Настільний теніс

Останні новини

  • З району на військову службу відправили перших призовників
    10 квітня з району відправили на строкову службу перших чотирьох призовників. Усього ж цієї весни до лав Збройних Сил, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби заплановано призвати 17 юнаків.
  • Біля Підгорівки військовослужбовці та резервісти перевіряли вміння володіти зброєю
    Військовослужбовці районного військкомату та резервісти з роти охорони у свій вихідний день удосконалювали навички з ведення вогню зі стрілецької зброї.
  • Розпочалася приписна кампанія
    У січні у Козельщинському районному військовому комісаріаті запрацювала комісія з приписки юнаків 2001 року народження до районної призовної дільниці. Хлопці проходили поглиблений медичний огляд та професійно-психологічний відбір. Члени комісії вивчали освітній рівень призовників, стан їхнього здоров’я та фізичної підготовки. За три дні 70 допризовників з Козельщинського району стали призовниками.

Настільний теніс

теніс4 квітня у місті Лохвиці відбулася першість дитячо-юнацьких спортивних шкіл області з настільного тенісу. У командний залік зараховувалися результати особистих ігор у трьох вікових групах, а також результати перших та мішаних розрядів.

За підсумками турніру наші юні тенісисти продемонстрували такі результати: у молодшій віковій групі на першому місці Анастасія Дерев’янко, Богдан Гирман — на сьомому; у середній віковій групі на першому місці Яна Зарівчацька, а Владислав Вакуленко — на четвертому; у старшій віковій групі на першому місці Володимир Заїченко, а на другому — Ярослава Скляревська. У дівчачих парах тенісний «дует» Яна Зарівчацька — Ярослава Скляревська на першому місці, а хлопці Володимир Заїченко — Владислав Вакуленко — на четвертому. Серед мішаних пар Володимир Заїченко та Ярослава Скляревська посіли друге місце.
У командному заліку впевнено перемогла команда Козельщинської ДЮСШ, II місце у Хорольської, а Лохвицька спортшкола — на третьому місці.
Колектив ДЮСШ вітає тренера М.О.Касая та наших тенісистів із високими спортивними результатами та висловлює щиру подяку за спонсорську допомогу керівникам ТОВ «Агро СТВ» Юрію Петровичу і Тетяні Вікторівні Скляревським.

Валерій СРІБНИЙ, директор ДЮСШ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
416
1938
10926
14269
32911
54269
1535589

Прогноз
1656

12.06%
5.85%
14.55%
0.51%
0.38%
66.66%
Online (15 minutes ago):38
38 guests
no members

Ваш IP:157.55.39.130