10 квітня з району відправили на строкову службу перших чотирьох призовників. Усього ж цієї весни до лав Збройних Сил, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби заплановано призвати 17 юнаків.
    Військовослужбовці районного військкомату та резервісти з роти охорони у свій вихідний день удосконалювали навички з ведення вогню зі стрілецької зброї.
  • Розпочалася приписна кампанія
    У січні у Козельщинському районному військовому комісаріаті запрацювала комісія з приписки юнаків 2001 року народження до районної призовної дільниці. Хлопці проходили поглиблений медичний огляд та професійно-психологічний відбір. Члени комісії вивчали освітній рівень призовників, стан їхнього здоров’я та фізичної підготовки. За три дні 70 допризовників з Козельщинського району стали призовниками.

Футбол

13 травня на стадіоні селища Козельщини відбулися матчі третього туру чемпіонату області з футболу. Команда «Козельщина» зустрічала «Маяк» із Котельви. Першими вийшли на майданчик юнацькі команди. Незважаючи на невелику ігрову перевагу гостей, завдяки прекрасній грі воротаря наші юнаки святкували перемогу з рахунком 2:1. Забитими голами відзначився капітан команди Денис Костенко.

Після юнацьких команд гру розпочали дорослі спортсмени. Початок матчу був за гостями, які першими і відкрили рахунок з 11-метрового удару. Та невдовзі наші футболісти перехопили ініціативу і вже до перерви зрівняли рахунок; відзначився Рамін Сардиров. У другому таймі події розгорталися ще драматичніше. Завдяки влучним ударам Валерія Скляренка та Станіслава Орендаренка «Козельщина» повела в рахунку 3:1, але фінал матчу знову був за гостями, які до 91-ї його хвилини зрівняли рахунок — 3:3. Та остання атака козельщан була результативною завдяки точній передачі Біжана Дадешвілі, а капітан команди Євген Ларченко встановлює остаточний рахунок матчу — 4:3. Є перша перемога!
Усі шанувальники футболу щиро вдячні гравцям наших команд за яскраву гру та позитивні емоції. Нових вам перемог!