Міні-футбол

Останні новини

  • Електрокардіограф — екстреній медицині
    Нещодавно для підстанції екстреної медичної допомоги Козельщинського району придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі ЕКГ – «ЮКАРД100».
  • ЩО ТО ЗА РОСЛИНА — «ХІРУРГ» БЕЗ НОЖА?
    «Чула, що є така рослина, яку називають «хірург без ножа». Кажуть,  що є цілющі рецепти застосування її від варикозу, навіть при відкритих виразках. Чи правда це? Розкажіть, будь ласка, про неї. А.САВЕЛІНА»
  • ПОПЕРЕДИТИ, ЩОБ ЖИТИ
    За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я,  від 30 до 50% випадків раку можна уникнути, якщо щорічно проходити профілактичні обстеження. Адже на початкових стадіях онкозахворювання значно краще піддається лікуванню. Симптоми, що можуть з’являтися у процесі розвитку хвороби, залежать від її виду.

Міні-футбол

Нещодавно на спортивному майданчику зі штучним покриттям у Козельщині відбулися зональні ігри чемпіонату обласної організації ВФСТ «Колос» серед ветеранів (40 років і старші). До нас завітали спортсмени з Кременчуцького та Кобеляцького районів. Наша команда впевнено здолала кобеляцьких футболістів — 3:1, але поступилася спортсменам із Кременчука — 5:2, і зайнявши друге місце у групі, не пробилася у фінал змагань. У складі команди виступали Михайло Ємець,Олег Колісніченко, Володимир Вовк, Олег Москальов, Ігор Бредун, Володимир Корнієнко, Валерій Карнаух.

13 травня у Кременчуці відбувся чемпіонат обласної організації ВФСТ «Колос» серед ветеранів (50 років і старші). На груповому етапі нашим спортсменам протистояли ветерани Кременчука, Лохвицького та Хорольського районів. Перша гра Козельщина — Кременчук закінчилася внічию; потім наші ветерани перемогли спортсменів із Лохвиці із рахунком 3:2 та Хоролу — 2:1, але за різницею забитих та пропущених м’ячів поступилася команді з Кременчуцького району і з другого місця вийшла на стикову гру за третє місце з командою Пирятинського району. Незважаючи на ігрову перевагу, основний час не виявив переможця — 1:1, а в серії 7-метрових ударів влучними були пирятинські гравці — 4:2, тож у підсумку наші ветерани посіли 4 місце у такому командному складі: Михайло Ємець, Іван Пчелов, Микола Світличний, Валерій Виставний, Віктор Ткаченко, Валерій Карнаух, Анатолій Статишнюк, Віктор Кушко, Віктор Бушуєв.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
60
2041
5758
13457
40736
66381
1668055

Прогноз
2640

11.70%
6.21%
14.17%
0.58%
0.35%
67.01%
Online (15 minutes ago):10
10 guests
no members

Ваш IP:54.80.87.166