Більярд. Міні-футбол

Останні новини

  • Про все-все мені нагадують «три зозулі, з поклоном»…
    — А почитаймо, — раптом десь у надвечір’ї зверталася до мене дружина Надя, — таким чином і наснажимося, а потім знову за робочий стіл, за ручку з пером…— А що ж почитаємо? — уточнюю.— Та почнемо з Григора (це вона мала на увазі Григора Тютюнника): він так болісно писав.І стиха додавала:
  • Перші «Олесеволівські читання-2018»
    4 травня у Бреусівському Будинку культури відбулися перші районні літературно-краєзнавчі «Олесеволівські читання-2018». На захід із Києва прибув письменник-земляк, авторитетний дослідник Голодомору 1932-33 рр. в Україні, випускник місцевої школи Олесь Воля з дружиною Ганнусею, братом Михайлом та соратником-побратимом по перу Олександром Кавуненком.
  • Пам’яті видатного письменника-земляка
    Цей рік для жителів нашого району знаменний 100-річчям від дня народження славетного земляка, письменника, поета, літературного та громадського діяча Олеся Терентійовича Гончара.

Більярд. Міні-футбол

більярд2Більярд

Нещодавно відбулися два турніри із більярду між командами із Михайликів та Лутовинівки. Вдома михайличанам посміхнулася удача. Адже вдома, як кажуть, і стіни помагають! Отож рахунок 13:11 і перемога на їхньому боці. А потім сталося те ж саме — тільки з лутовинівчанами. Вдома вони перемогли михайличан із рахунком 20:24 у такому складі: Олексій Сірецький, Олександр Романченко, Сергій Білоусько, Олег Білоусько, Вячеслав Матющенко. У складі команди михайличан — Олександр Пильгук, Олег Котляр, Василь Пильгук, Василь Сидоренко, Андрій Федорченко.

Міні-футболфутболміні

31 березня у м.Кобеляках відбулися відбіркові змагання чемпіонату територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед чоловіків.
Команди, які посідають перше місце у зональних змаганнях, здобувають право грати у фіналі. Наші футболісти якраз і здобули це право, спочатку перемігши з рахунком 1:0 Нові Санжари, а потім зігравши з решетилянами 2:2. Нашим футболістам, крім цього, ще потрібна була перемога над командою з Кобеляк. Її і здобули, вигравши у кобелячан із рахунком 4:1.
7 квітня у фіналі, який відбувся у селищі Розсошенцях, вийшли команди з Полтавського, Кременчуцького, Миргородського, Лубенського, Зіньківського та Козельщинського районів.
футбол 1111111Команди розділили на дві підгрупи по три команди у кожній.
Команди, які посіли у своїх групах перше місце, у фіналі грають за 1-2 місця, другі місця — за 3-4 місця, треті — за 5-6 місце.
Козельщани потрапили в одну групу із Зіньківським та Полтавським районами.
У першій грі з Зіньковом наші футболісти не дали супернику вразити наші ворота. Чіткі дії Віталія Ноженка на воротах і нападників Андрія Шимбакова, Євгена Ларченка та Богдана Волосяна довели гру до 3:0 на користь козельщан.
Наступна гра з полтавчанами дала тривожний дзвінок. Програвши перший тайм (0:1), наші футболісти змінили тактику у другій половині гри. Два красеня-голи Євгена Ларченка й Андрія Шимбакова принесли перемогу 2:1 на нашу користь.
У фіналі козельщани зустрілися з миргородськими футболістами.
Влучні постріли Євгена Ларченка, Богдана Волосяна, Андрія Шимбакова принесли перемогу 4:2 на користь козельщан. Тож наші футболісти стали чемпіонами обласних змагань.
Склад команди: Віталій Ноженко — воротар, Олександр Бордюг — капітан, Дмитро Міхєєв, Богдан Волосян, Дмитро Куліченко, Ярослав Гурін, Євген Ларченко.
Молодці! Так тримати!

Володимир Березовський, голова РО ВФСТ «Колос»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1005
1827
1862
17858
21569
79093
1784932

11.06%
7.33%
13.86%
0.57%
0.33%
66.86%
Online (15 minutes ago):15
15 guests
no members

Ваш IP:141.8.142.117