чоловіків.
Команди, які посідають перше місце у зональних змаганнях, здобувають право грати у фіналі. Наші футболісти якраз і здобули це право, спочатку перемігши з рахунком 1:0 Нові Санжари, а потім зігравши з решетилянами 2:2. Нашим футболістам, крім цього, ще потрібна була перемога над командою з Кобеляк. Її і здобули, вигравши у кобелячан із рахунком 4:1.
7 квітня у фіналі, який відбувся у селищі Розсошенцях, вийшли команди з Полтавського, Кременчуцького, Миргородського, Лубенського, Зіньківського та Козельщинського районів.
футбол 1111111Команди розділили на дві підгрупи по три команди у кожній.
Команди, які посіли у своїх групах перше місце, у фіналі грають за 1-2 місця, другі місця — за 3-4 місця, треті — за 5-6 місце.
Козельщани потрапили в одну групу із Зіньківським та Полтавським районами.
У першій грі з Зіньковом наші футболісти не дали супернику вразити наші ворота. Чіткі дії Віталія Ноженка на воротах і нападників Андрія Шимбакова, Євгена Ларченка та Богдана Волосяна довели гру до 3:0 на користь козельщан.
Наступна гра з полтавчанами дала тривожний дзвінок. Програвши перший тайм (0:1), наші футболісти змінили тактику у другій половині гри. Два красеня-голи Євгена Ларченка й Андрія Шимбакова принесли перемогу 2:1 на нашу користь.
У фіналі козельщани зустрілися з миргородськими футболістами.
Влучні постріли Євгена Ларченка, Богдана Волосяна, Андрія Шимбакова принесли перемогу 4:2 на користь козельщан. Тож наші футболісти стали чемпіонами обласних змагань.
Склад команди: Віталій Ноженко — воротар, Олександр Бордюг — капітан, Дмитро Міхєєв, Богдан Волосян, Дмитро Куліченко, Ярослав Гурін, Євген Ларченко.
Молодці! Так тримати!

Володимир Березовський, голова РО ВФСТ «Колос»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
471
2003
10094
13131
42234
58260
1603172

Прогноз
2568

12.04%
6.07%
14.38%
0.50%
0.36%
66.65%
Online (15 minutes ago):41
one guest
no members

Ваш IP:178.154.200.73