Настільний теніс

Останні новини

  • Зці­ли­лась і ощас­ли­ви­лась
    Че­рез хво­ро­бу не скла­ло­ся у ме­не сі­мей­не жи­ття, щас­тя. Моє одру­жен­ня — всь­о­го на пі­вро­ку. Не ві­ри­ли ба­ть­ки, що я ко­лись ви­ду­жаю, тож не по­ві­ри­ли і чу­жі лю­ди.
  • Приведи нас, Маріе, до Сина!…
    Од­не з най­ве­лич­ні­ших в іс­то­рії люд­с­т­ва свят — Різ­д­во Гос­по­да Бо­га і Спа­са  на­шо­го Ісу­са Хрис­та. Ду­ша зав­ми­рає, ко­ли по­ду­ма­єш: це ж са­ма Лю­бов, са­ма  Бла­го­дать опус­ка­є­ть­ся до нас із своїх Не­бес­них ви­сот... Яко­го ще да­рун­ку тре­ба?
  • Пройшов Спас - пішло літо від нас...
    До найбільших серед дванадцяти річних свят християнського календарного циклу належить і Преображення Господнє, або Спас (Великий Спас), що припадає на 19 серпня. Він вважається третім святом після Різдва та Великодня. Перший Спас збігається з Маковеєм, тобто 14 серпня, а третій збігається з післясвятом Успіння (29 серпня). Згідно з переказами, одного разу Ісус Христос з трьома своїми учнями піднявся на гору під назвою – Фавор. Як тільки добрався він до самої вершини і безпосередньо зійшов на неї, він змінився на краще. Неймовірною білизною засяяло його вбрання, і обличчя його також засяяло. Преображення — явлення Сина, під час якого Отець свідчить голосом зі світлої хмари Святого Духа: «Цей є...

Настільний теніс

теніс4 квітня у місті Лохвиці відбулася першість дитячо-юнацьких спортивних шкіл області з настільного тенісу. У командний залік зараховувалися результати особистих ігор у трьох вікових групах, а також результати перших та мішаних розрядів.

За підсумками турніру наші юні тенісисти продемонстрували такі результати: у молодшій віковій групі на першому місці Анастасія Дерев’янко, Богдан Гирман — на сьомому; у середній віковій групі на першому місці Яна Зарівчацька, а Владислав Вакуленко — на четвертому; у старшій віковій групі на першому місці Володимир Заїченко, а на другому — Ярослава Скляревська. У дівчачих парах тенісний «дует» Яна Зарівчацька — Ярослава Скляревська на першому місці, а хлопці Володимир Заїченко — Владислав Вакуленко — на четвертому. Серед мішаних пар Володимир Заїченко та Ярослава Скляревська посіли друге місце.
У командному заліку впевнено перемогла команда Козельщинської ДЮСШ, II місце у Хорольської, а Лохвицька спортшкола — на третьому місці.
Колектив ДЮСШ вітає тренера М.О.Касая та наших тенісистів із високими спортивними результатами та висловлює щиру подяку за спонсорську допомогу керівникам ТОВ «Агро СТВ» Юрію Петровичу і Тетяні Вікторівні Скляревським.

Валерій СРІБНИЙ, директор ДЮСШ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1595
2041
4130
13457
39108
66381
1666427

Прогноз
3144

11.70%
6.20%
14.17%
0.58%
0.35%
67.00%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.254