Спортивні новини

Останні новини

  • Зці­ли­лась і ощас­ли­ви­лась
    Че­рез хво­ро­бу не скла­ло­ся у ме­не сі­мей­не жи­ття, щас­тя. Моє одру­жен­ня — всь­о­го на пі­вро­ку. Не ві­ри­ли ба­ть­ки, що я ко­лись ви­ду­жаю, тож не по­ві­ри­ли і чу­жі лю­ди.
  • Приведи нас, Маріе, до Сина!…
    Од­не з най­ве­лич­ні­ших в іс­то­рії люд­с­т­ва свят — Різ­д­во Гос­по­да Бо­га і Спа­са  на­шо­го Ісу­са Хрис­та. Ду­ша зав­ми­рає, ко­ли по­ду­ма­єш: це ж са­ма Лю­бов, са­ма  Бла­го­дать опус­ка­є­ть­ся до нас із своїх Не­бес­них ви­сот... Яко­го ще да­рун­ку тре­ба?
  • Пройшов Спас - пішло літо від нас...
    До найбільших серед дванадцяти річних свят християнського календарного циклу належить і Преображення Господнє, або Спас (Великий Спас), що припадає на 19 серпня. Він вважається третім святом після Різдва та Великодня. Перший Спас збігається з Маковеєм, тобто 14 серпня, а третій збігається з післясвятом Успіння (29 серпня). Згідно з переказами, одного разу Ісус Христос з трьома своїми учнями піднявся на гору під назвою – Фавор. Як тільки добрався він до самої вершини і безпосередньо зійшов на неї, він змінився на краще. Неймовірною білизною засяяло його вбрання, і обличчя його також засяяло. Преображення — явлення Сина, під час якого Отець свідчить голосом зі світлої хмари Святого Духа: «Цей є...

Спортивні новини

армспортСпортивне свято

У Верхній Мануйлівці стало традицією на свято Трійці організовувати спортивні змагання. Не став виключенням і цей рік завдяки організаторам — спортивному інструктору Юрію Світличному, учителю фізичної культури Сергію Ковшару. У центрі села облаштували майданчик для гри в міні-футбол. Призи підготували спонсори — місцеві фермери Микола Світличний та депутат Козельщинської селищної ради Михайло Харченко.

Вісім команд із Козельщинського, Решетилівського, Кременчуцького районів змагалися за нагороди турніру. Після групового етапу визначилися претенденти на нагороди. У грі за третє місце боролися команди «Псьол» (Піски) та ФК «Хорішки» (Хорішки). Перемогла команда «Псьол» із рахунком 3:0, у фіналі турніру зійшлися команди «Харченки» ( Харченки) та «Фортуна» (Шамраївка), основний час переможців не виявив. Усе вирішували післяматчеві пенальті, де точнішими були футболісти з Харченок, які і стали чемпіонами турніру; а «Фортуна» (Решетилівський район) — на другому місці.
Після футбольних баталій відбувся волейбольний турнір, де знову перемогу святкували спортсмени із Харченок.

Настільний теніс

Наприкінці травня у Гребінці відбувся чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2006 року народження і молодших, у якому взяли участь і спортсмени Козельщинської ДЮСШ. Наша тенісистка Анастасія Дерев’янко в особистому заліку посіла 5 місце, а в першому розряді здобула бронзову нагороду.

Армспорт

Вже вкотре на Шар-горі зранку ентузіасти боротьби на праву і ліву руку очікували початку змагань. Напруженими і видовищними видалася ці поєдинки, призерами яких стали чемпіони, призова трійка серед жінок: Юлія Рибалко, Анастасія Артюх, Аня Байрачна; чоловіки: вагова категорія 70 кг — Євген Срібний, Артем Іванко, Володимир Савенко; вагова категорія +70 кг — Петро Василенко, Микола Дугенець, Вадим Луценко.
Нещодавно у Кропивницькому відбувся Всеукраїнський турнір із армспорту, де взяли участь спортсмени нашої області, у тому числі й рукоборці Козельщинської ДЮСШ. Бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів Юрій Руденко у ваговій категорії 70 кг упевнено переміг у боротьбі на ліву руку і посів 2 місце у боротьбі на праву.

Валерій СРІБНИЙ,
директор ДЮСШ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1595
2041
4130
13457
39108
66381
1666427

Прогноз
3144

11.70%
6.20%
14.17%
0.58%
0.35%
67.00%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Ваш IP:54.36.148.254