Міні-футбол

Останні новини

  • ХАЙ ПОВНЯТЬСЯ НОВИМИ ПОДІЯМИ ЩЕ ДЕСЯТКИ ЖУРНАЛІВ ВАШОГО ЖИТТЯ!
    Писати про покоління «дітей війни» легко і, водночас, важко. Легко лише в одному: усі їхні долі схожі, наче написані однією рукою. А слухати й записувати спомини важко, бо весь час згадую свою маму: голодне дитинство без батька, жага до навчання, рабська праця матерів, які віддавали останні копійки, щоб дитина вчилася далі після семирічки…
  • Дорогий мій татку!
    Дивлюся я на тебе і не можу зрозуміти, чому ж у нас свято Великодня закінчилося так банально?
  • ПРО ПОГОДУ І КАРТОПЛЮ
    — А погода у вас яка? Дощить? Значить, і до нас скоро дійде,— підсумовує мама нашу телефонну розмову. Вони з татом уже давно вирахували, що як у Москві дощ чи сніг, то за день-півтора і до них дійде. Дивляться вечорами програму «Время» обов'язково аж до погоди, а як зі мною розмовляють, то про погоду чи не зразу після «Як ти там, доцю?».

Міні-футбол

Нещодавно на спортивному майданчику зі штучним покриттям у Козельщині відбулися зональні ігри чемпіонату обласної організації ВФСТ «Колос» серед ветеранів (40 років і старші). До нас завітали спортсмени з Кременчуцького та Кобеляцького районів. Наша команда впевнено здолала кобеляцьких футболістів — 3:1, але поступилася спортсменам із Кременчука — 5:2, і зайнявши друге місце у групі, не пробилася у фінал змагань. У складі команди виступали Михайло Ємець,Олег Колісніченко, Володимир Вовк, Олег Москальов, Ігор Бредун, Володимир Корнієнко, Валерій Карнаух.

13 травня у Кременчуці відбувся чемпіонат обласної організації ВФСТ «Колос» серед ветеранів (50 років і старші). На груповому етапі нашим спортсменам протистояли ветерани Кременчука, Лохвицького та Хорольського районів. Перша гра Козельщина — Кременчук закінчилася внічию; потім наші ветерани перемогли спортсменів із Лохвиці із рахунком 3:2 та Хоролу — 2:1, але за різницею забитих та пропущених м’ячів поступилася команді з Кременчуцького району і з другого місця вийшла на стикову гру за третє місце з командою Пирятинського району. Незважаючи на ігрову перевагу, основний час не виявив переможця — 1:1, а в серії 7-метрових ударів влучними були пирятинські гравці — 4:2, тож у підсумку наші ветерани посіли 4 місце у такому командному складі: Михайло Ємець, Іван Пчелов, Микола Світличний, Валерій Виставний, Віктор Ткаченко, Валерій Карнаух, Анатолій Статишнюк, Віктор Кушко, Віктор Бушуєв.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
157
2853
5601
36418
84598
95067
1418130

Прогноз
3120

12.48%
5.96%
14.83%
0.52%
0.40%
65.81%
Online (15 minutes ago):38
38 guests
no members

Ваш IP:58.218.51.130