Спортивні новини

Останні новини

  • Перемогу в спартакіаді здобула команда «Енергетик»
    8 лютого у спортивному залі Козельщинської ДЮСШ відбулася районна спартакіада серед працівників підприємств, установ та організацій, метою якої є популяризація здорового способу життя, залучення працівників району до активних занять фізичною культурою та спортом. Організував і підготував захід місцевий осередок спорту — громадська організація ВФСТ «Колос».
  • Армспорт
    2 лютого у спортивному комплексі Полтавської аграрної академії відбулися чемпіонати області з армспорту серед чоловіків, жінок і молоді. Козельщинський район представляли вихованці ДЮСШ і дорослі спортсмени-ентузіасти боротьби на руках. У молодіжному чемпіонаті призерами змагань стали: у боротьбі на ліву руку — перше місце у Григорія Пособчука (ваг. кат. 60 кг), Сергія Джафарова (ваг. кат. 65 кг), Юрія Руденка (ваг. кат. 70 кг); друге місце дісталося Віті Коваленко (ваг. кат. 55 кг), а третє місце — Артему Іванку (ваг. кат. 70 кг).
  • ПРО СПОРТ, НАТХНЕННЯ І МРІЇ
    Як почнеш, так і завершиш — стверджує гарна українська промовка. Гарними спортивними справами наповнився перший місяць року — січень. Уже традиційно організатори від спорту проводять чемпіонат Козельщинського району та відкритий турнір з цього виду спорту серед ветеранів. Отже, мова сьогодні іде про чемпіонат.…П’яте січня, дев’ята година ранку. Спортивний зал Козельщинської школи переповнений. Очільник Козельщинської об’єднаної територіальної громади Олександр Троцький, вітаючи учасників, відзначив належні умови для розвитку настільного тенісу, зокрема закуплені фірмові тенісні столи, на яких не соромно проводити змагання і значно вищого рівня. Згадав Олександр Андрійович і свою причетність до цього виду спорту. Пригадав і оті перші покручені, облущені столи,...

Спортивні новини

армспортСпортивне свято

У Верхній Мануйлівці стало традицією на свято Трійці організовувати спортивні змагання. Не став виключенням і цей рік завдяки організаторам — спортивному інструктору Юрію Світличному, учителю фізичної культури Сергію Ковшару. У центрі села облаштували майданчик для гри в міні-футбол. Призи підготували спонсори — місцеві фермери Микола Світличний та депутат Козельщинської селищної ради Михайло Харченко.

Вісім команд із Козельщинського, Решетилівського, Кременчуцького районів змагалися за нагороди турніру. Після групового етапу визначилися претенденти на нагороди. У грі за третє місце боролися команди «Псьол» (Піски) та ФК «Хорішки» (Хорішки). Перемогла команда «Псьол» із рахунком 3:0, у фіналі турніру зійшлися команди «Харченки» ( Харченки) та «Фортуна» (Шамраївка), основний час переможців не виявив. Усе вирішували післяматчеві пенальті, де точнішими були футболісти з Харченок, які і стали чемпіонами турніру; а «Фортуна» (Решетилівський район) — на другому місці.
Після футбольних баталій відбувся волейбольний турнір, де знову перемогу святкували спортсмени із Харченок.

Настільний теніс

Наприкінці травня у Гребінці відбувся чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2006 року народження і молодших, у якому взяли участь і спортсмени Козельщинської ДЮСШ. Наша тенісистка Анастасія Дерев’янко в особистому заліку посіла 5 місце, а в першому розряді здобула бронзову нагороду.

Армспорт

Вже вкотре на Шар-горі зранку ентузіасти боротьби на праву і ліву руку очікували початку змагань. Напруженими і видовищними видалася ці поєдинки, призерами яких стали чемпіони, призова трійка серед жінок: Юлія Рибалко, Анастасія Артюх, Аня Байрачна; чоловіки: вагова категорія 70 кг — Євген Срібний, Артем Іванко, Володимир Савенко; вагова категорія +70 кг — Петро Василенко, Микола Дугенець, Вадим Луценко.
Нещодавно у Кропивницькому відбувся Всеукраїнський турнір із армспорту, де взяли участь спортсмени нашої області, у тому числі й рукоборці Козельщинської ДЮСШ. Бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів Юрій Руденко у ваговій категорії 70 кг упевнено переміг у боротьбі на ліву руку і посів 2 місце у боротьбі на праву.

Валерій СРІБНИЙ,
директор ДЮСШ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Реклама

ЛОГОТИПчик

Статистика

Сьогодні
Вчора
За тиждень
Минулий тиждень
Місяць
Минулий
За всі дні
1712
2177
10806
16987
46260
57730
1927714

Прогноз
1656

10.48%
8.47%
13.32%
0.61%
0.32%
66.80%
Online (15 minutes ago):17
17 guests
no members

Ваш IP:54.197.24.206