Настільний теніс

Останні новини

  • «Дідова фазенда» зібрала перший урожай
    Завершився 23-й обласний огляд-конкурс команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Цього року наш район уперше представляла команда КВН Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості «Дідова фазенда» під керівництвом Геннадія Кідалова.
  • «АНГАШ»: ТРИМАТИ МАРКУ, НАЗВАЖАЮЧИ НА НЕГАРАЗДИ
    У Полтавському Будинку культури залізничників відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу хореографії імені Павла Вірського. 18 колективів з усієї області з’їхалися позмагатися за право пройти до наступного, регіонального етапу змагань. І тільки потім у Києві визначатимуть абсолютних переможців. Кожна танцювальна група представляла по кілька композицій.
  • Випробовували на практиці петриківський розпис
    Випробовували на практиціпетриківський розписУ самому розпалі літа в Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся майстер-клас, який провела юна художниця, в минулому вихованка даного закладу, Марина Тристан, яка наразі навчається у Кременчуцькому педагогічному коледжі. На заході були присутні усі бажаючі познайомитися з таким захоплюючим та цікавим видом мистецтва, як петриківський розпис. Ми із захопленням слухали розповідь юної майстрині про всі тонкощі даної справи, дізналися про елементи петриківського розпису, історію виникнення цієї техніки і як правильно розписувати посуд та інші предмети побуту. Особливо весело нам було випробовувати на практиці техніку «малювання пальцями», в результаті чого на посуді «ожили» грона калини та винограду.Подякувавши...

Настільний теніс

теніс4 квітня у місті Лохвиці відбулася першість дитячо-юнацьких спортивних шкіл області з настільного тенісу. У командний залік зараховувалися результати особистих ігор у трьох вікових групах, а також результати перших та мішаних розрядів.

За підсумками турніру наші юні тенісисти продемонстрували такі результати: у молодшій віковій групі на першому місці Анастасія Дерев’янко, Богдан Гирман — на сьомому; у середній віковій групі на першому місці Яна Зарівчацька, а Владислав Вакуленко — на четвертому; у старшій віковій групі на першому місці Володимир Заїченко, а на другому — Ярослава Скляревська. У дівчачих парах тенісний «дует» Яна Зарівчацька — Ярослава Скляревська на першому місці, а хлопці Володимир Заїченко — Владислав Вакуленко — на четвертому. Серед мішаних пар Володимир Заїченко та Ярослава Скляревська посіли друге місце.
У командному заліку впевнено перемогла команда Козельщинської ДЮСШ, II місце у Хорольської, а Лохвицька спортшкола — на третьому місці.
Колектив ДЮСШ вітає тренера М.О.Касая та наших тенісистів із високими спортивними результатами та висловлює щиру подяку за спонсорську допомогу керівникам ТОВ «Агро СТВ» Юрію Петровичу і Тетяні Вікторівні Скляревським.

Валерій СРІБНИЙ, директор ДЮСШ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1480
1683
7823
36418
86820
95067
1420352

Прогноз
1320

12.48%
5.96%
14.82%
0.52%
0.40%
65.81%
Online (15 minutes ago):83
83 guests
no members

Ваш IP:54.167.230.68